Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

OGLAS BLOKIRA PRISTUP TRAŽILICI

> katarinamartina: > > sanjaurban: > > Evo, imamo i glasnogovornicu > Ima sve osobine vrhunske glasnogovornice. Očito te to smeta pa pokušavaš ispod pojasa udarati, ismijati. Baš jadno i nisko. > Vrijeme Adventa je pravo vrijeme ismijavanja i vrijeđanja. Kako za koga, za nekoga očito je, za druge nije. > Nastavite sa skladanjem, blaćenjem, mržnjom, same sebe na taj način najbolje opisujete. ;) Sanja kaže da sam tvorac hitova, a da je Andrejama glasnovornica(što ne bi bila?), ne znam tko je matematičarka. Niti se vrijeđam ja, niti bi trebala Andrejama, a otkad vi mislite Sanjinom glavom pa ovo okarakteriziraste kao smišljenu uvredu?Sonja nije tip koji će vrijeđati po forumima...I kakve veze ima Advent s uvredama...u vas ide red pretpostavke, red klišea i neka ikonica koja bi trebala bit točka na i, a najčešće je suprotna tonu komentara.
2020 12 04
Danijela, pa tko je izračunao cijenu krune i matematički je talent? Nikoga ja ne vrijeđam. Oformljujem društvo u kojem ću biti kroničar. Kraljicu imamo, ali ako se ne bude znala šalit, svrgnut ćemo je. Jedino nam fali Bog i batina.....a bira se prema komentarima kojima se javite ovdje. Ovaj forum je propao i treba uvest neke novine i osvježit život ovdje. Ljudi samo varaju i podvaljuju, svatko za svoju korist, svatko za svoju guzu. Nema općeg dobra kao u socijalizmu. Prodaje se čak i pisanje seminara drugima. To me najviše od svega živcira, više nego falša tene. Eto, trebam jedan dan da napišem rad o člankonošcu koji se uvlači pod smokvin list i isto toliko dana da obradim fuziju stakla u uvjetima žičane komore. Samo platite i vaše je. Također, trebat ćemo nekoga tko vrši sankcije. A svako društvo ima i tajnu službu, već imam nekoga na umu....
2020 12 04
> Jelatica: > Molim moderatora da sredi problem. Ne mogu pristupiti tražilici jer ju blokira oglas. i kada oglas zatvorim ili otvorim svejedno je tražilica je prekrivena oglasom!?? Meni je suprug riješio te reklame. Ja otišla na jedan tečaj, on bio 2 sata na računalu- ne iskače mi više ništa, nemam nigdje reklama i ostale stranice normalno čitam. Nemam više ni one reklame koje ne mogu zatvorit...šta je napravio, nemam pojma, ali može se, to je činjenica.....znači ne ovisi o moderatoru već o vašim postavkama....
2020 12 04
> Meni je suprug riješio te reklame. Ja otišla na jedan tečaj, on bio 2 sata na računalu- ne iskače mi više ništa, nemam nigdje reklama i ostale stranice normalno čitam. Nemam više ni one reklame koje ne mogu zatvorit...šta je napravio, nemam pojma, ali može se, to je činjenica.....znači ne ovisi o moderatoru već o vašim postavkama.... pa kad se već oglašavaju seminari i sl.aj oglasi i muža da nam to sređuje, evo i ja ću negdje otić na par sati dok on to ne riješi...:) Nek on bude Bog i batina.
2020 12 04
> Danijela707: > > Meni je suprug riješio te reklame. Ja otišla na jedan tečaj, on bio 2 sata na računalu- ne iskače mi više ništa, nemam nigdje reklama i ostale stranice normalno čitam. Nemam više ni one reklame koje ne mogu zatvorit...šta je napravio, nemam pojma, ali može se, to je činjenica.....znači ne ovisi o moderatoru već o vašim postavkama.... > pa kad se već oglašavaju seminari i sl.aj oglasi i muža da nam to sređuje, evo i ja ću negdje otić na par sati dok on to ne riješi...:) > Nek on bude Bog i batina. Neću, ne daaaam ga ni za kakve pare, još da oda po tuđim kućama pa da ga neka kokoška naprlitana zamađija s falšim parfemom
2020 12 04
Sanjaurban, pazi samo da ne ode sam na kakvu svadbicu. Mogao bi se uvaljivati andrejima.
2020 12 04
:') :') :')
2020 12 04
> > pa kad se već oglašavaju seminari i sl.aj oglasi i muža da nam to sređuje, evo i ja ću negdje otić na par sati dok on to ne riješi...:) > > Nek on bude Bog i batina. > Neću, ne daaaam ga ni za kakve pare, još da oda po tuđim kućama pa da ga neka kokoška naprlitana zamađija s falšim parfemom ma ko je mislio platit? Ponudila bih ti zamjenu, recimo papuče za njega:) Inače, ne ličim na kokoš, više sam, kaže mi sestra, tuka...znači, sigurna si:)
2020 12 04
> Tanči14: > :') :') :') Tančice, pa ti ćeš nam vodit medicinu, ako si za. A cijepiš prvo bogate, oni će bit pokusni kunići. Siromahe na kraju tek kad se pokaže da su bogati preživili.
2020 12 04
> sanjaurban: > > Tanči14: > > :') :') :') > Tančice, pa ti ćeš nam vodit medicinu, ako si za. A cijepiš prvo bogate, oni će bit pokusni kunići. Siromahe na kraju tek kad se pokaže da su bogati preživili. Korona (ruski)=kruna 😉
2020 12 05
Sonjić, ti bi mogla biti modna savjetnica Kraljici. (molit ću bez medvjedžih kaputa i falših stvari)...
2020 12 05
sanja, gdje je nestala ona tema od neki dan? Jako mi se svidjela tvoja retorika na toj, kao i na ovoj temi :)
2020 12 05
> sanjaurban: > Sonjić, ti bi mogla biti modna savjetnica Kraljici. (molit ću bez medvjedžih kaputa i falših stvari)... "Talijanski" nije moj djir..
2020 12 05
> sonja90: > > sanjaurban: > > Sonjić, ti bi mogla biti modna savjetnica Kraljici. (molit ću bez medvjedžih kaputa i falših stvari)... > "Talijanski" nije moj djir.. zamijenit ćeš ga ruskim...
2020 12 05
> Tanči14: > sanja, gdje je nestala ona tema od neki dan? > Jako mi se svidjela tvoja retorika na toj, kao i na ovoj temi :) maca popapala.... Corona je djelovala na mene tako da mi se mozak rasvijetlio i neke lampice su iznenada počele gorit, ne dam brate više da me svaka šuša gazi...kad si fin i pristojan, na momente suzdržan zbog mira u kući, kokoške to koriste itekako...
2020 12 05