Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Predskolski odgoj Zagreb

Pozdrav! Ove godine sam maturant i htjela bi upisati rani i predskolski odgoj u zagrebu eventulano petrinji, zanimaju me iskustva s fakultetom, prijedlozi/savjeti? Svaka informacija je dobrodosla💕
2021 02 02
"Više od polovine svih osnovnih i srednjih škola u Sisačko-mosalvačkoj županiji oštećeno je u potresu. U mnoge se učenici iduće polugodište neće moći vratiti, a neke će morati biti srušene. Znatno je oštećen i *Učiteljski fakultet u Petrinji*, ali i većina vrtića. Svima je potrebna hitna sanacija jer gradovi bez toga neće moći nastaviti živjeti." Izvor:RTL " "Proglasit ćemo elementarnu nepogodu po zahtjevima gradonačelnika. Petrinja, Sisak i Glina su stradali", rekao je Žinić i dodao: "Što se tiče oštećenih objekata, po prvim analizama blizu petstotinjak objekata je oštećeno, privatne kuće, osnovne škole, učiteljski fakultet, bolnica, nekoliko crkava... Na njima je šteta dosta velika." " Izvor:Index "Petrinja U Petrinji, gradu najbližem epicentru, skoro sve kuće imale su oštećenja na dimnjacima i krovovima.[137] Cijelo gradsko središte pretrpjelo je znatna oštećenja.[142] Oštećena je 1. osnovna škola.[143][144] Nastradalo je krovište gradske uprave i crkve sv. Lovre.[138] Selo Brest Pokupski kraj Petrinje teško je stradalo u potresu.[142] 13-godišnja djevojčica poginula je u potresu.[145][146] Teško je stradao Učiteljski fakultet.[140]" Izvor:Wiki ...
2021 02 02
Zna cura da je bio potres, pa popravit će do jeseni, teško da će propustiti priliku da uzmu novce od studenata. U Petrinju se iovako većina upisuje na izvanredni studij pa uvijek mogu organizirati nastavu online. Što se tiče faksa, dosta prijateljica je završilo učiteljski, upada se relativno lako, velika je navala, ali kvote se stalno povećavaju. Ima neki prijamni koji je uvjet za upis. Završava se isto poprilično lako, ne znam nikoga da je produžio godinu. Naći posao je srednje teško, ovisi odakle si. Vjerujem i da znaš da plaće nisu neke, posao je težak na svoj poseban način, frendice kažu da su roditelji puno gori od djece i da je zapravo komunikacija s njima najgori dio. Neke od njih imaju i svoje klince i kažu da ih umara konstantna okruženost djecom, fale im normalni razgovori za odrasle ljude. Imaj na umu i da je to posao za cijeli život, vjerojatno ima osoba kojima to paše. Koji su ti drugi odabiri? Ja sam faks upisivala na način da sam odredila s kojim zanimanjem mogu zaraditi dobre novce i lako naći posao, a usput ne umrijeti od dosade ili muke. Bilo mi je psihički dosta umarajuće, ali se valjda isplatilo.
2021 02 03
Ja sam 2.godina Predskolskog u Petrinji... idem izvanredno... faks je ok, nije tezak, meni dosta lagan. Ako te stvarno zanima rad s klincima upisi!!!! Upisivat ce najnormalnije u Pe i ove godine... Povećali su upisnu kvotu sa 60 na 90 ( i Pe i Zg) tak da bi trebala upast bez problema (ovo je upisna kvota za izvanredne, redovnih upisuju samo 30 koliko znam =pare, pare 🤩🙄🙄) Sad su predavanja svima online, rekli su da bi se najranije slj.god. oko 4.mj. vratili natrag na faks. Profesori su ugl. ok i vecinom su samo pismeni ispiti (cak i online), naravno imas nekoliko rospija kao i na svakom faksu. 1.-3.god. sviras sintić i to nije neka velika nauka, sve se da izvjezbat i naucit Likovni na faksu tek neko usputno crtanje, isto nista posebno Na nekim kolegijima imas lektire Lutkarstvo osmisljavas predstave sto je jako zanimljivo Odgajateljice lakse nalaze posao u struci Ugl.ako bi htjela raditi u vrticu, svakako upisi 😊 Sretno
2021 02 16
Pozdrav, vec duze vrijeme razmisljam o upisu na predškolski odgoj. Upisala bi izvanredno jer radim, može mi netko malo pojasniti kako izgleda prijamni ispit za predškolski, hvala puno
2021 03 14
Nisam ni u Petrinji ni u Zagrebu, već idem izvanredno u Pulu. Lagan je faks, mi imamo petkom i subotom samo predavanja. Inače, ja sam prije studirala turistički menadžment i tako mi se više nije dalo, i ovo mi je definitivno najbolja odluka ikad. Sljedeće godine bi trebala diplomirat ako Bog da da sve u roku dam. Baš je zanimljiv faks,i ako voliš djecu upiši ga!!!!
2021 03 23
Pozdrav! Upisujem se na fakultet u jesenskom roku, htjela bih upisati rani i predškolski odgoj ili učiteljski studij, iako više naginjem ranom i predškolskom odgoju, upisala bih ili u Puli ili u Čakovcu. Zanima me ima li prijemnog za rani i predškolski i on izgleda ak ga ima. Svaka informacija bi mi puno pomogla.🖤
2021 07 24
Pozdrav! Planiram ove godine upisati Rani i predškolski odgoj, izvanredno, no nemam položenu državnu maturu (spadam u generaciju koja je završila SSS prije 2010. godine). Da li je netko upisao bez državne ili ću ju morati polagati na jesenskom roku? Na Sveučilištu kažu da ne inzistiraju na njoj ali da su male šanse da upišem bez nje jer će mi zasigurno nedostajati bodova. Ukoliko ću morati polagati, ja ne znam ni otkuda krenuti... Utješite me, recite da je netko upisao bez nje :)
2022 04 08
Zao mi je da nisam vidjela malo ranije poruku. U Rijeci na Učiteljskom fakultetu nije potrebna državna. To je za nas koji smo zavrsili srednju prije 2010. godine. Gledaju se samo bodovi iz srednje i po tome se rangira. Upisi su do sutra u 13h...ali ako ne popune sva mjesta predpostavljam da će biti i 2. rok. :")
2022 06 08
martina bok, sorry sto upadam ovako iz vedra neba! ma razmatram upis diplomskog studija predskolskog odgoja u rijeci kao izvanredan student. uz to sam zaposlena kao odgojitelj već na otoku Hvaru pa eto udaljenost do rijeke i nije bas mala i sad trazim info koliko su cesto predavanja/seminari/vježbe, da odvagnem da li je uopće moguće izvesti kombinaciju posla na Hvaru i studija u Rijeci. Imas neki savjet ili preporuku? ne znam gdje naci potrebne informacije niti koga upitati !
2022 06 13
Pozdrav! Upisala sam 1g predskolskog odgoja u zgu izvanredno,s obzirom da radim,a predavanja se odrzavaju čet,pet,sub većina ljudi mi je reklo da bi mi bilo lakše pokušati se prebaciti u Petrinju zbog samog rasporeda predavanja posto su kod njih predavanja tu i tamo koji petak i subote. Zanima me ima li netko iskustvo kako je na faksu u Petrinji i isplati li mi se premjestat? Te ima li netko voljan za pomoći, ukoliko ima neke skrpite,ispite, po kojima se može učitim? Hvala!!🙃
2022 11 01