Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Dozvoljeni i nedozvoljeni artikli

Mislim da je prodaja fake stvari zabranjena. Stranica vrvi fejkovima, ukucajte npr. Louis Vuitton, Chanel... Ima deset puta više lažnih stvari nego originala... Mislim kako bi se admin i moderatori mogli malo pozabaviti i time...
2021 12 26
Samo ću kopirati tekst koji sam napisala u otvorenpj temi Jučer sam stavila oglas da prodajem original FujiFilm Instax kameru. Prvo sam provjerila na stranici i vidjela da ima već koji oglas pa rekoh super onda se može. Navečer provjerim svoj profil i vidim da su mi izbrisali objavu dok one starije objave i dalje stoje. Riječ je o jednoj gopro i jednoj profesionalnoj Nikon kameri. Ima li neki razlog zašto je meni izbrisana objava a njima ne? Stavila sam u istu kategoriju kao i oni pa ne vidim u čemu je problem.
2022 01 20
> Myobu_5: > Samo ću kopirati tekst koji sam napisala u otvorenpj temi > Jučer sam stavila oglas da prodajem original FujiFilm Instax kameru. Prvo sam provjerila na stranici i vidjela da ima već koji oglas pa rekoh super onda se može. Navečer provjerim svoj profil i vidim da su mi izbrisali objavu dok one starije objave i dalje stoje. Riječ je o jednoj gopro i jednoj profesionalnoj Nikon kameri. Ima li neki razlog zašto je meni izbrisana objava a njima ne? > Stavila sam u istu kategoriju kao i oni pa ne vidim u čemu je problem. Vama je obrisano a njima nije jer vjerojatno Adminks ni ne zna da su tu. Javite joj por s linkovima pa će obrisati i te. Sigurno Adminka nema nešto osobno protiv vas
2022 01 24
Dosta ljudi mi je reklo istu stvar ali nez osjećala bi se kao da cinkam pa će možda te osobe mene kriviti što sam ih prijavila. Neka ostane ovako kako je no hvala na savjetu!
2022 01 25
> Admin2nd: > Drage naše Krpičarke, > Za artikle koje možete i ne možete prodavati i dalje vrijedi pravilo o kategorijama - ako kategorija postoji, artikl smije biti postavljen, a ako kategorije nema, onda artikl brišemo. > Tako su nam sada dozvoljene igračke, role, klizaljke, namještaj isključivo za dječje sobe. > Knjige, zidne slike, kućanski aparati nisu dozvoljeni. > Tehnološki dodaci su stvari poput usb-a i slušalica, ali ne i mobiteli ili e-cigarete. Cigarete nisu nikako dozvoljene, ni lijekovi, alkohol i slični proizvodi. > Oglašavanje iznajmljivanja i dalje nisu dozvoljena. Upit može pomoć izbrisan mi je profil na facu i sad se uopće nemogu registrirati na krpice ulogirati ništa posudila sam muževi profil da tražim pomoć dali mi možete obrisati profil da ponovo sa napravim i prijavim se ili šta god hvala Bobana bogdanović
2022 01 29
Pozdrav :) Ovako, do maloprije sam objavljivala temu gdje prodajem domaće maslinovo ulje, podforum je bio Prehrana, recepti, ekologija jer sam na istom vidjela da je dosta cura objavljivalo da traže za kupiti ili prodaju domaće proizvode npr. lješnjake, bademe, različita ulja itd. Imala sam par uspješnih suradnji jer zainteresiranih za takve stvari zaista ima. Međutim, moja tema koju sam otvorila prekjučer je izbrisana, izgleda da nije više dopuštena? Znam da nije odjeća i obuća, ali ne vidim razloga zašto bi nešto tako lijepo i korisno na ovoj stranici bilo nedopušteno? Ponavljam, ima puno žena koje traže domaće proizvode u svrhu prehrane ili kozmetike. Možda je stvar što sam temu stavila u krivi podforum? U svakom slučaju, voljela bih kada bi se to riješilo, lijepi pozdrav i pozitivna energija od lagarte :") :")
2022 02 04
Zasto se artikl brise, stavila sam sliku nove bershka jakne i ona je sad obrisana??
