Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upitnici iznad glave

Kad netko pošalje samo link bez teksta, ima ih more..., pitam da li žele podatke, rijetko je da se jave te sam zaključila da oni to žele, ali ne kupiti, tako da bi to trebalo ukinuti ili putem tog istog linka uvesti pravilo da se napiše neki tekst.
2021 04 14
> JagodicaSHOP: > Da, puno puta dobijem upit preko 'želim to' poruke, odgovorim naravno ako žele kupiti ili imaju pitanja i naravno ne dobijem odgovor. Skužila sam da su to većinom upiti od korisnica koje su tek došle na krpice, nemaju nijedan feedback, mislim da one ne kuže što to znači kada kliknu 'želim to' mislim da one misle da tako 'lajkaju' tu stvar u 'omiljeno' :') :') :') To je i meni palo na pamet isto!
2021 04 15
> marija13: > Baš gledam u razgovore. Dakle prvi put sam se javila prodavačici u 10. mjesecu 2019., a zadnju sam poslala u studenom 2020. 😂 > Bila je ulogirana prije 2 tjedna. Garderoba je prazna... meni nikad odgovorila nije iako smo se dopisivale. > Btw. ima okruglo 60 pozitivnih 🙍 Marija jel još uvijek čekaš taj baloner? :) Jel oglas aktivan još uvijek ili nije, nisam baš skužila
2021 04 15
> Marija jel još uvijek čekaš taj baloner? :) Jel oglas aktivan još uvijek ili nije, nisam baš skužila Nema više oglasa. Prvo ostao bez slika pa sad nema ni njega jer su izgleda svi bez slika obrisani. Čudna situacija. Nikakvog objašnjenja, samo ignore. I was ghosted! 😂
2021 04 16
1 2 3