Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Posao za studente tijekom godine

Pozdrav, studentica sam u Rijeci te me zanima da li netko mozda nudi poslove ili ima neku ideju gdje bi mogla raditi, a da nije puno radno vrijeme i da niie svaki dan... Moj faks zahtjeva ucenje svakodnevno, pa bi bilo super kad bi nasla neki posao tipa par dana u tjednu, ili makar svaki dan online i slicno... Svaka informacija je dobrodosla, hvala unaprijed svima, ako nista, bar na odvojenom vremenu za citanje ovog posta :)
prije 13 dana, 14:24
Znam da trgovine poput Zare, Bershke primaju studente na pola radnog vremena, najviše vikendom i popodnevne smjene. Barem je u Zagrebu tako. Ili potražite oglase u studenskom centru, sigurno ima nekih vikend poslova
prije 13 dana, 14:33
Hej, radila sam za Ipsos, agenciju za anketiranje. Radila sam od doma preko kompjutera, sama biras koji dan zelis raditi od ponudenih smjena. Javi se ako trebas vise info :)
prije 12 dana, 16:53
> FashionJunkyy: > Hej, radila sam za Ipsos, agenciju za anketiranje. Radila sam od doma preko kompjutera, sama biras koji dan zelis raditi od ponudenih smjena. Javi se ako trebas vise info :) Pozdrav! Mene baš zanima, ako ti nije problem napisati svoje iskustvo? Razmatram rad od doma jer živim u malom mjestu, a imam studentski ugovor jer sam upisala apsolventsku god. Hvala unaprijed, LP :)
prije 18 sata