Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Promjene kategorija

> SAMSUNG: > Može pomoć... ja se stvarno više ne snalazim ..znači dali je moguće da od dječije obuće u broju 31 nemaju niti jedan par :o ili neznam pod koju kategoriju tražiti? Trazite pod muskom obucom. Tamo su sad sve "stare" cipelice. Nazalost. Nadam se da admini pokusavaju vratiti jer mislim da nitko od nas sad nece sve te kategorije ponovno si slagat.
2021 09 17
> IRA1989: > > SAMSUNG: > > Može pomoć... ja se stvarno više ne snalazim ..znači dali je moguće da od dječije obuće u broju 31 nemaju niti jedan par :o ili neznam pod koju kategoriju tražiti? > Trazite pod muskom obucom. Tamo su sad sve "stare" cipelice. Nazalost. Nadam se da admini pokusavaju vratiti jer mislim da nitko od nas sad nece sve te kategorije ponovno si slagat. Hvala meni ovo baš užas.
2021 09 18
> IRA1989: > > SAMSUNG: > > Može pomoć... ja se stvarno više ne snalazim ..znači dali je moguće da od dječije obuće u broju 31 nemaju niti jedan par :o ili neznam pod koju kategoriju tražiti? > Trazite pod muskom obucom. Tamo su sad sve "stare" cipelice. Nazalost. Nadam se da admini pokusavaju vratiti jer mislim da nitko od nas sad nece sve te kategorije ponovno si slagat. Hvala meni ovo baš užas.
2021 09 18
> teehee: > Ukucaj u tražilicu što trebaš. Npr. 'gležnjače 31' ili kaj već. Pretraga po kategorijama je onesposobljena otkako se radi na tzv poboljšanju stranice. Hvala.
2021 09 18
Ponovo problemi kod uvođenja promjena na stranici ... roba za dečke mi je svrstana pod djevojčice i naravno ništa mi ne da editirati...
2021 09 18
Kakve su to promjene na veličinama odjeće za djecu?! Ti dvobroji koje nissm tražila?! Nadam se da je to neka greška i da će uskoro nestati..
2021 09 18
Još uvijek nema djećje obuće! 🙄
2021 09 19
Ja kad odem na edit sve je prazno. Pa nema šanse da ponovo sve slikam i stavljam. Stvarno mi je više muka od ovih krpica. Po ne znam koji put sve ode kvragu. Ne mogu više.
2021 09 19
Ženske cipele su ok, u pravoj kategoriji i da se urediti. Kozmetika isto. A dječije ništa nije u pravoj kategoriji i ne da urediti. tj sve prazno. Dakle, slažem se s curama, nema šanse da opet sve slikam i pišem. Stoji tamo gdje je, u krivoj kategoriji. Ionako ljudi traže većinom po tražilici a na po kategorijama.
2021 09 20
hoće li se popraviti to s promjenom kategorija? ništa se ne može editirati
2021 09 20
Poštovani, Ne znam zašto, ali ne radi kategorija "Namještaj za djecu" i "Ostali dječji predmeti", odnosno nemoguće je predati odglas u tu kategoriju, jednostavno nakon uploada slika, odabira kategorija i ispunjavanja ostalih polja stranica ne želi prihvatiti oglas. Unaprijed hvala na odgovoru.
2021 09 20
Promjena u dvobroj je potpuno nelogicna. Imam npr. artikl koji je u originalu oznacen s 134/140 i sad ga aplikacija mapira u 140-146? Nadalje, artikli se i dalje ne daju editirati, a nastala je i potpuna pomutnja s kategorijama. :'(
2021 09 20
Pripala san se, a onda zaključih da se uvodni post administratorice na mene ne odnosi. Nisan dama.
2021 09 20
upravo pokušavam uredit kategorije, ali jednostavno ne da ništa :(
2021 09 22
I dalje se ne moze editirati artikl da se promijeni kategorija :(
2021 09 25