Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problem najave tisak paketa

Od jučer ne mogu upisati odredišta za slanje tisak paketa najavom s mobitela. Ne prihvaća. Ima li netko još takav problem.
2021 04 16
Meni uredno prihvaca, probajte “rucno” pronaci tisak na karti, ja sam se tako mucila na samom pocetku sve dok nisam skuzila taj jednostavniji nacin.😁
2021 04 16
cure prebacite se na internet explorer tamo uredno prihvaća...ni meni nije na chrome lovilo...nadam se da ćete uspjeti :)
2021 04 16
Meni na laptop danas nikako, al na mobitel uredno.
2021 04 16
14.4. nisam mogla nikako niti jedan paket kreirati nije prihvaćao, dok uredno i prije i sad poslije sve u redu, neznam što bi to moglo biti. :D
2021 04 16
> _kori_: > Meni uredno prihvaca, probajte “rucno” pronaci tisak na karti, ja sam se tako mucila na samom pocetku sve dok nisam skuzila taj jednostavniji nacin.😁 Sve sam probala...do jučer bez ikakvih problema. Jednostavno ne pamti
2021 04 16
Od kada su me prošetali zbog dimenzija paketa, ne kreiram online. Dodam par kuna za veći ili manji paket i sve 5.
2021 04 17
> Rajna123: > Meni na laptop danas nikako, al na mobitel uredno. Kod mene je bilo obrnuto. Preko mobitela me izbacivalo van čim sam odabrala odredište. Preko laptopa prošlo odmah.
2021 04 17
Imala sam i ja nekih problema, nije mi htjelo prebaciti na podatke o pošiljatelju. S muževog mobitela uspila pa sam samo svoj isključila ponovno upalila i onda je sve štimalo.
2021 04 18