Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

brisanje ISPRAVNIH oglasa

*A što sad, ponovo fotkajte i objavite* kaže korisnica sa 468 oglasa i dva profila. Apsolutno nisam od "get a life" sugestije raznih ženturača (najčešće uvaljivačica), ali neka mi netko objasni kako jedna "prosječna krpičarka" uz obitelj i posao (možda i neki dodatni sa strane) stiže redovito ažurirati profil i napucavati na njega stotine artikala. Ne razumijem ovo brisanje artikala koje spominje otvaračica teme, zbilja. Što se tiče pravila, neka su novouobličena i stavljena u faq, da... Ipak, na dio pitanja i dvojbi nikada nije odgovoreno, unatoč tri admina (tj. moderatora) i njihovim najavljenim sastančenjima s administratorima cijelog svijeta. Ili *regiona*, ne sjećam se kaj su rekli.
2020 12 02
> katarinamartina: > > malllaaaa: > > @katarinamartina > > Ženi 20, eeej 20 (!!!) oglasa izbrisano, a Vi tako? > > Mogu mislit kako joj je, lako nama sa 1 stranicom oglasa, tu su dvije-tri kod nje bile. Još ova patnja sa ponovnim dizanjem slika, na svakom drugom novom oglasu se slike okreću, pa mutne, pa ne vidiš ništa, a žena lijepo i mjere stavi i sve i ja bi poludila da mi se nonstop briše, bez "normalnog" objašnjenja ,:( > Sjetila sam se jednog oglasa dj. robice. Na stolu boce pive, puna pepeljara, taj oglas nije obisan, možda se čekalo da se boce isprazne do zadnje kapljice. :') Daj ženi pomozite iskopajte joj te oglase, vidjela sam da ste na mnogim temama ženama linkali google memoriju, ako Vi ne nađete, nitko neće ;)
2020 12 02
> malllaaaa: > > katarinamartina: > > > malllaaaa: > > > @katarinamartina > > > Ženi 20, eeej 20 (!!!) oglasa izbrisano, a Vi tako? > > > Mogu mislit kako joj je, lako nama sa 1 stranicom oglasa, tu su dvije-tri kod nje bile. Još ova patnja sa ponovnim dizanjem slika, na svakom drugom novom oglasu se slike okreću, pa mutne, pa ne vidiš ništa, a žena lijepo i mjere stavi i sve i ja bi poludila da mi se nonstop briše, bez "normalnog" objašnjenja ,:( > > Sjetila sam se jednog oglasa dj. robice. Na stolu boce pive, puna pepeljara, taj oglas nije obisan, možda se čekalo da se boce isprazne do zadnje kapljice. :') > Daj ženi pomozite iskopajte joj te oglase, vidjela sam da ste na mnogim temama ženama linkali google memoriju, ako Vi ne nađete, nitko neće ;) Javila mi se korisnica u inbox, iskopala je dobar dio oglasa i na tome joj ogromno HVALA! Neugodno mi je žicati za ostatak, pronjuškat ću malo sama kako to funkcionira kad uhvatim vremena. Ovo mi je ogromna pomoć što se opisa predmeta i sl. tiče - barem se s tim za dio predmeta neću morati mučiti kod ponovnog postavljanja...
