Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Muški profil, čudno pitanje

Curkee zanima me jel jos tko dobio poruku od MarkoTomacek gdje piše: "Ajmo ovako otvoreno , dali bi zgazila pauka ili bubu u njima snimila to i prodala štikle za 500kn..fetish je fetish, ne čudi se" hahaha Kasnije objavim i sliku poruka trenutno mi blokiraaa nesto
2021 03 13
I meni je poslao, hahahh
2021 03 13
Jeste odgovorili? Hahaha. Ja napisala prvo uplata😅🤣🤣🤣
2021 03 13
Ma nisam, al sam se dobro nasmijala :')
2021 03 13
> Endilu: > Jeste odgovorili? Hahaha. Ja napisala prvo uplata😅🤣🤣🤣 Tu se zgrazate nad tim, a za pare bi većina vas napravila sve!
2021 03 13
> LanaLaa: > > Endilu: > > Jeste odgovorili? Hahaha. Ja napisala prvo uplata😅🤣🤣🤣 > Tu se zgrazate nad tim, a za pare bi većina vas napravila sve! mae, neke bi i profil otvorile samo da baljezgaju na tu temu....
2021 03 13
> Danijela707: > > LanaLaa: > > > Endilu: > > > Jeste odgovorili? Hahaha. Ja napisala prvo uplata😅🤣🤣🤣 > > Tu se zgrazate nad tim, a za pare bi većina vas napravila sve! > mae, neke bi i profil otvorile samo da baljezgaju na tu temu.... 🤣🤣🤣🤣🤣
2021 03 13
> LanaLaa: > > Endilu: > > Jeste odgovorili? Hahaha. Ja napisala prvo uplata😅🤣🤣🤣 > Tu se zgrazate nad tim, a za pare bi većina vas napravila sve! Ne zgražam se uopće, samo mi je smiješno i zanimalo me jel još tko dobio slicnu poruku Ja sam odgovorila tako kako sam odgovorila čisto iz šalee🙂
2021 03 13
> LanaLaa: > > Endilu: > > Jeste odgovorili? Hahaha. Ja napisala prvo uplata😅🤣🤣🤣 > Tu se zgrazate nad tim, a za pare bi većina vas napravila sve! Kao npr. prodale smece od naocala za 600 kn i onda otvarale nove profile, ka sta ti radis.
2021 03 13
Evo Patricie opet i tu 😂😂😂 Takve poruke, na ignore!
2021 03 14
Sad klikla na endilu slucajno. I taj profil blokiran. Sto je bilo? Bzv pitam
2021 03 14
Hm, nedopušteni oglasi (rasprodaja) i lažne povratne ocjene možda?
2021 03 14
> NoirRouge: > Hm, nedopušteni oglasi (rasprodaja) i lažne povratne ocjene možda? Uh, bas pogledala povratne, sto kažete, skoro svi sto su joj ostavili su blokirani 🙈🙈🙈
2021 03 14