Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

OGLAS BLOKIRA PRISTUP TRAŽILICI

> katarinamartina: > Svjesni su vlastitih nedostataka, mana, a žele ih kao i par njihovih istomišljenika, prikazati savršenim. Kad vide druge osobe koje se osjećaju ugodno u svojoj koži, to je refleks pokušaja srušiti ih i učini da se i oni osjećaju jadno, ali ne uspjeva im, uzalud trud. To što žele biti na vrhu uvjereni da su dovoljno moćni te žele zauzeti najviše mjesto prozivanjem, omalovažavanjem, izgraditi nekakav jadni i lažni status, pokušaj nekoga srušiti umišljeni da postaju jači, jači od njihovih najluđih snova i strahova, nisu niti svjesni da na taj način druga strana postaje jača, ratnik kojega nisu željeli stvoriti, u biti jesu. > Želja za dominacijom u krpičarskom forumu, želja za statusom No1, 2, 3 etc..ima dublje korijene izvan, tamo 'negdje'. > Ne gradi se status na gore navedenom, na mržnji, mržnja je bumerang, puno jače udara mrzitelja od onoga kome je usmjerena, a po defaultu, mržnja se rađa na nesigurnosti, frustriranosti, zavisti. > Moja mama kratko i jasno kaže 'Pusti ih neka žive nesigurnost i umišljenu superiornost, ne uvjeraj ih u suprotno, ne kvari im osjećaj da imaju pravo na svoj pseudo-položaj, jer oni misle da je samo njihovo mišljenje ispravno, iako nije. Takvi poput njih izgradili su arenu u kojoj postaju ili će se ubrzo u gladijatore pretvoriti. Pobijedi ih svojom mudrošću, čovječnosti, plemenitošću, sposobnosti, ignoriraj ih, a svoju pozitivnu energiju troši i usmjeri na tebi bitne ljude i one koji su to zaslužili' Kato, ti sve krivo protumačiš. Moraš čitat malo bolje i povezivat stvari. Ja ništa što napišem nisam napisala slučajno. A tebi se to događa. Imaš dobre namjere. Ormar ti je super i suradnje. (pogotovo ona sa mnom). I ono što ti je Danijela već napisala, biraš krive smajliće. Oni su ti ko šaka u oko.
2020 12 06
> Danijela707: > > Danči, ja samo čekam novi hit.. > Misliš da mi poema bolje leži:)? aj, radit ću po narudžbi, no ova je već opjevana:) > Neka tebe s komentiranjima:) Može i poema. Sad imaš više elemenata nego jučer. Stavi sve unutra. Možeš i mene. Plaća ti je u zlatnicima....imaš i kod Andreje gore dosta toga....probij se kroz njezin tekst....jer ja ovaj njezin uvod ništa ne razumin i ne mogu povezat s donjim dijelom.....ta svadba me buni....
2020 12 06
> sanjaurban: > > Danijela707: > > > Danči, ja samo čekam novi hit.. > > Misliš da mi poema bolje leži:)? aj, radit ću po narudžbi, no ova je već opjevana:) > > Neka tebe s komentiranjima:) > Može i poema. Sad imaš više elemenata nego jučer. Stavi sve unutra. Možeš i mene. Plaća ti je u zlatnicima....imaš i kod Andreje gore dosta toga....probij se kroz njezin tekst....jer ja ovaj njezin uvod ništa ne razumin i ne mogu povezat s donjim dijelom.....ta svadba me buni.... meni je dosta toga jasno, ali upravo zbog toga mi skladanje prisjelo...eto, ako mi se raspoloženje promijeni, čut će se:)
2020 12 06
> sonja90: > > teehee: > > Red rime, dva reda jezičnih pogrešaka i evo odličnog predloška za cajku! > > Moja mama ni ne zna da postoji forum Mojih krpica. > Molim vas recite da ste barem prijatelju u bircu procitali upise s foruma Moje Krpice?!! :o :') :') :') :')
2020 12 06
Sonja90, *nažalost* ni to nisam. Čak ni dok su radile birtije. Sanjaurban, bila je neka tema pred možda mjesec dana u kojoj se otvaračica teme (andrejama) pohvalila u jednom postu kako joj se prije nekoliko godina na svadbi uvaljivao jedan oženjen muškarac. Nismo znali zašto se time hvali, ali svakako treba biti oprezan pri odlascima na svadbicu da ju ne dovodimo u napast. Mene je tada pitala je li to bio moj muž, a sutra će možda pitati tebe je li bio tvoj. U svakom slučaju, ne želimo ženu dovoditi u neugodnu situaciju pa je bolje biti na oprezu. E da, tema je vrlo brzo nestala. Pretpostavljam da je otvaračicu ipak bilo sram zbog nekoliko upisa na njoj pa ju je zbog toga i *zatvorila*.
