Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Lažni jantar - odbijanje povrata

> malllaaaa: > Ovdje je snimak zaslona koji se odnosi na to vjerojatno srebro koje imate u ponudi, ako slučajno nestane ubrzo sa Vašeg profila: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0b5736ad35328ce620d0c7fd5fee5b26.jpg) nestati će sve jer sve ide na rasprodaju , kolko tko ponudi njegovoooooooo
2021 01 02
> Thera44: > Mallaaaa, stvarno ste odlični,🙂 ...... bravo 😊🌹 za svaki vaš trud za istjerat pravdu i "ogolit" i "odalamit" ovakve bahate i prevarantice s krpica, Hvala, hvala, trudim se ;) Ali tu nisam samo ja, ima nas dosta, samo što nas se proziva da smo " živi kokošinjac, koko dak, koko dak bezveze " da ništa konkretno ne radimo.
2021 01 02
otkako piskaram po forumu javljaju mi se ljudi da dolaze po nakit :D da ne rasprodam ko skužite da je pravo sve
2021 01 02
Da, da, otimaju se za Vašu gumu, staklo i bižuteriju. Sretno im bilo.
2021 01 02
Ovakav oglas je protivan pravilima ovog portala: https://mojekrpice.hr/items/nakit/11699691/sve-u-pola-cijene ;)
2021 01 02
> malllaaaa: > Da, da, otimaju se za Vašu gumu, staklo i bižuteriju. Sretno im bilo. priča mi klinka koja mjenja spužve od grudnjaka i smrdljive rabljene gaćetine veličine slonice :') :') :') :') :') :')
2021 01 03
> Pjegava: > > malllaaaa: > > Da, da, otimaju se za Vašu gumu, staklo i bižuteriju. Sretno im bilo. > priča mi klinka koja mjenja spužve od grudnjaka i smrdljive rabljene gaćetine veličine slonice :') :') :') :') :') :') Evo neka nam je Pjegava konačno otkrila i svoj pravi uličarski izričaj primjeren *profesionalnom* trgovcu. Hahahaha.
2021 01 03
> teehee: > > Pjegava: > > > malllaaaa: > > > Da, da, otimaju se za Vašu gumu, staklo i bižuteriju. Sretno im bilo. > > priča mi klinka koja mjenja spužve od grudnjaka i smrdljive rabljene gaćetine veličine slonice :') :') :') :') :') :') > Evo neka nam je Pjegava konačno otkrila i svoj pravi uličarski izričaj primjeren *profesionalnom* trgovcu. Hahahaha. evo odmah je potres zatreso u ZG koliko si se nasmijala x-) tulipanko
2021 01 03
Prava je tek žalost što se sprdaš s potresom koji, osim što je odnio ljudske živote, sigurno utječe i na zdravlje ljudi, a o materijalnoj šteti da ne govorimo. Jadno da jadnije ne može biti. Nadam se kako si barem malo pametna da razumiješ na koji si se nivo komunikacije odnosno vrijeđanja spustila. Ili nisi.
2021 01 03
> teehee: > Prava je tek žalost što se sprdaš s potresom koji, osim što je odnio ljudske živote, sigurno utječe i na zdravlje ljudi, a o materijalnoj šteti da ne govorimo. > Jadno da jadnije ne može biti. Nadam se kako si barem malo pametna da razumiješ na koji si se nivo komunikacije odnosno vrijeđanja spustila. Ili nisi. vidim da najviše utječe na tvoje zdravlje x-) :') :') :')
2021 01 03
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6017187ce30326aaf6efce062d57f921.jpg)
2021 01 03
Pjegava, čemu ovo sve? Zanima me kako žena od skoro pola stoljeća na leđima postane ovakva? Isplati li se to? Mislim da ne pa me tim više zanima razlog. Činjenica jest da imate nezadovoljnog kupca. Svi mi koji smo ovdje neko vrijeme smo se susreli s tim. Nije važan razlog. Kupac se nije javio nakon tjedan dana ili duže, već odmah i ne vidim razlog zašto joj ne biste vratili novac pa čak i da joj se ne sviđa. Ni Vi niste sigurni je li privjesak pravi jantar ili nije, a zapravo nije ni važno. Forum čita puno ljudi i ovakva antireklama Vam ne treba, a i blokirat će Vam profil pa nikad više nećete moći ovdje s mirom prodavati jer svaki sljedeći profil koji otvorite ide automatski u blok čim ga netko otkrije i prijavi, a vjerujte da bude. Također me zanima razlog vrijeđanja Mallleee i Teehee. Što su one loše napravile? Zašto ih vrijeđate? Zašto spuštate raspravu na osobnu razinu?
2021 01 03
> Pjegava: > > malllaaaa: > > Da, da, otimaju se za Vašu gumu, staklo i bižuteriju. Sretno im bilo. > priča mi klinka koja mjenja spužve od grudnjaka i smrdljive rabljene gaćetine veličine slonice :') :') :') :') :') :') Može Vas sram biti.
2021 01 03
ADMINKO???? REAKCIJA???? --> https://mojekrpice.hr/forum/t/268725/obavijest-bullying-se-ne-tolerira :@
2021 01 03
Blok ima par sati
2021 01 03