2022 02 08
> Sedgwick: > Može objašnjenje zašto se ne smiju stavljati slike s interneta? Zašto je to pravilo? Posebno zato jer većina oglasa ima uz sliku s interneta i sliku slikanu stvari od doma. Naime, stvari koje slikamo doma nikad nisu reprezentativne…a tako ih je teže i prodati-u ovom slučaju govorim isključivo o fotografiji (svjetlo, sjena,pozadina, boja…), pritom ne mislim na skrivanje nedostataka ili slično. Neki od nas ne stanu više u svoju odjeću pa da se možemo slikati vani da to što vjernije izgleda, a neke od tkanina npr.evo konkretno boju svjetlijeg baršuna je nemoguće uhvatiti na običnoj rasvjeti… > Ponovno napominjem-ne mislim na lažno predstavljanje artikla s nedostacima, već isključivo o što BOLJEM prikazu samog artikla. > Kupac i onako može tražiti ponovno slikanje i sve ostalo što se inače traži. > Evo ako admini mogu odgovoriti suvislo hvala. > Btw. Bilo bi u redu da nas se obavijesti prije nego nam se obrišu artikli pa da prije brisanja ako već imamo sliku s interneta da ju sami obrišemo…nije mi to u redu pogotovo zato što proces postavljanja oglasa nije bas najbrži posebno ako opisujete artikl detaljno. Slazem se s tim, i meni su obrisani oglasi.. A puno bolje se vide i boje i kako stoji.. 😟
2022 02 08
Ne mogu staviti fotografiju u prilog, da bi poslala potvrdu o placanju.
2022 02 09
> goga_goca: > > Sedgwick: > > Može objašnjenje zašto se ne smiju stavljati slike s interneta? Zašto je to pravilo? Posebno zato jer većina oglasa ima uz sliku s interneta i sliku slikanu stvari od doma. Naime, stvari koje slikamo doma nikad nisu reprezentativne…a tako ih je teže i prodati-u ovom slučaju govorim isključivo o fotografiji (svjetlo, sjena,pozadina, boja…), pritom ne mislim na skrivanje nedostataka ili slično. Neki od nas ne stanu više u svoju odjeću pa da se možemo slikati vani da to što vjernije izgleda, a neke od tkanina npr.evo konkretno boju svjetlijeg baršuna je nemoguće uhvatiti na običnoj rasvjeti… > > Ponovno napominjem-ne mislim na lažno predstavljanje artikla s nedostacima, već isključivo o što BOLJEM prikazu samog artikla. > > Kupac i onako može tražiti ponovno slikanje i sve ostalo što se inače traži. > > Evo ako admini mogu odgovoriti suvislo hvala. > > Btw. Bilo bi u redu da nas se obavijesti prije nego nam se obrišu artikli pa da prije brisanja ako već imamo sliku s interneta da ju sami obrišemo…nije mi to u redu pogotovo zato što proces postavljanja oglasa nije bas najbrži posebno ako opisujete artikl detaljno. > Slazem se s tim, i meni su obrisani oglasi.. A puno bolje se vide i boje i kako stoji.. 😟 Pa možete pročitati u pravilima šta se može ili ne može ;) https://mojekrpice.hr/help
2022 02 11
https://mojekrpice.hr/items/zene/13170630/snizeno-louis-vuitton-mini-pochette-torbica Fake, prodaje se pod original
2022 02 12
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0b772429f0c36828ca3e6fa011a50676.jpg) Kako je moguće da ovo stoji ovdje od 2018?
2022 02 19
pozzz.. zanima me samo zašto mi se često briše jedan te isti oglas?? ostali oglasi stoje.. a odabrala sam i kategoriju i sve po redu..
2022 02 20
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/76ecc797b89bc2d991ee8f8a5d53dfa6.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d0b69bf3fc8e4873d170cfe3978ecdf4.jpg) Moli se admin da ukloni ove kreme jer su u RH registrirane kao lijek, hvala.
2022 02 25
Pozdrav, zanima me zasto mi se oglas za dvije zenske haljine brise? Uredno je sve naznaceno po kategorijama. 😊
2022 02 27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 10