Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

Vjenčanje- originalne ideje

Drage moje [:zaljubljen] moja svadba još nije ni blizu ali kao i svaka djevojka volim maštati o tom danu. Kakvu ću haljinu imati, tortu... Ponekad čujem a ponekad pronađem na interetu originalne, prekrasne ideje koje učine neke svatove nezaboravnima. Smatrate li da svadba treba biti klasična ili začinjena nekim originalnim idejama? prošli tjedan sam čula od kolegice s posla kako je bila u svatovima u kojima su u ponoć svi uzvanici izašli van. Svatko je dobio lanternu, kemijsku olovku i upaljač. Njihov zadatak je bio na papirić napisati želju koju žele mladencima, upaliti lanternu i u isto vrijeme su ih pustili u nebo. Kaže da je bilo neopisivo čarobno. [:zaljubljen] [:zaljubljen] [slika:02ee3c19-4777-48f4-9d6f-70a95ff82d56] Imate li vi kakvih lijepih ideja, neobičnih običaja, ludih iskustava? Pridružite se i podijelite s nama [:smijesi]
2013 10 06
Imam ja ludo skupe cipele koje sam trebala nositi na vjenčanje ali sam dala nogu zaručniku [:smije] tipično ženski [:hihot] ali to je baš romantično što su izveli, ako se sjetim nečeg takvog javim se [:smijesi]
2013 10 06
e link se ne može otvoriti [:tuzan] najvažnije da su ciplele tu, za maldoženju je lako [:jezik] [:hihot] [:hihot]
2013 10 06
Nefiri - pa izbaciju početnu stranicu ... ne vidimo te prekrasne cipele ... očito je gadno zgriješio [:hihot] Ja bi isto tako nešto voljela neobično i što još nije bilo nigdje ... a ovo je super ideja [:smijesi]
2013 10 06
Ovo je prekrasno [:zaljubljen] Također se udajem iduće godine,i stalno mozgam što bi sve ubacila [:hihot]
2013 10 06
ja se ne zelim udati, a ako i dodje to toga mislim da ce biti najblizi prijatelji i to je to
2013 10 06
po mom mišljenju je ljepše i bitnije biti okružen ljudima koji te zbilja vole i poštuju i zbilja se raduju skupa s tobom nego napraviti pir da se mjesecima priča kako je bilo 200-300 pa čak i 500 ljudi od kojih bar 30% nemaš pojma tko su
2013 10 06
Ja se bavim izradom sapuna i tome srodnim proizvodima i već sam za jednu svadbu radila custom made sapune sa inicijalima, tj. paketiće sapunčića. Tematska boja je bila bijela i srebrna ( prirodna srebrna boja mica ) te plave i roze vrečice!
2013 10 06
Ja volim fina vjencanja bez ikakvih cirkusa i americkih fora. Kosa mi se dize od laznih mladenki, kupovanje mladenke, mazanja tortom, odvlacenja na silu na bacanje buketa, ona glupa fora sa podvezicom, aludiranje na sex kad mladenci rezu tortu, ima toga jos....nisu mi jasni pojedinci kojima je to bas fora....
2013 10 06
Hahaha Malishka baš to! Sister i ja tako mislimo! Mala svadba je po mojoj mjeri, bliski prijatelji i naravno obitelj, bez kojekakvih retardiranih običaja i cirkusiranja!
2013 10 06
Hahaha...i ono kad dečki moraju prije hvatanja podvezice plesati tango [:smije] Još gore je kad mladoženja podvezicu skida zubima [:vrti]
2013 10 06
Hahhah i one maškare na svadbi mi nisu bile jasne:D cemu maškare? Al dobro tog obicaja se sjecam iz vremena kad sam bila dijete...
2013 10 06
E e to je taj cirkus s podvezicom:D
2013 10 06
Daaaa...ma tih maskara i sad ima [:smije] Il ona idiotarija kad cure moraju svirati [:place] [:smije] Uzaaasss za bubnjice
2013 10 06
Isuse da, to sa sviranjem je tolko jadno....pa kak ne kuzis da ti je gostima u takvim situacijama samo neugodno a ne zabavno...
2013 10 06
1 2 3