Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POŠTA od 1.svibnja ima ponovno novi cjenik i nevjerojatno abnormalne cijene! :@

ma uzas. za 37 kn posaljem gls-om ili overseas, a dode brze i ne mora se cekati na red kao u posti
2021 05 03
kao dobije se popust od 14 kn ako kupite njihovu kutiju od 10 kn :') ne znam da li je tragicno ili smijesno. na kraju slanje kosta skoro isto kao da je u vlastitoj kutiji https://www.posta.hr/tipskom-ambalazom-do-popusta-za-slanje-paketa/8893
2021 05 03
Tragedija nažalost uskoro će sve propasti,ljudi ne rade,siromaštvo raste
2021 05 03
Da li to vrijedi i ako saljemo kao preporucenu posiljku ili je to “samo” za pakete? 😒
2021 05 03
Kako slati sada veće pošiljke, tipa torbe, jakne, čizme? U tisak kutiju ne stane, pošta je užasno skupa.
2021 05 03
> PuppySmile: > Da li to vrijedi i ako saljemo kao preporucenu posiljku ili je to “samo” za pakete? 😒 Ja sam danas slala preporuceno i nisu mi spomenuli da treba biti njihova ambalaza, cjena je kao i prije. Mislim da je ovo iskljucivo za pakete
2021 05 03
Ja sam jucer obicno slala ispalo me 9 kn 🙄 Digli su za sve cijene nazalost ali za ambalazu ne znam
2021 05 04
Ajd nek mi netko objasni u čemu je razlika između PAKETA i PREPORUČENE POŠILJKE jer navodno su samo pakete poskupili. Jadno sramota me uopće netkom reći da je slanje 37kn Užas.
2021 05 04
Ja vec odavno ne saljem postom. Uzasni su!
2021 05 04
> SAMSUNG: > Ajd nek mi netko objasni u čemu je razlika između PAKETA i PREPORUČENE POŠILJKE jer navodno su samo pakete poskupili. Jadno sramota me uopće netkom reći da je slanje 37kn Užas. Preporuka ne piše se vrijednost pošiljke. Paket piše se. Ako izgube preporuku, nema iznosa koji su dužni platiti. Za paket bi trebali vratiti lovu ako ga izgube. Ovako odvraćaju ljude od slanja paketa.
2021 05 04
Da bar rade kako treba za te novce. Meni je jučer došao paket sa sokovima koji je bio poslan kao "lomljivo" sa izrazbijanim bocama, sve izliveno i ljepljivo. :@
2021 05 04
Da ne kažem kako je umjesto u roku 24 sata za što je bio plaćen došao za 4 dana!!!
2021 05 04
> Felis79: > Ništa, vraćamo se na staro - slanje busom, osim ako i šoferi ne dignu cijene. x-) Ne bi iznenadilo da i prijevoznici uvedu nova pravila, da paket bez pratnje ne može, ako želite ipak poslati, kupite prvo kartu u jednom smjeru npr. od Zagreba do Dubrovnika, + trošak prtljage. :')
2021 05 04
> VeraM36: > > SAMSUNG: > > Ajd nek mi netko objasni u čemu je razlika između PAKETA i PREPORUČENE POŠILJKE jer navodno su samo pakete poskupili. Jadno sramota me uopće netkom reći da je slanje 37kn Užas. > Preporuka ne piše se vrijednost pošiljke. Paket piše se. Ako izgube preporuku, nema iznosa koji su dužni platiti. Za paket bi trebali vratiti lovu ako ga izgube. Ovako odvraćaju ljude od slanja paketa. Ako se preporuka izgubi imate pravo na povrat peterostrukog iznosa plaćene poštarine.
2021 05 05
Vidiš to nisam znala. Stvarno mi pošta nikad nije izgubila paket ili preporuku.
2021 05 05