Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

I opet problem sa prodavačicom/preprodavačicom - a molim i adminku da pročita

> sonja90: > Ima li novih informacija, neki pomak na vidiku? Vidim blok, a povrat novca nista? U zadnjoj poruci se izjasnila kako ne želi iz principa vratiti novac, a onda je uslijedilo ono što si eto i sama vidjela: blok.
2021 06 02
> katarinamartina: > > andrejama: > > A ovo je profil: > > https://mojekrpice.hr/dgrbacd-243099 > Je li profil obrisan, ne može se otvoriti link, a niti pod negativnu povratnu. Je obrisan je, vjerojatno na njen zahtjev, jer je skužila da bi mogla imati financijskih problema, pa da se pobrišu svi "dokazi".
2021 06 02
> dHorvat99: > > andrejama: > > Evo i najnovije izjave: > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8dcddd54f128f39e73bcd712bb1bccb2.jpg) > Dotična laže da glava boli. 😂 Ako znate ime obrta, šaljite inspekciju. I to financijsku. Pa da onda vidimo kakve pare ona "okreće". Ma neee 😆 inače ljudi kad ne znaju što bi sa sobom u životu uvijek imaju frendice u pričuvi koje za njih osmišljavaju raspored vremena i dakako otvaraju i obrte za njih 🤦‍♀️ A naravno ime obrta znam, kao i ime i prezime i sve ostalo, također i da je otvoren krajem 2020 kad je otvoren i profil. Zato ga je i tražila na odstrel, jer računica je jasna: prosjek cijena joj je bio oko 60-70kn i oko 200 povratnih (naravno samo kao prodavač, kupac nije ni bila), a još je tek bila krenula....
2021 06 02
> andrejama: > > dHorvat99: > > > andrejama: > > > Evo i najnovije izjave: > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8dcddd54f128f39e73bcd712bb1bccb2.jpg) > > Dotična laže da glava boli. 😂 Ako znate ime obrta, šaljite inspekciju. I to financijsku. Pa da onda vidimo kakve pare ona "okreće". > Ma neee 😆 inače ljudi kad ne znaju što bi sa sobom u životu uvijek imaju frendice u pričuvi koje za njih osmišljavaju raspored vremena i dakako otvaraju i obrte za njih 🤦‍♀️ > A naravno ime obrta znam, kao i ime i prezime i sve ostalo, također i da je otvoren krajem 2020 kad je otvoren i profil. Zato ga je i tražila na odstrel, jer računica je jasna: prosjek cijena joj je bio oko 60-70kn i oko 200 povratnih (naravno samo kao prodavač, kupac nije ni bila), a još je tek bila krenula.... Aaa da!🙄 Al za toliko sitno se dovoditi u takvu situaciju..nikad necu shvatiti. Stvarno ljudska glupost nema kraja.
2021 06 03
> sonja90: > > andrejama: > > > dHorvat99: > > > > andrejama: > > > > Evo i najnovije izjave: > > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8dcddd54f128f39e73bcd712bb1bccb2.jpg) > > > Dotična laže da glava boli. 😂 Ako znate ime obrta, šaljite inspekciju. I to financijsku. Pa da onda vidimo kakve pare ona "okreće". > > Ma neee 😆 inače ljudi kad ne znaju što bi sa sobom u životu uvijek imaju frendice u pričuvi koje za njih osmišljavaju raspored vremena i dakako otvaraju i obrte za njih 🤦‍♀️ > > A naravno ime obrta znam, kao i ime i prezime i sve ostalo, također i da je otvoren krajem 2020 kad je otvoren i profil. Zato ga je i tražila na odstrel, jer računica je jasna: prosjek cijena joj je bio oko 60-70kn i oko 200 povratnih (naravno samo kao prodavač, kupac nije ni bila), a još je tek bila krenula.... > Aaa da!🙄 Al za toliko sitno se dovoditi u takvu situaciju..nikad necu shvatiti. Stvarno ljudska glupost nema kraja. Zato što je mislila da će me prijetnjama o prijavi i negativnom ušutkati. A 40kn po 40kn nakupi se, pogotovo ako ti je to posao, a očito joj je onda i to značilo kad je bilo vrijedno bloka. A nekako mi se čini da nisam ni jedina ni prva, samo očito je neke "ušutkala" na vrijeme. A među povratnima je imala suradnju s mnogim "poznatim" članicama ovdje.
2021 06 03
> andrejama: > > sonja90: > > > andrejama: > > > > dHorvat99: > > > > > andrejama: > > > > > Evo i najnovije izjave: > > > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8dcddd54f128f39e73bcd712bb1bccb2.jpg) > Zato što je mislila da će me prijetnjama o prijavi i negativnom ušutkati. A 40kn po 40kn nakupi se, pogotovo ako ti je to posao, a očito joj je onda i to značilo kad je bilo vrijedno bloka. A nekako mi se čini da nisam ni jedina ni prva, samo očito je neke "ušutkala" na vrijeme. A među povratnima je imala suradnju s mnogim "poznatim" članicama ovdje. A uspjela je očito "ušutkati" i adminku .... Pitanje adminki --Zašto u velikom postotku "nestaju" ovakvi profili !?!?Varaju i nikom ništa....To sam dosad primjetila već više puta. Profil pobrisan s "lica zemlje". Zašto adminko !?!? Profil bi trebao ostati , blokiran , ali da se sve vidi !!!!! I zar ne vidite da, ( bar u ovom slučaju ) kad dotična može složit onako nebulozan tekst o "pustim" primanjima, a blesirat se za 40kn , da istoj fali koja "daska", da je baš velika inteligencija ne krasi ( molim da se ovo ne shvati kao vrijeđanje, već kao činjenica koja je jednostavno vidljiva iz njenog teksta ). Samim tim, mogli bi im stati na kraj , ako hoćete , a ne im još ( po mojoj zdravoj logici ) brisanjem pomagati u daljnjem operiranju!!!!!
