Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ostala bez novaca?

Pozdrav cure, Dakle radi se o tome da mi se ovo desilo po drugi put već da uplatim novce za kupnju određenog proizvoda pošaljem podatke i osoba mi se više ne javlja niti je ušla u profil pošto se vidi dali je odoba aktivna ili nije? Stvarno pazim sa kim surađujem dugo sam tu i nisam blesava da uplatim novce nekom tko nema barem naizgled realan profil (povratne dobivene i ostavljene sve na mjestu, profili izgledaju skroz ok i uz to nisu novi profili nego sa odredenim brojem pratitelja itd), dakle nije mi jasno što se događa zanima me imate li Vi neko slično iskustvo u zadnje vrijeme jer kažem meni se to sada već drugi puta desilo, od prvog puta je prošlo skoro 2 mjeseca i dotična osoba više od tog dana nije ušla u profil a od zadnje situacije evo sada već tjedan dana, nije mi jasno jel sam samo ja idiot što kad prodam nešto trudim se odmah poslat da nebi kupilica bila zakinuta ili ne razumijem evo...🤦🏽‍♀️
2021 06 09
odmah negativna i link na profil da vidimo tko je to ....
2021 06 09
Zna se dogoditi zivot, ali mislim da je jaaaaaako sumnjivo to sto nestanu odmah nakon uplate. Objavite ih na crnu listu i stavite negativne kao sto je @Vicky1 rekla.
2021 06 09
https://mojekrpice.hr/erika23-224957 https://mojekrpice.hr/hayatima-22466 Prvoj curi sam ostavila negativnu i to nakon sto sam cekala bas dugo, mislila sam mozda se nesto desilo, neka situacija bolnica itd, ali ništa i evo za drugu curu cu pricekati još koji dan možda se javi, mislim znam da nece ali kao nadam se hah. Mislim sva sreca pa nisu neki veliki iznosi ali opet svakako nije nacin i ruzno je bez cega god da ostanes 🤷🏽‍♀️ i meni se desi da ne vidim poruku ili ne odgovorim odmah, predomislim se itd, ali ako pošaljem podatke za uplatu znam da mi treba sjesti neki iznos i da trebam poslati proizvod, takve stvari bome itko imalo normalan ne zaboravi
2021 06 09
da, baš oba profila djeluju ok na prvu- čak i povratne
2021 06 09
Pa da bas sam ljuta, sad se uopce vise bojim bilo sta pokusati kupiti preko krpica 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
2021 06 09
a svima se može dogoditi i svugdje, svakako su u manjku prevare i mislim da je riječ o neozbiljnim klincima jer si ozbiljni ljudi to neće dozvoliti
2021 06 09
Čini se da se radi o curama koje su neodgovorne i ne mare za tuđi novac ni vrijeme. Meni je nakon uplate prioritet poslati paket isti ili najkasnije sljedeći dan, ne volim kada kupac mora čekati jer ni ja ne bih htjela biti u toj situaciji. A što se tiče datuma zadnjeg logina, znam da vam to često nije točno...više puta mi se desilo da dogovaram prodaju s nekom curom za koju piše da se nije ulogirala par dana ili par tjedana, a cura mi normalno šalje poruke...ne znam zbog čega nastaju ti problemi
2021 06 09
Javila se danas, poslati ce paket, nadam se danas hah, hvala na info svakako > IvanaAnic: > > miimozazgd: > > https://mojekrpice.hr/erika23-224957 > > https://mojekrpice.hr/hayatima-22466 > > Prvoj curi sam ostavila negativnu i to nakon sto sam cekala bas dugo, mislila sam mozda se nesto desilo, neka situacija bolnica itd, ali ništa i evo za drugu curu cu pricekati još koji dan možda se javi, mislim znam da nece ali kao nadam se hah. Mislim sva sreca pa nisu neki veliki iznosi ali opet svakako nije nacin i ruzno je bez cega god da ostanes 🤷🏽‍♀️ i meni se desi da ne vidim poruku ili ne odgovorim odmah, predomislim se itd, ali ako pošaljem podatke za uplatu znam da mi treba sjesti neki iznos i da trebam poslati proizvod, takve stvari bome itko imalo normalan ne zaboravi > Pozz, ja sam s drugom gospođom surađivala. Isto nije bila aktivna na krpicama dugo pa sam našla na fejsu njen oglas za torbicu, te sam ju kupila od nje tako. Mislim da sam malo duže čekala da pošalje, ne sjećam se više. Mislim da je bilo nešto da je muž odmah trebao poslati i nakon dva tri dana kad sam ju pitala je li poslala je napisala da muž nije poslao i da je paket u autu (nije znala da nije poslao) i ako želim povrat novca, na što sam rekla da bih radije torbicu i poslala mi je. Sve je bilo OK s torbicom. > Nadam se da će Vam se javiti 😊
2021 06 09
Upravo tako, to mi jako smeta i pocet cu ne svojom krivnjom ostavljati negativne za takve situacije jer ne mislim se razmisljat dva tjedna za svoje novce hoce li stici ili nece, to je nemar To sam i ja primjetila sa prijavljivanjem no valjda bi u odredenom periodu ponovno prikazalo, tko zna dosta je zastarjela stranica i ne radi sve bas najispravnije pa vjerovatno ima i toga > AntonijaP90: > Čini se da se radi o curama koje su neodgovorne i ne mare za tuđi novac ni vrijeme. Meni je nakon uplate prioritet poslati paket isti ili najkasnije sljedeći dan, ne volim kada kupac mora čekati jer ni ja ne bih htjela biti u toj situaciji. > A što se tiče datuma zadnjeg logina, znam da vam to često nije točno...više puta mi se desilo da dogovaram prodaju s nekom curom za koju piše da se nije ulogirala par dana ili par tjedana, a cura mi normalno šalje poruke...ne znam zbog čega nastaju ti problemi
2021 06 09
> AntonijaP90: > Čini se da se radi o curama koje su neodgovorne i ne mare za tuđi novac ni vrijeme. Meni je nakon uplate prioritet poslati paket isti ili najkasnije sljedeći dan, ne volim kada kupac mora čekati jer ni ja ne bih htjela biti u toj situaciji. > A što se tiče datuma zadnjeg logina, znam da vam to često nije točno...više puta mi se desilo da dogovaram prodaju s nekom curom za koju piše da se nije ulogirala par dana ili par tjedana, a cura mi normalno šalje poruke...ne znam zbog čega nastaju ti problemi To za datum logina nikad nije tocno jer evo ja npr.preko mobitela se ne moram svaki dan ulogirati nego mi npr jednom mjesecno dode da se ulogiram ili kad izbrisem povijest pretrazivanja. Isto tako i na laptopu kad tijekom ulogiranja kliknem na onaj kvadratic zapamti da se ne moram ulogirati svaki put kad upalim laptop.
2021 06 09
Nije nije u pravu ste, to sam i kod sebe primjetila.
2021 06 09
> Vicky1: > odmah negativna i link na profil da vidimo tko je to .... Točno
2021 06 13