Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Velicina obuce (za djecu)

Bok, ekipo! 🤗🤗 Ajde, molim vas, ako ima koja dobra dusa da mi kaze koju velicinu obuce nose dvogodišnjaci? Varira li velicina od djeteta do djeteta ili vecinom sva djeca te dobi nose istu velicinu? Malo glupo pitanje, ali nadam se da cu ovdje pronaci odgovor. Ne razumijem se bas u obucu i odjecu za klince, a odlucili smo jednoj djevojcici za rođendan naruciti Nike tenisice, pa se bojim da ne fulamo velicinu.😬😇🤭
2021 07 24
Pozdrav, naravno da varira i to moze biti poprilicno velika razlika, npr moj djecak od 2,5 godine nosi obucu broj 26,a nečak koji je 15 dana mlađi nosi 22jedva,najbolje da pitate roditelje da nebi djevojčici bile male, ako su velike nije problem oni brzo narastu...
2021 07 24
> Petrasonja: > Pozdrav, naravno da varira i to moze biti poprilicno velika razlika, npr moj djecak od 2,5 godine nosi obucu broj 26,a nečak koji je 15 dana mlađi nosi 22jedva,najbolje da pitate roditelje da nebi djevojčici bile male, ako su velike nije problem oni brzo narastu... Znaci, zna biti dosta velika razlika, bez obzira na starost djeteta. Mislila sam da je mozda za pola broja ili za broj, ali ako je tako onda cemo morati pitati roditelje djevojcice za svaki slucaj. Hvala Vam na odgovoru. ♥️
2021 07 24