Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Plus size ljeto

Pozdrav svima 🙋🏻‍♀ Gdje kupiti online dobre kupaće kostime većih veličina? Treba mi XL a sve modele na koje naletim su ili bapski ili plitki...
2021 06 08
Doduše nije on line ali ja sam veće veličine s finim gaćicama i košaricama a da nisu bapski viđala u Kiku. Ja sam si prošle godine uzela tamo dva i odlična su mi bila, baš moderni i sve drže na mjestu, čak su mi i kvalitetom bili ok (za razliku od jednog Liscinog koji sam kupila i se čudila što je oko mene roza u bazenu dok nisam skužila da mi kupaći koji nisam baš jeftino platila pušta boju, užas).
2021 06 08
Ja sam prezadovoljna Liscom. Možete sami kombinirati gornji i donji dio kako Vam odgovara. @Irena, trebali ste reklamirati i dobili bi novi.
2021 06 08
Hollister
2021 06 08
Kupovala sam puno kupaćih od LISCE..ali kod njih je problem što gornji dio bude jako uski ispod ruke ..svi su isti krojevi...ne pokupi sve što treba kod većih brojeva...
2021 06 08
Plus size H&M meni vrh, isto i ASOS
2021 06 08
ja sam naručivala sa stranice figleaves ali to je uk stranica pa ne znam kako su sa dostavom - često su imali jako finih sniženja :")
2021 06 08
ASOS, imam 3-4 badića sve od tamo, više manje ralne veličine uzimam 44 ili 46
2021 06 08
> Lonela1: > ASOS, imam 3-4 badića sve od tamo, više manje ralne veličine uzimam 44 ili 46 Slažem se i ja imam najbolji ikad kupaći sa Asosa, realne veličine 👍 Ali ovo Hm plus size ću isto škicnuti 😉
2021 06 10
Definitivno Kik ili Decathlon. Ali ako želite više toga sakriti, najjednostavnije je kupiti jeftini jednodijelni badić i muške kupaće hlače na to, u nekoj ženstvenijoj boji da se ne skuži da su muške. Lijepo sve pokrije, udobno je i opušteno i bolji je izbor veličina. Ja nisam plus size, al nosim to jer mi se neda biti objekt i želim se osjećati ugodno. ❤️
2021 06 14
H&M online trgovina je odlična što se tiče većih (i manjih) veličina. 😊😊
2021 06 23
Bonprix!.. savršen izbor i česte akcije, cijene povoljnije od lisce puno 👙
2021 06 24