2021 06 03
@Thera44, u pravu si skroz. Razlozi za brisanje profila nažalost nisu navedeni u FUCK-u. Pardon, FAQ-u.
2021 06 03
@Thera44 po mom mišljenju (ne mora biti točno), ali mislim da se takvi profili brišu (osim na zahtjev) i samoinicijativno od strane administratora jer nisu nikako pozitivna reklama za stranicu i dapače mogu još samo naštetiti i to je ok, ako je tako. E sad postoji nešto što se zove i preventiva, pa je moguće iste radnje i spriječiti, pa da ne mora ni doći do ovakvih komplikacija. I to na vrlo jednostavan način. No to sad već postavlja druga pitanja zašto nešto (ne)funkcionira na ovaj ili onaj način, a to je pak u domeni onih koji odlučuju o ovoj stranici.
2021 06 03
> andrejama: > @Thera44 > po mom mišljenju (ne mora biti točno), ali mislim da se takvi profili brišu (osim na zahtjev) i samoinicijativno od strane administratora jer nisu nikako pozitivna reklama za stranicu i dapače mogu još samo naštetiti i to je ok, ako je tako. E sad postoji nešto što se zove i preventiva, pa je moguće iste radnje i spriječiti, pa da ne mora ni doći do ovakvih komplikacija. I to na vrlo jednostavan način. No to sad već postavlja druga pitanja zašto nešto (ne)funkcionira na ovaj ili onaj način, a to je pak u domeni onih koji odlučuju o ovoj stranici. Meni je adminka rekla da joj je dozvoljeno na nekim profilima obrisati ih čitave, a neke ne može u cijelosti, pa ih samo blokira, takvi ostanu.
2021 06 06
> malllaaaa: > > andrejama: > > @Thera44 > > po mom mišljenju (ne mora biti točno), ali mislim da se takvi profili brišu (osim na zahtjev) i samoinicijativno od strane administratora jer nisu nikako pozitivna reklama za stranicu i dapače mogu još samo naštetiti i to je ok, ako je tako. E sad postoji nešto što se zove i preventiva, pa je moguće iste radnje i spriječiti, pa da ne mora ni doći do ovakvih komplikacija. I to na vrlo jednostavan način. No to sad već postavlja druga pitanja zašto nešto (ne)funkcionira na ovaj ili onaj način, a to je pak u domeni onih koji odlučuju o ovoj stranici. > Meni je adminka rekla da joj je dozvoljeno na nekim profilima obrisati ih čitave, a neke ne može u cijelosti, pa ih samo blokira, takvi ostanu. Znači onda tako to ide. Jedino onda ostaje još pitanje na temelju čega točno neke samo blokira, a neke i obriše.
2021 06 06
> andrejama: > > malllaaaa: > > > andrejama: > > > @Thera44 > > > po mom mišljenju (ne mora biti točno), ali mislim da se takvi profili brišu (osim na zahtjev) i samoinicijativno od strane administratora jer nisu nikako pozitivna reklama za stranicu i dapače mogu još samo naštetiti i to je ok, ako je tako. E sad postoji nešto što se zove i preventiva, pa je moguće iste radnje i spriječiti, pa da ne mora ni doći do ovakvih komplikacija. I to na vrlo jednostavan način. No to sad već postavlja druga pitanja zašto nešto (ne)funkcionira na ovaj ili onaj način, a to je pak u domeni onih koji odlučuju o ovoj stranici. > > Meni je adminka rekla da joj je dozvoljeno na nekim profilima obrisati ih čitave, a neke ne može u cijelosti, pa ih samo blokira, takvi ostanu. > Znači onda tako to ide. Jedino onda ostaje još pitanje na temelju čega točno neke samo blokira, a neke i obriše. I ostat ce pitanje otvoreno dok bude stranice. Znamo kako to ide, nista novo.
2021 06 06
> sonja90: > > andrejama: > > > malllaaaa: > > > > andrejama: > > > > @Thera44 > > > > po mom mišljenju (ne mora biti točno), ali mislim da se takvi profili brišu (osim na zahtjev) i samoinicijativno od strane administratora jer nisu nikako pozitivna reklama za stranicu i dapače mogu još samo naštetiti i to je ok, ako je tako. E sad postoji nešto što se zove i preventiva, pa je moguće iste radnje i spriječiti, pa da ne mora ni doći do ovakvih komplikacija. I to na vrlo jednostavan način. No to sad već postavlja druga pitanja zašto nešto (ne)funkcionira na ovaj ili onaj način, a to je pak u domeni onih koji odlučuju o ovoj stranici. > > > Meni je adminka rekla da joj je dozvoljeno na nekim profilima obrisati ih čitave, a neke ne može u cijelosti, pa ih samo blokira, takvi ostanu. > > Znači onda tako to ide. Jedino onda ostaje još pitanje na temelju čega točno neke samo blokira, a neke i obriše. > I ostat ce pitanje otvoreno dok bude stranice. Znamo kako to ide, nista novo. Možda blokirani znaju odgovor 🤭
2021 06 06
🙈 sigurno znaju i sigurno su neki s nama, ali mudro šute 😏
2021 06 06
Možete li napisati ime i prezime žene da ne kupujemo od nje kad napravi novi profil, a vjerojatno već je...
2021 06 16
Sumnja se na ovaj profil: https://mojekrpice.hr/mimakoko-362053
2021 06 16
1 2