Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Poklanjam muškog mačića

Drage žene, ako znate nekoga da bi želio mačića, molim vas javite!❤️ Jučer navečer je ovaj mali preslatki mačić dolutao do moje kuće. Imam dvije odrasle kućne mačke koje ga nažalost ne prihvaćaju, a nemam ga gdje držati, te ga udomljujem, poželjno bi bilo u kuću/stan. Čist je i uredan, sjajne dlake, jako mazan i zaigran, nije pljašljiv, ne grebe, veoma je pažljiv, poslušan i umiljat, ima oko 2,5-3 mjeseca. Jede mokru i suhu hranu, te obavlja nuždu u pijesku. Odmah je preventivno dobio tabletu protiv unutarnjih parazita (ponoviti za 2 tjedna), a buha nema. Par igrački i poslastica za mačke dajem na poklon! Nalazimo se u Pešćenici kod Lekenika, a moguć je prijevoz do Velike Gorice, Sisak, Dugo Selo. Hvala svima!❤️ ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/652e593d30d0b2a1cb18f9d30554d5e5.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3db8c046b08be7792fc12db5bc50e4f2.jpg)
2021 10 02
Presladak je, da sam bar u okolici ne bih se trenutka mislila!
2021 10 03
> LittleBoutique: > Presladak je, da sam bar u okolici ne bih se trenutka mislila! Stvarno je med medeni!🥰
2021 10 03
Presladak je! @_kori_ , nažalost ni ja ne mogu udomiti jer imam već 2 mace, ali ukoliko Vam se netko javi za dom, rado ću pokloniti toj osobi wc za mace i igračkice koje moje mace bas i ne doživljavaju. 😃
2021 10 03
> Tralala0060: > Presladak je! @_kori_ , nažalost ni ja ne mogu udomiti jer imam već 2 mace, ali ukoliko Vam se netko javi za dom, rado ću pokloniti toj osobi wc za mace i igračkice koje moje mace bas i ne doživljavaju. 😃 Evo upravo sam uspjela pronaci slatkisu dom, tako da sutra micek ide u Slunj. Hvala Vama na stvarno velikodusnoj ponudi, ljudi imaju jednu macu pa vec imaju stvarcice. Najgore od svega sto sam se jako vezala za njega.😂😭 ❤️😺🥰
2021 10 04
> Evo upravo sam uspjela pronaci slatkisu dom, tako da sutra micek ide u Slunj. Hvala Vama na stvarno velikodusnoj ponudi, ljudi imaju jednu macu pa vec imaju stvarcice. > Najgore od svega sto sam se jako vezala za njega.😂😭 > ❤️😺🥰 Divne vijesti, obično nije tako lako naći dom, vjerujem da ide u super ruke i sretno mu! 💗🥳
2021 10 04
> Tralala0060: > Divne vijesti, obično nije tako lako naći dom, vjerujem da ide u super ruke i sretno mu! 💗🥳 😺❤️
2021 10 05