2020 12 02
Da se ovo relativno nedavno nije dogodilo - možda me ovaj put ne bi toliko razljutilo, ali doslovno mi se zamračilo kad sam se logirala i vidila samo dva oglasa... Ustvari je najgori od svega odgovor koji sam dobila na mail - kopirala sam ga na prvoj stranici teme... Odgovorila sam na to i naravno da se dalje nitko nije javio. Bez razloga su mi obrisali hrpu oglasa, dokazala sam da nisu u pravu i nikom ništa. Barem isprika, da se razumijemo - ni to nije dovoljno u cijeloj situaciji ali je neki minimum pristojnosti i komunikacije kada nastupate službeno - u ime stranice i sl. Ovo mi je škola - odsad screenshot svakog objavljenog oglasa pa imam barem opise za sljedeći nalet brisačica. Ne bi bilo loše za svaki objavljeni ovdje - isti objaviti i na Oblekici, Marketplaceu, Njuškalu... Znam da je ovo first world problem, ali baš mi se zamračilo ,:)
2020 12 02
Super, baš mi je drago što polako rješavate problem uz pomoć nas korisnica ovdje, kad već administracija nije pravodobno reagirala :")
2020 12 02
Sretno s ponovnim uploadom artikala. Nažalost, čini se da odgovore na pitanja nećete dobiti, nisu ga dobile niti korisnice prevarene radi neobjašnjivih brisanja negativnih, što je ispao puno ozbiljniji problem od dvostrukih kriterija prilikom brisanja artikala. Od neutemeljenih prijetnji trajnim blokom s foruma (koji za neke ipak nije toliko trajan :') ) radi pokušaja ukazivanja problema na stranici do šlampavih i potpuno neprimjerenih izjava na forumu, administracija nikad niti nije težila službenom nastupu, a ni isprikama svima oštećenima. Potpuno razumijem vašu frustraciju, od najava sastančenja svih adminki, definiranja pravila itd je ispalo jedno veliko ništa, a na pitanja postavljena na temi prije nekoliko mjeseci i dalje nema odgovora. Izgleda da ćemo svi takvo stanje na stranici jednostavno morati prihvatiti.
2020 12 02
@schmetterling Pa jedno 4-5 mjeseci je dosta trajno. Budem se ja potrudila opet hehhehe, obožavam plesati na rubu x-)
2020 12 03
> malllaaaa: > @schmetterling > Pa jedno 4-5 mjeseci je dosta trajno. Budem se ja potrudila opet hehhehe, obožavam plesati na rubu x-) Baš tako nekako, 4-5 mj. kao godine. :')
2020 12 03
Bit ce d aje tako...nezamislivo je kod nas imati lijep namjestaj i dobre fotke :-D Jos jedna u nizi nelogicnosti. Ja sam stavljala oglas za poklone uz kupnju gdje poklanjam i npr neku igracku uz kupnju odjece i to mi je brisano vise puta, a jos uvijek ima brdo oglasa za prodaju igracaka. Nista meni tu nije jasno.
2020 12 05
> teehee: > *A što sad, ponovo fotkajte i objavite* kaže korisnica sa 468 oglasa i dva profila. > Apsolutno nisam od "get a life" sugestije raznih ženturača (najčešće uvaljivačica), ali neka mi netko objasni kako jedna "prosječna krpičarka" uz obitelj i posao (možda i neki dodatni sa strane) stiže redovito ažurirati profil i napucavati na njega stotine artikala. > Ne razumijem ovo brisanje artikala koje spominje otvaračica teme, zbilja. > Što se tiče pravila, neka su novouobličena i stavljena u faq, da... Ipak, na dio pitanja i dvojbi nikada nije odgovoreno, unatoč tri admina (tj. moderatora) i njihovim najavljenim sastančenjima s administratorima cijelog svijeta. Ili *regiona*, ne sjećam se kaj su rekli. 'Ženturača' se potrudila i pomogla @dextroza vratiti 23 oglasa, čak neke koje su joj u bivšem brisanju nestali. Zna @dextroza da je moj komentar bio zafrkancija, je je i prije moje objave dobila dosta svojih oglasa u inbox. O objavljivanju par stotina artikala, to samo ovisi koliko je osoba brza, spretna, vješta i naravno organizirana. Ne fotka se sve i odmah objavi, spremi se u mail pa polako, ima vremena nije hića. Ugodan nastavak večeri. <3
2020 12 08
Zbilja ne znam kako si se ti pronašla u ovome "ženturača". Daj čitaj s razumijevanjem. Loviš se svakog mog posta, interpretiraš moje riječi na potpuno drugačiji način nego što pišu (a pišem prilično jednostavno baš da bi svi mogli razumjeti) i onda satima ili danima smišljaš što ćeš odgovoriti. Uz fejk emotikone, naravno. Ne smeta mene što mi odgovaraš, ali se nepotrebno sramotiš pokušavajući druge čitateljice dovesti u zabludu. Da ti ponovno ne objašnjavam kontekst *ženturače* molim te pročitaj si još jednom post. Lijepo od tebe što si pomogla otvaračici teme. Svojim si zadnjim postom (ponovno) pokazala kako to radiš iz čistog altruizma. "Hvalite me usta moja!"
