Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

PREVARANTICA

Ista situacija s njom prije nekih cca.godinu dana. Stiglo mi smeće od majice, ali je meni eto vratila novce.
2021 10 03
Moja kolegica je također imala neugodnjak sa ovom bahatom lazljivicom Ne sjecam se detalja , davno je bilo ali znam da je frendica napustila stranicu nakon suradnje s njom Zivot ti se zgadi nakon nekih osoba 🤮🤮
2021 10 03
Ma za početak, zviznite joj u naslov prvo ime i prezime - prevarantica. Promijenite naslov na početak stavite ime i prezime.... kad bilo ko ( prijatelji, rodbina poznanici kolege, šefovi, sadašnji budući) gugla njeno ime to će im "iskočit" i neka vide čime se bavi , Pa ( kako bi moja baba lipo znala reć) nek joj je na diku. I ne dajte da vas zaplaši s onim za sta se sve ovakve "hvataju" , kao kršite zakon, povreda imena i prezimena..... blabla.... Nema veze s vezom.... Ne kršite time nikakav zakon
2021 10 03
a zašto admin, iz sad već poznatih razloga, ne blokira i ovaj njen novi profil? Kome se da natezat oće li vratit ili neće vratit šolde kad zaj...?
2021 10 03
A ove 2 nove pozitivne koje je dobila nakon te gospođine negativne su prozirne da ne mogu više. Vjerojatno lazno ostavljene. Jer apropo toga ako je bila prodavač, a one kupci, nijednoj nije ostavila povratnu... tko zna jesu li te povratne zaslužene uopće, tih 200 koje spominje ili su sve neke upitne...
2021 10 03
> vintage.red.cat: > Imala sam Guess novčanik, stajao u ladici dugo jer smeđa nije moja boja. Srećom ga nisam stavila u prodaju već kad se moj ofucao odlučila prebaciti stvari. E ludo, nakon prebacivanja pogledam, hm, na ruci dio materijala. Doslovno mi se raspao pred očima. Mislim da se ovdje to desilo. Žena je prekratko imala cipele kod sebe da bi ih mogla ovako uništiti, tako da je fer vratiti novce. Ljudi moji, potres je bio u oba grada, trebamo biti tu jedni za druge u dobru. I cipele i novci su prolazni. Ostaje samo to kakvi smo bili ljudi :) > Vjerujem da ste jedna i druga drage cure, rješite to na lijep način, ne ovako. Tocno to sam i ja pomislila. Meni je tako kozna jakna od stajanja. Obukla ju i za pola sata sve ispalo iz nje i oglulila se. Posebice na djelovima di je bila od prije malo istrosena. Tako da je moguce da je cura imala cipele na krpicama duze vrijeme a one stajale i samo ih tako poslala bez da primjeti. Bilo bi fer vratiti novce.
2021 10 04
I meni se desilo s kožnom jaknom iz zare. Bila u prodaji godini dana, nisam je nosila. Neka cura mi uplatila novce, kad sam je išla spremit za slanje, imam što vidjet. Jakna se sva izgulila. A nova je bila. Ispricala se curi, vratila novce, jakna u smeću i to je to.
2021 10 04
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e7beab169a6276d205e05336379db4b7.jpg) Mlada dama je ipak vratila novac…
2021 10 07
1 2