Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Primopredaja....

> jelena693: > Meni je vec muka od primopredaje. Naravno imam pozitivnih iskustva, ali ima dosta i negativnih. Ne javljanje da odustaju, pa kasne po pola sata, pa me traže da dolazim u drugi grad ili na drugi kraj grada (1 h javnim prijevozom) ili odustaju od kupnje samo zato jer se ne mozemo uskladiti vremenski. Meni je lakse uplatiti nekome za postarinu da se ne natezemo za dogovor, ali puno njih ne zeli dati za postarinu Ma ja odustajem od primopredaje..i ovo rijetko kad popustim uvijek neki problem bude i iznervira me..
2021 05 22
Ja sam osobno imala samo jedno loše iskustvo, kada mi je cura 3 puta minjala dan i vrijeme primopredaje, a samo dogovaranje se rasteglo na 10 dana. Šta je još gore cura živi možda 10 min pješke od mene. Al eto s njom više nemam posla i riješen problem. A ovi ostali šta se raspituju pa se ne jave - mislim da ne bi bilo ništa drugačije ni da su u drugom gradu, da to nema veze sa primopredajom kao takvom nego čisto stvar njihove nekulture.
2021 05 22
Ja sam imala stvarno puno primopredaja, niti jedno loše iskustvo nemam, nije mi se nikada desilo da netko nije došao i mogu reći da ne pamtim da su cure kasnile, upoznala sam tako puno dragih cura i žena, sa nekima se i čujem, eto valjda sam imala sreće :) :)
2021 05 22
Isto mogu spomenuti samo pozitivna iskustva s primoprodajama. Kupac odmah vidi što kupuje. Nema pakiranja i čekanja da paket dođe. Upoznala sam na taj način puno dragih osoba koje su mi se vraćale kao kupci nakon uspješne prve primopredaje. Moj najdraži način prodaje.
2021 05 22
Ja sam obavila dosta primopredaja i sve je bilo s pozitivnim iskustvom...tako da osobno nemam ništa protiv primopredaja, a također nemam ništa ni protiv slanja. Na svu sreću, dosad sam sa svim prodajama imala samo pozitivna iskustva :D
2021 05 22
ja recimo primopredaje organiziram ili blizu posla ili blizu doma tako da ako mi netko ne dođe ili kasni mi ne igra preveliku ulogu. Uvijek mi je draže kada kupac može na miru pogledati predmet koji kupuje jer recimo uglavnom imam malo skuplje stvari. Pošta često ošteti pošiljke ili ih izgubi pa onda obje strane budu na gubitku. Znam da nije praktično i da bi više prodaja imala da šaljem, ali ovako se barem ne sekiram s kim ću imati posla. Imala sam par puta slučaj da mi dođu nekoliko puta gledati i probavati prije kupnje i to mi je ok :") ne želim nikakva žaljenja i prigovaranja naknadno ;) (najbolji su mi oni koji kažu da se povrati nude u svakoj trgovini, ali kad ih uputim na trgovinu gdje će uglavno platiti puni iznos onda je muk :') ) i kao neke ovdje, dosta sam puno krasnih cura upoznala na taj način i uglavnom su mi takvi kupci se češće vraćali... više mi smetaju osobe koje nisu u stanju završiti započetu komunikaciju.
2021 05 22
1 2