2020 12 08
> teehee: > Zbilja ne znam kako si se ti pronašla u ovome "ženturača". Daj čitaj s razumijevanjem. Loviš se svakog mog posta, interpretiraš moje riječi na potpuno drugačiji način nego što pišu (a pišem prilično jednostavno baš da bi svi mogli razumjeti) i onda satima ili danima smišljaš što ćeš odgovoriti. Uz fejk emotikone, naravno. > Ne smeta mene što mi odgovaraš, ali se nepotrebno sramotiš pokušavajući druge čitateljice dovesti u zabludu. Da ti ponovno ne objašnjavam kontekst *ženturače* molim te pročitaj si još jednom post. > Lijepo od tebe što si pomogla otvaračici teme. Svojim si zadnjim postom (ponovno) pokazala kako to radiš iz čistog altruizma. "Hvalite me usta moja!" Ne lovim se za tvoje postove i ne smišljam danima što napisati. Pročitaj početak komentara, a jedina sam ja i to u zafrkanciji napisala da ponovo fotka i objavi, što znači, da se na mene odnosi. Ostavi se 'hvalite me usta moja', toga kod mene nema. Nije mi do hvaljenja, ne poznaješ me i ne sudi mi. Svatko napravi ono što misli da je ok, tako i ja. Nije bitno, sve 5. Mir, mir.
2020 12 09
> Javila mi se korisnica u inbox, iskopala je dobar dio oglasa i na tome joj ogromno HVALA! Neugodno mi je žicati za ostatak, pronjuškat ću malo sama kako to funkcionira kad uhvatim vremena. Ovo mi je ogromna pomoć što se opisa predmeta i sl. tiče - barem se s tim za dio predmeta neću morati mučiti kod ponovnog postavljanja... Super KatarinaMartina ako si uspjela vratiti oglase djevojci, to je najbitnije u cijeloj ovoj situaciji. Stvarno mi je žao zbog tog brisanja oglasa bez razloga i zbog nedobijanja bilo kakve isprike ili suvislog odgovora od strane adminke ili moderatorica. Izgleda kao da je Dextroza iz nekog razloga na nečijem piku pa svako malo otkrije prazan profil :(. Definitivno nije lijepo i bilo bi dobro dobiti objašnjenje.
2020 12 09
Dobila je, 'Fotke sa neta', a nisu, zaista su njene. Nije uvijek jednostavno pronaći u Google-povijesti, jer nema opcije da možeš otvoriti pa kombiniraj. Ako je nešto dodano naknadno ili promijenjen naslov, nije baš jednostavno. Kad bi cure znale kako je super pravilo da je 1. fotka njihova, ne bi uploadale sa neta, jer je ipak jednostavnije pronaći svoju fotku i oglas. Još lako za fotke, ali ponovo opisivati, a i cijena se sjećati, to je već malo veći problem. @dextroza je sve do u detalj opisivala i tako svaki artikl, zaista super. Ja sa opisom nemam problema, skoro svi isti, samo različiti artikli. Mjere u inbox pa tko voli nek izvoli. :')
2020 12 09
> malllaaaa: > Super, baš mi je drago što polako rješavate problem uz pomoć nas korisnica ovdje, kad već administracija nije pravodobno reagirala :") Ne da administracija nije pravodobno ili uopće reagirala - oni su i zakuhali cijelu situaciju :P
2020 12 20