Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Što trebam znati prije tetoviranja?

Tetoviranje odrađeno odlično! Bio mi je užitak,nije boljelo jer se nisam bojala. Prezadovoljna sam,sad brinem kako održati da bude sve kako treba.... hvala puno na savjetima!
2021 03 15
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f72aabab60d96272b4b53cd978f525d4.jpg)
2021 03 15
Super, eto baš mi je drago da si se pripremila. Mackaj se kao sto smo i pisali, redovito i pomalo, dovoljno da osjetiš da se koža hidratizirala. Postoji i mast i krema Bepanthen, osobno kupujem kremu jer mi je mast preteška i ostavlja tragove na odjeći. Krema se puno brže upije i mogu se za čas odjenuti. Obzirom da ti je tetovaža na dijelu koji je otkriven ne samo po ljeti, nego kad god nosiš bilo što dekoltirano, savjetujem zaštititi s faktorom kroz cijelu godinu. Zapravo, to je savjet neovisno o tetovaži😊 Naravno da ovisi o koži, ali neadekvatnom zaštitom izblijede brže nego s pravilnim njegovanjem.
2021 03 15
> sanja85: > Super, eto baš mi je drago da si se pripremila. > Mackaj se kao sto smo i pisali, redovito i pomalo, dovoljno da osjetiš da se koža hidratizirala. > Postoji i mast i krema Bepanthen, osobno kupujem kremu jer mi je mast preteška i ostavlja tragove na odjeći. > Krema se puno brže upije i mogu se za čas odjenuti. > Obzirom da ti je tetovaža na dijelu koji je otkriven ne samo po ljeti, nego kad god nosiš bilo što dekoltirano, savjetujem zaštititi s faktorom kroz cijelu godinu. Zapravo, to je savjet neovisno o tetovaži😊 > Naravno da ovisi o koži, ali neadekvatnom zaštitom izblijede brže nego s pravilnim njegovanjem. Hvalaa :) svakako ću se držati toga, želim da ostane ovakva i također hvala svima na savjetima, bila sam pripremljena zahvaljujući vašim naputcima :) možda je i do tattoo majstorice koja je bila izuzetno strpljiva i ima krasan novi salon u Zagrebu ali ne znam smijem li spominjati koji na forumu, koga zanima može mi se javit u inbox :) možda još nekom drugom pomogne, stvarno sam dobila korisne informacije i drago mi je da sam se odlučila otvorit temu po ovom pitanju... Hvala svima :)
2021 03 15
Da ste sigurni u to 😀
2021 03 15
1 2