Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć , tražen povrat .

> AnaStivicic: > Kupila si čizme preko krpica da ne plaćaš punu cijenu u dućanu i onda kažeš ženi da svaki dućan ima povrat? > Da si bila pametma kupila bi ih na provjerenom mjestu. > I btw radila sam s tim čizmama- iako imaju oznaku l i r praktički su iste. Noga se mora naviknuti. I to su čizme za snijeg a ne za špicu subotom. > I hrpa žena u fb grupi nije kompetentna da kaže na temelju dvije slike jesu li original ili nisu!! To utvrđuje isključivo vještak. Jos nadodaj da nije valjda za tu cijenu ocekivala original. Nek bude sretna sto ih nije dobila jos i poderane i prljave. Fakat je nezahvalna. Ako je prodavacica prodala fejk onda najmanje sta moze napraviti je izvrsiti povrat uz veliku ispriku i pokrit se usima da ju Pacco jos ne prijavi za prodaju fejkova. Hrpa zena nije kompetentna utvrditi da li se radi o originalu na osnovu dvije slike ali eto ti jesi?
2021 01 03
Dajte slike tih čizama sa svih strana
2021 01 03
> Pacco1: > > AnaStivicic: > > Kupila si čizme preko krpica da ne plaćaš punu cijenu u dućanu i onda kažeš ženi da svaki dućan ima povrat? > > Da si bila pametma kupila bi ih na provjerenom mjestu. > > I btw radila sam s tim čizmama- iako imaju oznaku l i r praktički su iste. Noga se mora naviknuti. I to su čizme za snijeg a ne za špicu subotom. > > I hrpa žena u fb grupi nije kompetentna da kaže na temelju dvije slike jesu li original ili nisu!! To utvrđuje isključivo vještak. > Jel opravdanje sto se kupuje na krpicama da ti netko uvali nenosivo i ne zeli izvrsiti povrat,nego kaze da preprofajes i unesrecis nekog za 1000kn Skupe stvari ne kupuješ iz neprovjerenih izvora. Simple as that. Dakle, da si kupila preko weba u xyz npr onda imaš pravo na povrat u roku od 14 dana bez obrazloženja ukoliko roba nije nošena. Dućani reguliraju sami. Neprovjeren izvor sa krpica? 🤷‍♀️ Možeš prijavit policiji al onda trebaš dokaz da nisu original. Ne hrpu žena sa fb grupe. Nego dokaz koji policija može uvažiti.
2021 01 03
Jel vi to ozbiljno?carina zaplijeni tone fejk obuće godišnje?trebaju im dokazi???molim vas stvarno mislite da ne postoje ljudi u carini inspektoratu policiji koji se time bave vec desetljećima ?
2021 01 03
> Chinchilla: > > AnaStivicic: > > Kupila si čizme preko krpica da ne plaćaš punu cijenu u dućanu i onda kažeš ženi da svaki dućan ima povrat? > > Da si bila pametma kupila bi ih na provjerenom mjestu. > > I btw radila sam s tim čizmama- iako imaju oznaku l i r praktički su iste. Noga se mora naviknuti. I to su čizme za snijeg a ne za špicu subotom. > > I hrpa žena u fb grupi nije kompetentna da kaže na temelju dvije slike jesu li original ili nisu!! To utvrđuje isključivo vještak. > Jos nadodaj da nije valjda za tu cijenu ocekivala original. Nek bude sretna sto ih nije dobila jos i poderane i prljave. Fakat je nezahvalna. > Ako je prodavacica prodala fejk onda najmanje sta moze napraviti je izvrsiti povrat uz veliku ispriku i pokrit se usima da ju Pacco jos ne prijavi za prodaju fejkova. > Hrpa zena nije kompetentna utvrditi da li se radi o originalu na osnovu dvije slike ali eto ti jesi? I ako misli da nisu og nek ju prijavi. Da je bila pametna ne bi dala 1000kn za nešto što nije vidjela. Ili bi inzistirala na preuzimanju pouzećem da vidi šta dobiva. 🙄
2021 01 03
> AnaStivicic: > > Pacco1: > > > AnaStivicic: > > > Kupila si čizme preko krpica da ne plaćaš punu cijenu u dućanu i onda kažeš ženi da svaki dućan ima povrat? > > > Da si bila pametma kupila bi ih na provjerenom mjestu. > > > I btw radila sam s tim čizmama- iako imaju oznaku l i r praktički su iste. Noga se mora naviknuti. I to su čizme za snijeg a ne za špicu subotom. > > > I hrpa žena u fb grupi nije kompetentna da kaže na temelju dvije slike jesu li original ili nisu!! To utvrđuje isključivo vještak. > > Jel opravdanje sto se kupuje na krpicama da ti netko uvali nenosivo i ne zeli izvrsiti povrat,nego kaze da preprofajes i unesrecis nekog za 1000kn > Skupe stvari ne kupuješ iz neprovjerenih izvora. Simple as that. > Dakle, da si kupila preko weba u xyz npr onda imaš pravo na povrat u roku od 14 dana bez obrazloženja ukoliko roba nije nošena. > Dućani reguliraju sami. > Neprovjeren izvor sa krpica? 🤷‍♀️ > Možeš prijavit policiji al onda trebaš dokaz da nisu original. Ne hrpu žena sa fb grupe. Nego dokaz koji policija može uvažiti. Sa zenama sam se samo konzultirala.ja osobno ne mogu vjerovati da netko moze za 1000kn prevariti.cekam potvrdu da ne stimaju,pa cu to sigurno priloziti
2021 01 03
ukoliko dobijem jos jednu vasu poruku, slijedi i vama prijava zbog klevete i uznemiravanja.
