Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Sviđa mi se, ali ne sviđa...

Kod deckiju mi je uvijek bio bitan izgled - nemam tu sto lagati, je. Vazno mi je da me netko fizicki privuce da bi uopce razmislila o bilo cemu s tom osobom. Nedavno sam upoznala decka koji mi se na prvu i nije toliko svidio, ali karakterno mi bas jako odgovara i zato sam i pristala izaci s njim prvih par puta. Nakon nekog vremena mi se poceo sve vise sviđati i pomislila sam da bi to moglo biti to i zapravo je sve bilo odlicno do jucer kad smo prvi put imali seks. Naime, nije bas obdaren... ustvari nije bilo lose jer se trudi oko drugih stvari, ali svejedno sam se nakon tog osjecala nekako bezveze. I sad se osjecam uzasno dok ovo pisem jer nebi htjela biti neka povrsna glupaca koja gleda ljude kroz takve stvari, ali opet mislim da su za vezu i one bitne. Iskreno ne znam sto bi sad dalje. Stvarno mi se svidio kao osoba i mislim da bi mozda odbacila puno tog lijepog ako prekinem sve sad i razmisljam da bi mozda mogla pustiti da prođe neko vrijeme pa da vidimo kako ce sve funkcionirati. Ali opet s druge strane ne zelim ga zavlaciti i da na kraju ispadne da sam od pocetka znala da nesto ne stima i da sam pravila budalu od njega. Sto vi mislite o tome svemu? I ako odlucim da nema smisla, sto da mu kazem?
2021 01 24