Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Split covid cijepljenje

Cura iz teme dobila je odgovor. Antivakserski kusur nije trazila pa ga zadrzite za sebe.
2021 06 25
Hahahahaha ako ovako selektivno kao moj komentar čitate i te vaše znanstvene dokaze onda mi je sve jasno. Kako se ono kaže, pametnom dosta!!! Na ostalo nemam komentara iz očitih razloga Nadam se da se i hranite ovako organski, bez supstanci koje nisu dokazane da su zdrave, vodu grabite iz izvora i tako
2021 06 25
Hrpa doktora i znanstvenika, nabrojat ću samo neke iz RH, a to su dr. Sladoljev, dr. Demirović, dr. Gajski, dr. Vrček, dr. Kutleša, dr. Rodić, dr. Jurinčić, dr. Juričev-Sudac i mnogi drugi koji dovode u pitanje cijelu ovu situaciju su sve odreda debili sa doktorskim licencama koji pričaju besmislice, zar ne? Vjerujmo političarima, oni znaju najbolje! :")
2021 06 25
Vjerujmo Malllaaaa-oj s krpica, ona zna najbolje, zar ne? Možete vi vjerovat ili ne vjerovat koliko hoćete, to ne mijenja situaciju u kojoj se svi nalazimo, što je bila poanta mog prvog upisa. Nitko nije tražio vaše cijenjeno eminentno mišljenje, kao ni moje, pa evo nas
2021 06 25
Sad pričate o krajnosti koja s mozgom veze nema, a nijedna krajnost nije normalna. Tako da razglabanje s vama oko organske prehrane, pa i organske/prirodne kozmetike je gubljenje vremena.
2021 06 25
I baš me zanima da li bi ijedna od vas kupila recimo haljinu u Zari da je na blagajni prodavačica jela masni burek i onda tim istim rukama uzela haljinu i lijepo vam ju naplatila i predala u ruke. Vjerojatno bi ostali zgroženi i u čudu i odbili. E pa kako onda može biti u redu ne koristiti rukavice baš tamo gdje bi trebalo biti sve higijenski na vrlo visokom nivou. Ova haljina iz Zare bude samo estetski propala, a ovo drugo spomenuta usporedba može imati i gore posljedice. I zanimljivo je ustvari kako olako neki samo nešto tako prihvate kad je riječ o zdravlju u samo par sekundi se napravi kompromis....dok eto haljina se nekad bira satima, mjesecima dok se ne izabere "ona prava". Eh da smo takvi i pri odabiru što je dobro za naš organizam, počevši od zdravlja, pa i prehrane.
2021 06 25
malllaaaa, samo se mučite bespotrebno. One će se s vama sprdati, ne zato jer su glupe (mada bi sw dalo i o tome), nego slijepih srca, a neke čak i pokvarene. Sve i da su svjesne nekih stvari o kojim a ste pisali, ne sam da se neće s vama složiti, nego će vas vrlo rado sprdati. Svjesni ste u kojem smjeru svijet ide. Držite se svog smjera i čuvajte sebe i svoje, a svi ćemo, kad dođe vrijeme za to, odgovarati za svoja činjenja i ne činjenja. Lp i svako dobro!
2021 06 27
Neka si ti nama pametna rekla.
2021 06 27
> helenahelena: > Neka si ti nama pametna rekla. Neka je. Kako imate Vi ovdje pravo izreći svoje mišljenje, čak se usudite pozivati na blokiranje zbog izrečenog mišljenja koje se razlikuje od Vašeg, imamo i mi koje mislimo drugačije. Odite si na Filipine, tamo je režim baš po Vašem guštu ;) Ja želim ostati u demokraciji. Hvala.
2021 06 28
> malllaaaa: > @TinTina987 > Neka je kompetentan za to ministar zdravstva koji nije priskočio u pomoć propucanom policajcu na Markom trgu (vjerojatno ne zna ni pobrojati sastojke lijeka koje daje ljudima dok se naslikava po tim akcijama). Da, on je isto tako kompetentan i za ekonomiju skupa sa ravnateljem zavoda za javno zdravstvo koji priznaje da njihove mjere (zapravo zabrane) nisu zasnovane na znanstvenim istraživanjima jer nisu u mogućnosti ponuditi reference istih (posjedujem privatni mail gdje je to rečeno). Divni ljudi i stručnjaci koji nam svima kroje sudbinu. I ja bi im trebala vjerovati? > U čl. 47. Zakona o zaštiti pučanstva od *zaraznih* bolesti (gdje se ne spominje samo c19 već i kolera, kuga, virusna hemoragijska groznica, žuta groznica i druge) navedeno je između ostalog (posebno izmjena i dopuna 47/20): > »Kada je, sukladno članku 2. stavcima 4. i 5. ovoga Zakona, proglašena epidemija zarazne bolesti ili opasnost od epidemije zarazne bolesti u odnosu na koju je i SZ0 proglasila pandemiju, odnosno epidemiju ili *opasnost* od nje [znači, upravlja se izvana], sigurnosne mjere iz stavaka 1. do 3. ovoga članka može odlukom narediti, u suradnji s Ministarstvom zdravstva i Hrvatskim zavodom za javno zdravstvo, i Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske. *Odluke Stožera donose se pod neposrednim nadzorom Vlade Republike Hrvatske* [gdje, logično, sjede stranački ljudi].« > (+ ma dajte Malla i vas su mediji "zarobili" .... Sori, al evo sad čitam ovu temu i moram se osvrnut na ovo "nije pomogao ".. Čovik je prolazio i iz auta vidio kola hitne i ništa vise... Šta bi ministar tokom svog svakog izlaska iz kuće treba stat di god vidi hitnu... Dajte se skulirajte. Mediji napravili spektakl od toga, onako kako samo oni znaju...A veze s vezom
2021 07 08
... i. Nadalje zanimljiv je i podatak, da svi koji su umrli od nekih drugih bolesti, a eto usput bili zaraženi koronom su proglasili uzrok smrti: korona.... Ovo su mi jedne o jačih izjava.... S tim u vezi, evo imam pitanje,... _-npr. Covjek boluje od neizlječive bolesti, al strada u prometnoj... Koji će uzrok smrti bit proglašen🤔
2021 07 08
1 2 3