Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Stručni (državni) ispit - dentalni asistenti

Pozdrav cure, zanima me jel itko od vas polagao državni ispit za zanimanje dentalnog asistenta te kako cijela procedura izgleda? Hvala unaprijed na odgovorima 🤗
2021 05 23
Prijateljica je polagala prije nekih 2 mj. Nisam te struke pa ne znam puno o tome. Znam samo da je čekala dooosta dugo da dođe na red (obzirom da je online). Da su ju pitali par pitanja iz "općeg dijela" i par iz stručnog. Uglavnom, koliko se bojala, prošlo ke odlično, nije previše zahtjevno.
2021 05 23
I sretno!!! 😊
2021 05 23
> Marijazgzg: > Prijateljica je polagala prije nekih 2 mj. > Nisam te struke pa ne znam puno o tome. > Znam samo da je čekala dooosta dugo da dođe na red (obzirom da je online). Da su ju pitali par pitanja iz "općeg dijela" i par iz stručnog. Uglavnom, koliko se bojala, prošlo ke odlično, nije previše zahtjevno. Hvalaaaa puno na odgovoru 💖💖
2021 05 24
> Zara009: > > Marijazgzg: > > Prijateljica je polagala prije nekih 2 mj. > > Nisam te struke pa ne znam puno o tome. > > Znam samo da je čekala dooosta dugo da dođe na red (obzirom da je online). Da su ju pitali par pitanja iz "općeg dijela" i par iz stručnog. Uglavnom, koliko se bojala, prošlo ke odlično, nije previše zahtjevno. > Hvalaaaa puno na odgovoru 💖💖 Stari post, ali zanima me kako je prosao drzavni ispit? Da li netko ima pitanja ako se sjeca? Na internetu nema nigdje za dentalne asistente samo za druge zdravstvene radnike.
2022 08 11