2020 12 06
> teehee: > Moja mama ni ne zna da postoji forum Mojih krpica. Moju mamu ne zanimaju krpice, još manje forum, ali tebi treba crtati da je njen savjet općenit.
2020 12 06
Oprosti, kraljice. Bila si već pisala o tome kako si na nekom tulumu u svome društvu pričala o korisnicima Mojih krpica i njihovim upisima na forumu (čak se ekipa "slatko smijala" ) pa sam pogrešno zaključila da isto dijeliš i s gospođom mamom. Priznajem, moja greška.
2020 12 06
> teehee: > Oprosti, kraljice. Bila si već pisala o tome kako si na nekom tulumu u svome društvu pričala o korisnicima Mojih krpica i njihovim upisima na forumu (čak se ekipa "slatko smijala" ) pa sam pogrešno zaključila da isto dijeliš i s gospođom mamom. Priznajem, moja greška. Zar sam im mogla zabraniti smijati se, a bilo im je smiješno? E, ovako, moju mamu možeš spomenuti samo u molitvi za dobro zdravlje i u niukom slučaju, nikada, jer niti ja ničije mame ne spominjem, osim one koje u prevarama sa svojim kćerkama sudjeluju pa čak sam i u takvim slučajevima oprezna, bez obzira i ako sam 100% sigurna. Napisala sam mamin savjet meni, nije se na nikoga od vas odnosio.
2020 12 07
Nego gospođe, otvorena je nova tema- Kako maskirati nedozvoljen oglas- i prozvana je jedna krpičarka. To se neće dopuštati u našoj novoosnovanoj zajednici (koja, bajdvej još nema Boga i batinu)- činjenje ljudi glupima. Ima još jedan, puno suptilniji način za reklamicu stvarčica koje želimo prodati, ono, pravimo se da se držimo pravila i onda objavimo da nam je nešto s nekim artiklom. I to lijepo stavimo kao temu na forumu, zajedno s linkom. Problem koji navedemo uopće nije bitan. Evo, npr. imam jedne tene ili medvjedži kaput. Pa ću pitati žene neku sitnicu o njemu- drage žene, odnosite li vi kapute na kemijsko prije nego ih stavite u prodaju? Onda cijeli traktati o tome, a 150 pogleda na kaput u isti čas. Sve mogu podnijet, al da netko misli da je pametniji od drugog? I da smo mi, žene, neke glupačice? Takvi...drage ženice, odmah će ići u zatvor. Sviđalo se to nekome ili ne.
2020 12 07
> teehee: > Sonja90, *nažalost* ni to nisam. Čak ni dok su radile birtije. > Sanjaurban, bila je neka tema pred možda mjesec dana u kojoj se otvaračica teme (andrejama) pohvalila u jednom postu kako joj se prije nekoliko godina na svadbi uvaljivao jedan oženjen muškarac. Nismo znali zašto se time hvali, ali svakako treba biti oprezan pri odlascima na svadbicu da ju ne dovodimo u napast. Mene je tada pitala je li to bio moj muž, a sutra će možda pitati tebe je li bio tvoj. U svakom slučaju, ne želimo ženu dovoditi u neugodnu situaciju pa je bolje biti na oprezu. > E da, tema je vrlo brzo nestala. Pretpostavljam da je otvaračicu ipak bilo sram zbog nekoliko upisa na njoj pa ju je zbog toga i *zatvorila*. Pa dobro zašto je tema pobrisana? I zašto nitko nije otvorio temu o temi koja je pobrisana? Ovako propuštam važne stvari i izmiče mi smisao upisa. U novoj zajednici trebat ćemo nekoga tko će brinuti o ovakvim stvarima. Jedna mi korisnica pada na pamet. Ona sve skrinšota. Ta će voditi arhivu.
2020 12 07
Sanjaurban, poanta je shvaćena već tamo prije nekoliko stranica. Imaš i temu, Tanči je spomenula, o obrisanim temama, koju je baš gitadevi otvorila pa ti predlažem da se možda tamo javiš ako te ta situacija toliko kopka. Ne znam... evo samo ideja. Vidjela sam ovu temu koju si spomenula o kamufliranju, ali ne mogu skužiti o kojoj se korisnici radi. Zna li se to? KMraljice, što se tiče tvoje mame, čim sam pročitala tvoj post pomolila sam se za njezino zdravlje. Nadam se da je dobro.
2020 12 07
> teehee: > Sanjaurban, poanta je shvaćena već tamo prije nekoliko stranica. Imaš i temu, Tanči je spomenula, o obrisanim temama, koju je baš gitadevi otvorila pa ti predlažem da se možda tamo javiš ako te ta situacija toliko kopka. Ne znam... evo samo ideja. > Vidjela sam ovu temu koju si spomenula o kamufliranju, ali ne mogu skužiti o kojoj se korisnici radi. Zna li se to? > KMraljice, što se tiče tvoje mame, čim sam pročitala tvoj post pomolila sam se za njezino zdravlje. Nadam se da je dobro. Javljat ću se na teme na koje želim. I ništa me ne kopka, samo mi ide na živce. Korisnicu znamo i obrisala je oglase.
