Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Šta se dešava sa stranicom??

Zadnjih 3 dana nisam u mogućnosti postaviti oglas. Snizila bih stvari sa profila na 50% ali mi ne dopusta promjenu cijene.. Ulaženje u tuđe oglase gotovo je nemoguce.. Kaj se zbiva??
prije 7 dana, 07:55
Meni se jedva otvaraju razgovori nakon nekoliko pokusaja Sve je usporeno i steka Obrisala sam svu povijest na mobu,ali je i dalje isto Kad otvorim stranicu,na pola stvari nema uopce slika Valjda ce se rijesiti,ali je stvarno iritantno
prije 7 dana, 08:59
Radi normalno..
prije 7 dana, 09:46
meni je sve u redu ;)
prije 7 dana, 10:45
meni isto sve radi okej tj. mogu mijenjati postojeće oglase bez problema :")
prije 7 dana, 11:47
Meni sve ok.
prije 7 dana, 13:17
Ako otvarate stare oglase u kojima niste naveli boju ili novo ovakvo i onakvo😂,ugl morate ga dopuniti,lp> Ivanaa: > Zadnjih 3 dana nisam u mogućnosti postaviti oglas. Snizila bih stvari sa profila na 50% ali mi ne dopusta promjenu cijene.. Ulaženje u tuđe oglase gotovo je nemoguce.. Kaj se zbiva??
prije 7 dana, 14:03
Kod mene sve u redu. A baš sam obnavljala puno oglasa kroz vikend i snižavala cijene u postojećim i baš začudo da je sve besprijekorno pohranjeno.
prije 7 dana, 15:40
Kod mene sve radi u redu...pokušajte na laptopu, ako vam na mobitelu šteka(ja često imam problema na mobitelu)
prije 7 dana, 17:01
pogledajte da Vam slučajno nije ispod neke rubrike neka greškica (piše sa crvenim slovima)...možda samo trebate popuniti neke nove rubrike koje u vrijeme stvaranja oglasa nisu bile aktivne
prije 6 dana, 06:12
Kod mene je sve normalno. Uredno sam stavila nove artikle i pretraživala druge oglase
prije 6 dana, 09:45