Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Trazim modni savjet

Pozdrav! Ako postoji tema za modni savjet neka me netko obavijesti, jer ja nisam nasla nista aktualno. Naime idem na vjencanje ubrzo i ne volim kupovati nista novo, samo sam po secondhandovima i sl. Imam jedan super bijelo plavi kombinezon, i sa tim sam mislila obuci bijeli sako. Zanima me je li takva kombinacija "prebijela" za vjencanje? Tu su i slike pa procjenite.. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/421865ef5f5d9f55f3680bd3827b9f2e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bde781626cef8c8f25ad722bb79756cc.jpg)
2021 05 27
Meni ne izgleda "prebijelo" za vjenčanje, sasvim je ok. Osobno bih na ovu haljinu iskombinirala u nekoj boji sako (tj. sako ne nosim nikad ali nešto gore) i cipele isto u boji- ovo ne radi vjenčanja i "prebijelo" nego čisto radi toga što volim boje :-) Svakako obucite nešto u čemu ste vi vi i u čemu se ugodno osjećate :-) Ja nisam zamjerila ni najboljoj prijateljici i poslije kumi moje djece što je došla na moje vjenčanje u bijeloj haljinici, lijepo joj je stajala i bila je fora sličica gdje smo se slikale.
2021 05 27
Hvala na savjetu! Voljela bih i ja tamno plavi sako i cipele, ali znam da ih necu nikada opet obuci pa ne zelim kupovati nepotrebno :)
2021 05 27
Meni je kombinacija top, nije sve bijelo, nije haljina nije čipkasto, tako da nema što uznemiriti mladu, ako vas to brine ,:) dobru zabavu ;)
2021 05 27
lijepa kombinacija...haljina odlična..sandale crne odlične, sako bijeli predobar...a eventualno možeš probati i neki crni sako svečaniji i to je to...druga boja nikako...eto moje mišljenje...naravno i neki nakit i bit ćeš prelijepa... ;) ;)
2021 05 27
Osobno bi kombinirala plavi, crveni ili zuti sako i stikle ali ako nemate i necete opet nositi onda je ok i ovo. Ili posuditi od frendice mozda 🤗
2021 05 27
Meni je ovo bas top! 😊
2021 05 28
Ja bi obukla sako u nekoj drugoj boji i sandale. Ali ako nemate izbora, ova kombinacija je također sasvim solidna i nije prebijelo. 😀 Bitno da ne dođete u bijelom, crnom ili crvenom, to je opce poznato da se u takvim bojama ne dolazi na vjencanja. 🤗
2021 05 28
Hvala svima na savjetima! Izgleda da neće baš biti ni dovoljno toplo za samo sako i kombinezon, tako da necu bit samo u bijelom saku :D
2021 05 28