Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Primopredaja....

Inače ih zbilja ne volim, izuzetno rijetko ih radim jer sam zbilja imala loša iskustva, i jednom popustim i eto..... Znaci reći da sigurno uzimaš, pa onda odjednom možda će mrvicu bit prevelike, pa na kraju niti hvala niti oprostite..ipak su prevelike jer netko 2 dana ne može pogledat broj svojih starki...
2021 05 21
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2896d6d2566b27d7aef0728df690cf3e.jpg)
2021 05 21
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0dcb41b3f374aaa971c5788d83100728.jpg)
2021 05 21
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4dbf018d659c1c10aeb7f350f811a3e4.jpg)
2021 05 21
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0c099fb1d8ccfd4f0f69f799ec191b61.jpg)
2021 05 21
A da ne velim (ovdje sam 8 godina) u zadnje vrijeme toliko failova ovdje, budu se javile samo da izmjere jel im paše...nikad se ne jave... Kupila bi kapu...pa ipak ne bi..pa se javi za 2 dana da jel slobodna i dalje i onda se ne javi...pa ja pitam jel moze dalje u prodaju..ona veli jos razmišlja o kupnji... I tako dalje i tako dalje
2021 05 21
strašno što si ljudi dopuštaju...
2021 05 21
Ja inaće preferiram primopredaje jer mi je nekako draže da ja vidim što kupujem, a i da osoba odma pred menom sve pregleda i kaže je li joj u redu, ali super su kad jave 10min prije da ipak neće doći 😂 ako uopće jave haha
2021 05 21
> Valentina1965: > Ja inaće preferiram primopredaje jer mi je nekako draže da ja vidim što kupujem, a i da osoba odma pred menom sve pregleda i kaže je li joj u redu, ali super su kad jave 10min prije da ipak neće doći 😂 ako uopće jave haha To je meni bilo vrh zato sam i uglavnom odustala od toga..
2021 05 21
ja opet samo primopredaje radim - manje mi je stresa oko toga da li će paket doći i kakva je korisnica...nekako nemam volje slati u zadnje vrijeme kad vidim po forum kakvih sve prevara ima na obje strane. Ovako je sve čisto - dođi, probaj, pregledaj i ćao :")
2021 05 21
Da, ali vi ste u velikim gradovima u prednosti. Nije mi baš svejedno kad vidim da recimo samo primopredaju netko radi. Ako bi ja kupila i platila slanje, neće ta osoba ni da pokuša dogovoriti suradnju, jer eto ne šalje..... Nikad nisam imala primopredaju i nemam iskustva, ali baš bi volila da tako mogu izbjeći poštarinu i bavljenje s poštom....
2021 05 21
> amparo: > A da ne velim (ovdje sam 8 godina) u zadnje vrijeme toliko failova ovdje, budu se javile samo da izmjere jel im paše...nikad se ne jave... > Kupila bi kapu...pa ipak ne bi..pa se javi za 2 dana da jel slobodna i dalje i onda se ne javi...pa ja pitam jel moze dalje u prodaju..ona veli jos razmišlja o kupnji... > I tako dalje i tako dalje Razumijem vas, to se i meni događalo, evo sad nedavno opet. Žena traži sve moguće mjere, slike sa svih strana, kaže da je zainteresirana. Ja joj izmjerim sve detaljno i hrpu slika pošaljem kako bi sve bilo što preciznije i ona samo napiše hvala. Pitam ju za dva dana što je odlučila, kaže da će izmjeriti pa javiti. Prošlo više od 10 dana i ne javlja. I kad bi im prigovorile, rekle bi nam kako nemaju vremena visiti na krpicama. Nije problem ni mjeriti ni slikati, ali ako se već prijavljuju, lijepo bi bilo kad bi samo odgovorile da nisu više zainteresirane. Ovo što ste doživjeli kod pokušaja primopredaje...stvarno gubljenje vremena. Nema potrebe nekog maltretirati sa zahtjevima pa poslije odustati.
2021 05 22
Meni je vec muka od primopredaje. Naravno imam pozitivnih iskustva, ali ima dosta i negativnih. Ne javljanje da odustaju, pa kasne po pola sata, pa me traže da dolazim u drugi grad ili na drugi kraj grada (1 h javnim prijevozom) ili odustaju od kupnje samo zato jer se ne mozemo uskladiti vremenski. Meni je lakse uplatiti nekome za postarinu da se ne natezemo za dogovor, ali puno njih ne zeli dati za postarinu
2021 05 22
Ja sam imala uglavnom sve pozitivna iskustva. <3
2021 05 22
> Eisen77: > > amparo: > > A da ne velim (ovdje sam 8 godina) u zadnje vrijeme toliko failova ovdje, budu se javile samo da izmjere jel im paše...nikad se ne jave... > > Kupila bi kapu...pa ipak ne bi..pa se javi za 2 dana da jel slobodna i dalje i onda se ne javi...pa ja pitam jel moze dalje u prodaju..ona veli jos razmišlja o kupnji... > > I tako dalje i tako dalje > Razumijem vas, to se i meni događalo, evo sad nedavno opet. Žena traži sve moguće mjere, slike sa svih strana, kaže da je zainteresirana. Ja joj izmjerim sve detaljno i hrpu slika pošaljem kako bi sve bilo što preciznije i ona samo napiše hvala. Pitam ju za dva dana što je odlučila, kaže da će izmjeriti pa javiti. Prošlo više od 10 dana i ne javlja. > I kad bi im prigovorile, rekle bi nam kako nemaju vremena visiti na krpicama. Nije problem ni mjeriti ni slikati, ali ako se već prijavljuju, lijepo bi bilo kad bi samo odgovorile da nisu više zainteresirane. > Ovo što ste doživjeli kod pokušaja primopredaje...stvarno gubljenje vremena. Nema potrebe nekog maltretirati sa zahtjevima pa poslije odustati. Imamo jako slična iskustva, tako i ja ja mjerim u zadnje vrijeme sve i svašta, mjere za koje ni ne znam da postoje hahah, kad pomislim da sam sve izmjeriila nađe se nesto novo na izmjerit, niti hvala niti išta...
2021 05 22
1 2