2021 01 03
Ovo je odgovor gospode
2021 01 03
> Pacco1: > > AnaStivicic: > > > Pacco1: > > > > AnaStivicic: > > > > Kupila si čizme preko krpica da ne plaćaš punu cijenu u dućanu i onda kažeš ženi da svaki dućan ima povrat? > > > > Da si bila pametma kupila bi ih na provjerenom mjestu. > > > > I btw radila sam s tim čizmama- iako imaju oznaku l i r praktički su iste. Noga se mora naviknuti. I to su čizme za snijeg a ne za špicu subotom. > > > > I hrpa žena u fb grupi nije kompetentna da kaže na temelju dvije slike jesu li original ili nisu!! To utvrđuje isključivo vještak. > > > Jel opravdanje sto se kupuje na krpicama da ti netko uvali nenosivo i ne zeli izvrsiti povrat,nego kaze da preprofajes i unesrecis nekog za 1000kn > > Skupe stvari ne kupuješ iz neprovjerenih izvora. Simple as that. > > Dakle, da si kupila preko weba u xyz npr onda imaš pravo na povrat u roku od 14 dana bez obrazloženja ukoliko roba nije nošena. > > Dućani reguliraju sami. > > Neprovjeren izvor sa krpica? 🤷‍♀️ > > Možeš prijavit policiji al onda trebaš dokaz da nisu original. Ne hrpu žena sa fb grupe. Nego dokaz koji policija može uvažiti. > Sa zenama sam se samo konzultirala.ja osobno ne mogu vjerovati da netko moze za 1000kn prevariti.cekam potvrdu da ne stimaju,pa cu to sigurno priloziti Živiš u Hrvatskoj... prevare i za 1lp a ne za 1000kn... Sad znaš. Sljedeći put budi pametnija. Preuzimanje osobno ili pouzećem kad je skupa roba da možeš pregledat. Radim u dućanu s cipelama- nikad nisam spakirala u kutiju a da nisam dala kupcu da ih sam pogleda i vidi da je sve ok. Ak nije spustim cijenu i na njima je da odluče hoće-neće. Ako uzmu.. nema povrata ni reklamacije jer su znali kaj kupuju.
2021 01 03
Po ovome internet prodaja je out?a ne da je “skočila”za 200% u zadnjih 6 mj?
2021 01 03
> Sanja8888: > Po ovome internet prodaja je out?a ne da je “skočila”za 200% u zadnjih 6 mj? Internet prodaja je u principu super- ali iz provjerenih izvora. Pogotovo sad kad postoji mali milijun stranica na fbu koji preprodaju sa alija ili wisha. Skupe stvari samo sa provjerenih stranica ili pd provjerenih osoba.
2021 01 03
Ovo je zadnje sto cu napisati na ovoj temi. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/877014fa1b73415a496dd9cac3f2f599.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f681e13b95ec8c6d8db819a562e823c2.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/72fbb40dbb2e42f6f0e257a03a2cd94d.jpg)
2021 01 03
Poruka za Pacco1 Stavite slike čizama sa svih strana,i poruku od gospođe koja ima legitimitet ako prodaje originale u dućanu Hvala
2021 01 03
Nešto ovako skupo kupljeno prije mjesec dana a nema racun?onda sam ja luda sto cuvam račune od skupih stvari pola godine ako ne i godinu dana ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4c1e3d1733809a7f145926188e0124bd.jpg)
2021 01 03
Gospodja je dobila potvrdu autenticnosti u inbox. Hvala
2021 01 03