2020 12 07
> katarinamartina: > > teehee: > > Oprosti, kraljice. Bila si već pisala o tome kako si na nekom tulumu u svome društvu pričala o korisnicima Mojih krpica i njihovim upisima na forumu (čak se ekipa "slatko smijala" ) pa sam pogrešno zaključila da isto dijeliš i s gospođom mamom. Priznajem, moja greška. > Zar sam im mogla zabraniti smijati se, a bilo im je smiješno? > E, ovako, moju mamu možeš spomenuti samo u molitvi za dobro zdravlje i u niukom slučaju, nikada, jer niti ja ničije mame ne spominjem, osim one koje u prevarama sa svojim kćerkama sudjeluju pa čak sam i u takvim slučajevima oprezna, bez obzira i ako sam 100% sigurna. Napisala sam mamin savjet meni, nije se na nikoga od vas odnosio. Pozdrav majci 😚 ali zato neke krive kćeri, a i njihove ne baš dobre polusestre svraćaju u naš mali zakutak. A čuj po defaultu homo sapiens=societatis, netko ovdje i izvan ovdje, a netko ovdje i samo ovdje kao jedini vrhunac tog ostvarenja. A tebi tko ti kriv što imaš sve...pf, a i nekoga da te na to sve podsjeti u slučaju da si zaboravila da imaš i majku, prijateljicu, društvo, suradnju ovdje ili čisto nekog s kim se slatko nasmiješ. Zna to biti dosta bolno, pogotovo ako taj netko istovremeno dok se ti slatko smiješ s "nekim", mamom, prijateljicom, ta ista mora piratskim sistemom paziti na nešto drugo, a na samu riječ "svadba" javljaju se neke traume, srećom pa trenutna situacija zabrana barem malo omogućuje olakšanje. Iako dugoročno nije baš dobro, jer vidiš da nekima lampice trokiraju, pa jedna po jedna pregaraju, onda hoće to izazvati bunilo, a posljedično se pričinjava i o nekim događajima koji se nisu dogodili ili neke osobe koje nemaju veze s vezom.
2020 12 07
> andrejama: > > katarinamartina: > > > teehee: > > > Oprosti, kraljice. Bila si već pisala o tome kako si na nekom tulumu u svome društvu pričala o korisnicima Mojih krpica i njihovim upisima na forumu (čak se ekipa "slatko smijala" ) pa sam pogrešno zaključila da isto dijeliš i s gospođom mamom. Priznajem, moja greška. > > Zar sam im mogla zabraniti smijati se, a bilo im je smiješno? > > E, ovako, moju mamu možeš spomenuti samo u molitvi za dobro zdravlje i u niukom slučaju, nikada, jer niti ja ničije mame ne spominjem, osim one koje u prevarama sa svojim kćerkama sudjeluju pa čak sam i u takvim slučajevima oprezna, bez obzira i ako sam 100% sigurna. Napisala sam mamin savjet meni, nije se na nikoga od vas odnosio. > Pozdrav majci 😚 ali zato neke krive kćeri, a i njihove ne baš dobre polusestre svraćaju u naš mali zakutak. A čuj po defaultu homo sapiens=societatis, netko ovdje i izvan ovdje, a netko ovdje i samo ovdje kao jedini vrhunac tog ostvarenja. > A tebi tko ti kriv što imaš sve...pf, a i nekoga da te na to sve podsjeti u slučaju da si zaboravila da imaš i majku, prijateljicu, društvo, suradnju ovdje ili čisto nekog s kim se slatko nasmiješ. Zna to biti dosta bolno, pogotovo ako taj netko istovremeno dok se ti slatko smiješ s "nekim", mamom, prijateljicom, ta ista mora piratskim sistemom paziti na nešto drugo, a na samu riječ "svadba" javljaju se neke traume, srećom pa trenutna situacija zabrana barem malo omogućuje olakšanje. Iako dugoročno nije baš dobro, jer vidiš da nekima lampice trokiraju, pa jedna po jedna pregaraju, onda hoće to izazvati bunilo, a posljedično se pričinjava i o nekim događajima koji se nisu dogodili ili neke osobe koje nemaju veze s vezom. Jesi ti ona koja je Pepeljugu prozvala običnom Pepeljugom? Ta djevojka je biser u toj priči, pročitaj ponovo pa ćeš vidjet. I trokira tebi nešto među.....daj me još povuci za jezik pa ćeš dobit traktat o svojim štiklama i torbama.
2020 12 07
1 2 3 4 5