Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Posao za studente tijekom godine

Pozdrav, studentica sam u Rijeci te me zanima da li netko mozda nudi poslove ili ima neku ideju gdje bi mogla raditi, a da nije puno radno vrijeme i da niie svaki dan... Moj faks zahtjeva ucenje svakodnevno, pa bi bilo super kad bi nasla neki posao tipa par dana u tjednu, ili makar svaki dan online i slicno... Svaka informacija je dobrodosla, hvala unaprijed svima, ako nista, bar na odvojenom vremenu za citanje ovog posta :)
2021 09 05
Znam da trgovine poput Zare, Bershke primaju studente na pola radnog vremena, najviše vikendom i popodnevne smjene. Barem je u Zagrebu tako. Ili potražite oglase u studenskom centru, sigurno ima nekih vikend poslova
2021 09 05
Hej, radila sam za Ipsos, agenciju za anketiranje. Radila sam od doma preko kompjutera, sama biras koji dan zelis raditi od ponudenih smjena. Javi se ako trebas vise info :)
2021 09 05
> FashionJunkyy: > Hej, radila sam za Ipsos, agenciju za anketiranje. Radila sam od doma preko kompjutera, sama biras koji dan zelis raditi od ponudenih smjena. Javi se ako trebas vise info :) Pozdrav! Mene baš zanima, ako ti nije problem napisati svoje iskustvo? Razmatram rad od doma jer živim u malom mjestu, a imam studentski ugovor jer sam upisala apsolventsku god. Hvala unaprijed, LP :)
2021 09 17