Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pull&Bear pomoć

Hej pozdrav. Imam jedan problem. Naime, krajem 10.mj sam u Pull&Bearu kupila traperice za 200kn. Inače sam od njih imala jedne traperice dobrih 6godina i stvarno su mi bile među dražima pa reko da opet kupim tamo. I okej uzmem ja njih. Od tad prvo su 2tj bile u ormaru jer nisam nigdje išla i od tad sam ih možda 5 put obukla za do dućana. Nisam ih ništa nosila praktički. I već su mi dvije rupice nastale. Nisam mogla zapest nigdje jer je specifično mjesto, a bome ih nisam mogla niti 'iznositi' da nastaju rupice. Imam sačuvan račun jer sve račune čuvam u jednoj kutiji za 'nikad ne znaš kad će zatrebat'. Mislite da ima smisla reklamirati? Ne znam koja praksa reklamacija je kod njih. Baš sam ljuta jer volim imat tak jedne 'cijele jednostavne basic' traperice i imala sam visoka očekivanja, a baš su me razočarale :( ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/afdff9ab5319bda9ef261275bf67aa8a.jpg)
2020 12 19
Ako imate racun mislim da se povrat moze obaviti 30 dana nakon kupnje nakon toga vise ne, ali svakako probajte s reklamacijom ili im posaljite upit putem maila trebali bi uvaziti ako imate racun.
2020 12 19
Hvala na odgovoru :D uspješno sam reklamirala o:)
2020 12 24