Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Molim pomoc

Pozz cure..Ako je netko imao iskustva ..radi se o tome da je djevojcica zadobila prijelom nadlaktice u vrticu..kako ide s osiguranjem? Glupo je pitati..koliko se dobije za prijelom..U situaciji smo gdje svi radimo trenutno nas se troje izmjenjuje da bi cuvali kcerkicu jer je imobilizirana i takva ne moze u vrtic i mi moramo platiti tetu cuvalicu .Nama su rekli kada zavrsimo s lijecenjem da se javimo u vrtic za zahtijev.Evo ako je netko imao iskustva javite. Hvala
2021 04 17
Za prijelom se dobije ovisno o tome što uključuje premija koju ste potpisali kod osiguravatelja. Ona btw vrijedi 24 sata, dakle potpuno je svejedno je li dijete slomilo ruku u vrtiću ili doma. Mislim da su iznosi oko 100 ili 200 kn, ako uopće imate prijelom u premiji. Ima još i iznos za svaki dan proveden na liječenju i sl. Najbolje je pitati u osiguranju kojeg ste potpisali. E sad, postoji i neka varijanta da zbog nečega tužiš vrtić (bio je mokar pod ili rupa u parkiću što se mora dokazivati), natežeš se po sudu sa svjedocima (odgojiteljicama i slično) i eventualno dobiješ ozbiljniji iznos. Taj dio ne znam, to provjeri u osiguravateljskoj kući kod koje je vrtić osiguran (ne mora biti ista kuća kao vaše osiguranje). Nisam u osiguranju i nije mi isplaćena odšteta pa ne znam ništa više. Jednom sam morala ići na sud u svojstvu svjedoka. Klinac je bio trampav i pao, a roditelji su tužili ustanovu i dokazivali da je bila nekakva rupa u parku. Mislim da su dobili neku isplatu. Ni otprilike ne znam koliko. Svakako znam da su to pokrenuli jer su čuli da je nekom upalilo.
2021 04 18
Meni je nećakinja isto bila pala u vrtiću i slomila ruku. Davno je to bilo i ne sjećam se baš detalja ali znam da su joj za prijelom isto tako nudili par stotina kuna ali je sestra bila iskopala negdi info da dobiješ valjda više ako ti dijete zbog ozljede nemože u vrtić. Mala nije išla u vrtić nekih misec i po dana, i mislin da su na kraju dobili nekih 3000 kn. S tim da je to bilo ima nekih 8 god.
2021 04 18
Mi smo skuzili da dijete stedi ruku ..mislili smo da je se lupila i da ce proci. Jednu cijelu noc je preplakala nismo skuzili da je zbog rukice vec nam se u meduvremenu potrefio i problem sa tvrdom stolicom.. na ruci se nije vidio niti otok niti plavica. Normalno je s njom micala kad ju se trazi no kad ne mora stedi ju. Problemi su bili s oblacenjem..Npr taj dan kad sumljam da se povrijedila suprug je dosao po nju jer sam ja radila..nije htjela obuci jaknu derala se..i kako rukica ne prolazi idemo slikati..prijelom nadlaktice..obicno djeca u vecini slucajeva lome podlakticu..Gdje je tako jako pala ?..pita nas kirurg..onda smo ja i suprug sjeli i poslagali mozaik..dijete se definitivno ozlijedilo u vrticu..naravno da smo poludili. Mogla je tako tresnit glavom da nam nitko ne kaze. Svakako postoji velika mogucnost da se ozlijedila a da teta nije skuzila..pogotovo ona druga koja ne bi primjetila da kroz vrtic protutnji krdo slonova..
2021 04 18
Taj dan kad smo dobili nalaz..naravno dijete umotano ja se moram snalaziti za cuvanje..uskace tko god moze jer sam se taman vratila s porodiljnog i to jos kod privatnika.. naravno da necemo to moci sav taj period pokrivati..morat cu platiti tetu. Dijete takvo ne moze ici u vrtic a ni ja ju ne bih dala da ju ne bi gurnula djeca pa da napravimo jos gore. Javljeno vrticu napravljen zapisnik..nisam isla na tuzbu..ali trazila sam naplatu od osiguranja. I sad cekamo
2021 04 18
Naplatu po polici zatražite tek kada će liječenje biti gotovo..., a iznos koji možete dobiti ovisi o samoj polici i o ozljedi. Dodatno što može povećati vrijednost dobivenog iznosa je, kao što je već neko rekao, to što dijete ne može u vrtić, to što vi morate uzeti npr. bolovanje ili platiti nekome da ju čuva. Isto tako, ako dijete ima traume od pada/udarca, posjet dječjem psihijatru donosi dodatne "bodove". Iskoristite sve što možete jer vi plaćate tu policu i zašto ne bi iskoristili ako možete.
2021 04 18
Hvala cure
2021 04 18
> vicky1983: > Pozz cure..Ako je netko imao iskustva ..radi se o tome da je djevojcica zadobila prijelom nadlaktice u vrticu..kako ide s osiguranjem? Glupo je pitati..koliko se dobije za prijelom..U situaciji smo gdje svi radimo trenutno nas se troje izmjenjuje da bi cuvali kcerkicu jer je imobilizirana i takva ne moze u vrtic i mi moramo platiti tetu cuvalicu .Nama su rekli kada zavrsimo s lijecenjem da se javimo u vrtic za zahtijev.Evo ako je netko imao iskustva javite. Hvala
2021 04 29
Ne morate Vi imati policu, trazite od osiguravajuce kuce od vrtica. Moja je kcer pala u zgradi gdje je bila podstanar i dobila 15 tisuca kuna, najbolje da pitate nekog advokata, mi smo isle sa zahtjevom koji nam je slozio poznanik koji je radio u osiguranju. Mora se napisati iznos koji i za sta trazite, gubitak od vase place ako ste na bolovanju, pretrpljeni strah, ostecenje tj.prijelom...svaka stavka realni iznos..ako treba i platiti advokatu, to ce Vam se vratiti
2021 04 29
Ne morate Vi imati policu, trazite od osiguravajuce kuce od vrtica. Moja je kcer pala u zgradi gdje je bila podstanar i dobila 15 tisuca kuna, najbolje da pitate nekog advokata, mi smo isle sa zahtjevom koji nam je slozio poznanik koji je radio u osiguranju. Mora se napisati iznos koji i za sta trazite, gubitak od vase place ako ste na bolovanju, pretrpljeni strah, ostecenje tj.prijelom...svaka stavka realni iznos..ako treba i platiti advokatu, to ce Vam se vratiti
2021 04 29
Ne morate Vi imati policu, trazite od osiguravajuce kuce od vrtica. Moja je kcer pala u zgradi gdje je bila podstanar i dobila 15 tisuca kuna, najbolje da pitate nekog advokata, mi smo isle sa zahtjevom koji nam je slozio poznanik koji je radio u osiguranju. Mora se napisati iznos koji i za sta trazite, gubitak od vase place ako ste na bolovanju, pretrpljeni strah, ostecenje tj.prijelom...svaka stavka realni iznos..ako treba i platiti advokatu, to ce Vam se vratiti
2021 04 29