Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Dozvoljeni i nedozvoljeni artikli

Zasto mi se brisu artikli svakih 24 sata
2022 03 28
Pozdrav,dva puta mi je obrisan artikl njihalice/ljulje,nerazumin zasto?
2022 04 01
> MonikaL20: > Pozdrav,dva puta mi je obrisan artikl njihalice/ljulje,nerazumin zasto? Zato sto ste stavili prvu sliku s interneta Prva slika u oglasu mora biti vasa,druga moze biti s interneta
2022 04 01
Nikad ne stavljam slike sa interneta,svi tagovi uredni a non stop mi se brišu objavljene knjige🤔
2022 04 11
> TeaVrancic: > Zasto mi se brisu artikli svakih 24 sata I meni isto
2022 04 21
> Lavandaplava: > > TeaVrancic: > > Zasto mi se brisu artikli svakih 24 sata > I meni isto Tek sam sad pročitala da mora biti moja sl prva
2022 04 21
> Admin2nd: > Drage naše Krpičarke, > Za artikle koje možete i ne možete prodavati i dalje vrijedi pravilo o kategorijama - ako kategorija postoji, artikl smije biti postavljen, a ako kategorije nema, onda artikl brišemo. > Tako su nam sada dozvoljene igračke, role, klizaljke, namještaj isključivo za dječje sobe. > Knjige, zidne slike, kućanski aparati nisu dozvoljeni. > Tehnološki dodaci su stvari poput usb-a i slušalica, ali ne i mobiteli ili e-cigarete. Cigarete nisu nikako dozvoljene, ni lijekovi, alkohol i slični proizvodi. > Oglašavanje iznajmljivanja i dalje nisu dozvoljena. Pozdrav. Meni je već nekoliko puta obrisan oglas za Tretin kremu a postoji kategorija za njegu lica.
2022 04 21
Sad mi je obrisan zepter drzaci za salvete...ne kuzim
2022 04 22
Obrisano mi je 3 stranice proizvoda koje sam satima dodavala. Nisam znala da bez upozorenja samo obrišete oglase, pa korisnici moraju satima ispočetka dodavati. Barem dajte priliku da se urede oglasi. Poslala sam vam upit na mail i nitko ne odgovara. Uglavnom bilo je slika s interneta na naslovnoj stranici artikla (što nisam znala da je zabranjeno) ali pola slika je bilo moje na naslovnoj i molim da mi vratite te oglase jer nije prekršeno niti jedno pravilo na njima. 30 oglasa sa slikama je bilo moje, sve pravilno označeno, 21 od originala s interneta.
2022 04 25
> vurbicm: > Sad mi je obrisan zepter drzaci za salvete...ne kuzim Pa to je bar jednostavno, ako nema kategorije prodaje za taj predmet ne možete ni stavit oglas. Eto npr. te knjige šta ste gore napisali, u koju kategoriju ih stavite....majice, parfeme, zavjese??
2022 04 25
Meni je blokiran stari profil bez upozorenja, zašto ne kontaktirate člana ukoliko ga planirate blokirati bez razloga?
2022 04 26
Isto se javljam blokiran mi je profil uz 24 pozitivne ocjene u 2 mjeseca. Poslala sam bar 10 mailova, direktno pisala i adminu nitko ništa.... Bez ikakvog objašnjenja
2022 04 28
Zasto ste mi izbrisali post sa parfemom. Slika je moja, uslikana profesionalno, a ne sa neta, a vidim ostali prodaju parfeme?
2022 05 10
Da li je dozvoljeno stavljati u kategoriju Dom kućne biljke? I to je Dom Što sve spada u kategoriju Dom? Hvala
2022 06 03
> iskrica83: > Da li je dozvoljeno stavljati u kategoriju Dom kućne biljke? I to je Dom > Što sve spada u kategoriju Dom? > Hvala Kategorije za DOM su: Tekstil Dekor Podkategorije za oboje: DOM / TEKSTIL Prekrivači Jastučići Stolnjaci Ručnici Posteljina Zavjese Tapiserije prostirke i otirači Tapiserije i makramei DOM / DEKOR Satovi Lampe Pohrana Svijeće i svijećnjaci Ogledala Vaze Nema cvijeća/biljaka.
2022 06 03
1 2 ... 5 6 7 8 9 10