Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Poslan prvi mail za potvrdu profila

Bok svima, provjerite mailove jer je sinoć poslan prvi od tri verifikacijska maila na čiji link treba kliknuti. Poslat ćemo tri maila i nakon toga će biti pokrenuto brisanje svih nepotvrđenih profila koji su stariji od 60 dana. Ako vam na profilu ne piše da ga trebate potvrditi, slobodno zanemarite sve obavijesti vezane uz to.
2021 04 10
Ako nismo primili email u kojoj smo kategoriji?
2021 04 10
Ni meni ništa nije stiglo..
2021 04 10
Nisam dobila mail.
2021 04 10
Pa jel to nije samo za profile koji su tek ajmo rec "noviji"??Kako i piše 60 dana
2021 04 10
Gdje na profilu treba pisati da ga treba potvrditi?
2021 04 10
Piše li ikome od vas kad odete na svoj profil da nije potvrđen?
2021 04 10
Meni isto nista nije stiglo
2021 04 10
Sigurna sam da su svi vaši profili potvrđeni. 8-)
2021 04 10
> lucija95biebss: > Pa jel to nije samo za profile koji su tek ajmo rec "noviji"??Kako i piše 60 dana to je za sve profile koji su ikad kliknuli na registraciju i unijeli podatke i iz nekog razloga nisu potvrdili profil - nisu više nikad došli na sajt, zaboravili su, napravili su drugi profil itd. Većina vas koji koristite svoje profile ste potvrđeni i brinete bez veze, znali bi da vam profil nije potvrđen čim kliknete na svoj dućan jer je uočljivo.
2021 04 10
Ne kužim ljude koji otvore profil na bilo kojoj stranici na netu na kojoj planiraju kupovati npr Zara, Mango, orsay.. I kad ih sama ta stranica navodi da prvo potvrde link na mail tek onda krenu koristiti stranicu, a oni to ne naprave.. Šta uopće otvaraju profile ako ne misle kupovati i pregledavati stranicu odnosno potvrditi link..🤔
2021 04 10
Glupo pitanje, ali.. 😂 moze li se moozda kako promijeniti mail? Nisam taj koristila godinama i nemam pojma kako doci do lozinke.
2021 04 10
> Maleficent80: > Glupo pitanje, ali.. 😂 moze li se moozda kako promijeniti mail? Nisam taj koristila godinama i nemam pojma kako doci do lozinke. Nije glupo pitanje, zašto? Možete promijeniti mail, a i do sada ste ga mogli sto puta mijenjati bez problema.
2021 04 11
> Maleficent80: > Glupo pitanje, ali.. 😂 moze li se moozda kako promijeniti mail? Nisam taj koristila godinama i nemam pojma kako doci do lozinke. Mail adresu možete promijeniti u postavkama profila - treba unijeti novu adresu na koji stiže kod koji treba unijeti na sajt. Ovako izgleda nepotvrđeni profil ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/281c92ab587a95abcbf5c0f0566975b0.jpg)
2021 04 11
Znači li to da će se napokon krpice malo očistiti i rasteretiti od onih profila koji se nisu logirali od 1945. 😂🥳
2021 04 11
1 2 3