Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Dozvoljeni i nedozvoljeni artikli

> PeBaLu: > Pozdrav, ja bi voljela znat zasto mi je izbrisan oglas od haljine koju sa jucer stavila? Slike su sve moje i oglas je prema pravilima postavljen? Ista stvar se i meni desava sa vise artikala.
prije 15 dana, 17:36
> donna248: > Pozdrav, > obrisan mi je oglas tamnoplava torba Intrend (Max Mara group). > Zašto? > Nisam ništa krivo napisala. Torba ima etiketu Intrend a zna se da je Intrend outlet Max Mara group proizvoda kojima se skidaju originalne etikete i stavlja etiketa Intrend. > Pregledala sam ponudu i vidim da ima nekoliko torbi u ponudi gdje u naslovu pioše Intrend Max Mara. > Hvala na odgovoru. > lp To je dosta zbunjujuće i taj cijeli Intrend je vrlo nelogično postavio stvari (čitaj: neke muljaju). Ti tamo ne znaš koju si marku kupio, ali ako kaže Intrend ne mora biti Max Mara jer prodaju i druge marke. Zašto stvari tamo nisu s originalnim etiketama kako se prodaju i u drugim outletima? Tu nešto smrdi. E sad, kako vi svoj oglas trebate postaviti da vam ne bude obrisan, pojma nemam. Korisnica koja želi Max Maru ne može biti sigurna je li ju kupila. To je meni glupo do bola. Pišite Adminu zašto vam briše...
prije 15 dana, 17:54
1 2 ... 9 10 11