Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

xiaomi mobitel iskustva

Kako i sam naslov kaze, vlasnici ovog mobitela, molim vas za savjet... Dali je ok mobitel? Ne trazim sad da bude neki super, ali dali je solidan mobitel? Kako podnosi igrice i aplikacije? Kakva mu je leća na kameru, brzina rada, duljina baterije, dali ste zadovoljni radom? Hvala unaprijed i lijep pozdrav
2021 02 04
> Petrasonja: > Kako i sam naslov kaze, vlasnici ovog mobitela, molim vas za savjet... Dali je ok mobitel? Ne trazim sad da bude neki super, ali dali je solidan mobitel? Kako podnosi igrice i aplikacije? Kakva mu je leća na kameru, brzina rada, duljina baterije, dali ste zadovoljni radom? Hvala unaprijed i lijep pozdrav Ja sam dobila za Božić Xiaomi Redmi 9 i moram priznati da je mobitel za tu cijenu više nego odličan. Kamera mu je jako dobra (najviše nju i koristim),zvuk isto super (nema šumova kad se priča ili sluša muzika), aplikacije kao i igrice lako se otvaraju i zatvaraju tako da iako sam u početku bila skeptična koristivši godinama iPhone moram priznati da me mobitel ugodno iznenadio te mi je sad i žao da nisam čekala 9T koji je izašao )da me nije moj stari nakon odrađenog višegodišnjeg "staža" napustio baš u vrijeme praznika☺️). Nadam se da sam barem malo pomogla ☺️.
2021 02 04
> Elle001: > > Petrasonja: > > Kako i sam naslov kaze, vlasnici ovog mobitela, molim vas za savjet... Dali je ok mobitel? Ne trazim sad da bude neki super, ali dali je solidan mobitel? Kako podnosi igrice i aplikacije? Kakva mu je leća na kameru, brzina rada, duljina baterije, dali ste zadovoljni radom? Hvala unaprijed i lijep pozdrav > Ja sam dobila za Božić Xiaomi Redmi 9 i moram priznati da je mobitel za tu cijenu više nego odličan. Kamera mu je jako dobra (najviše nju i koristim),zvuk isto super (nema šumova kad se priča ili sluša muzika), aplikacije kao i igrice lako se otvaraju i zatvaraju tako da iako sam u početku bila skeptična koristivši godinama iPhone moram priznati da me mobitel ugodno iznenadio te mi je sad i žao da nisam čekala 9T koji je izašao )da me nije moj stari nakon odrađenog višegodišnjeg "staža" napustio baš u vrijeme praznika☺️). Nadam se da sam barem malo pomogla ☺️. Jeste pomogli ste jer nigdje nisam mogla pronaci iskustvo iz prve ruke... I ja sam se odlučila za taj jer mu je cijena i vise nego pristupačna, a za dijete mi to i vise nego odgovara... Hvala na pomoći lp
2021 02 04
Već nekih 4-5godina sam na Xiamiu čak i prije nego je došao kod nas i jako sam zadovoljna. Sad se s drugog po redu (Mi A2 Lite) prebacujem na treći (9ku o kojoj razmišljate) i to samo zbog razbijenog ekrana jer mobitel po apsolutno svemu savršeno radi, brzina je odlična i baterija isto bez obzira što je ovoliko star. Znači kad se sjetim kako inače nimalo ne pazim na apsolutno išta kod korištenja mobitel je u savršenom stanju. Većina ih ima odlične kamere po danu, no mana su im većinom slikanje po noći osim možda nekih skupljih modela, ali obzirom na cijenu to je razumljivo i osim toga nemam nikakvih drugih primjedbi. Meni osobno su također bolji oni na operativnom sustavu miui nego google-ovom no to ovisi do osobnih preferenca. Oni koji se kreću od 700-900kn novi znaju biti ograničeni s funkcijama, imati lošu kameru i biti sporiji (više kao basic touch mobiteli za starije). Nadam se da sam pomogla :)
2021 02 05
Iman Poco x3,koristim ga par miseci. Mob je ludilo. 👍 Od vrhunski kamera,baterije,zvuka do fluidnosti,ma sve radi bez greske. Prije stalno imala samsungove ali nema sanse vise placat takve cifre za mob. Od sada samo xiaomi 👍
2021 02 05
Pratim temu. Baš sam si kupila Redmi note 9 Pro. Već mi neko vrijeme doduše stoji zapakiran u kutiji jer se trenutno ne stižem pozabaviti prebacivanjem i proučavanjem uređaja. Čitam komentare i zahvaljujem na njima.
2021 02 05
Imala san trilemu u vezi moba 😁 Rn8 pro,rn9 pro i poco. Ali stvarno svi su vrh 👍 Jedan od ukucana koristi rn8 pro a i od skoro sami pocetaka xiaomije i nikad problema. 👍
2021 02 05
Ja sam nedavno uzela Redmi note 9 pro i odličan je, ni na jednom mobitelu mi baterija nije toliko dugo trajala, brz je, i zvuk i slike su izvrsni. I kao i Mistery, nikad više preskupi Samsung :)
2021 02 05
Osobno nemam ali znam koji imaju i znam da su zadovoljni pa planiram i sama nesto u tom smjeru.
2021 02 05
Baterija mi je, uz memoriju, bila jedna od bitnijih stavki pri odabiru. Baš super! Sad još samo da ga raspakiram 😂
2021 02 05
Šogor još prije 7-8 godina otkrio te xiaomije i naričivali su ih preko nekakvih stranica dok kod nas nije bilo ni servisa pa je jedina mogućnost bila slat u Kinu, i od tad svi oko mene ih oko mene ih kupuju od muža, brata, svekra, svekrve, šogorice, frendcica..I jako su male razlike jer brzo izbacuju modele, a baš za Poco, ne znam točno model ali prije možda mj. dana kupljen kaže Šogor da je ludilo od mobitela za te novce.. Imala bi ga i ja sigurno da si ga ga sama plaćam ,:)
2021 02 06
imam Mi9T pro i izvrstan je, nakon godinu i pol baterija još drži po 3 dana (u početku bilo preko 7 dana), kamere su i dalje jako dobre u odnosu na druge mobove, rai tečno i bez blokiranja, moju preporuku ima! samo ga zaštitite nekom maskicom i mirni ste par godina
2021 02 08
Pogledaj si na http://forum.telekineza.com/, to je forum gdje se piše isključivo o kineskim mobitelima, sigurno ima konkretnih iskustava, a uvijek možeš poslati upit ako te nešto konkretno zanima. Ne znam koliko je trenutno aktivan, ali sigurno može pomoći. Mislim da čak i na forum.hr imaš thread samo o Xiaomi mobitelima. Cijene si obavezno pogledaj na Nabavi https://www.nabava.net/mobiteli , tamo ćeš naći u kojoj trgovini su mobiteli najjeftiniji, ovisno koji te zanima.
2021 02 25