Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

PCR u rodilištu?

Pozdrav, zanima me ima li neka trudnica pred samim porodom ili friška mama koja je morala raditi PCR test za rodilište i kakva je procedura za one koje nemaju. Nedavno sam radila, ali to traje par dana, a sad nisam pri novcima za nove skupe testove. Dr. opće prakse kaže da ona ne izdaje potvrde. Nešto je Beroš nedavno govorio da će u bolnici biti besplatno za pacijente. Hvala na svim konkretnim informacijama! :-)
2021 10 25
Mene isto zanima, također i za pratnju. Mislim, nikad ne znaš kad ćeš rodit, nije baš da se možeš organizirati.
2021 10 25
Koliko ja znam, za takve nepredvidive slučajeve se rade brzi testovi kad dođete u bolnicu
2021 10 25
Da rade se brzi testovi gotovi su za 10ak min Šts se tiče pratnje ako je dozvoljena treba imati slijedeću dokumentaciju ostavit ću sliku pa pogledajte Ali svaka bolnica je drugačija ja sam se odlučila za Sestre milosrdnice u Zgu https://www.kbcsm.hr/2021/06/24/pratnja-tijekom-porodaja-u-zdravstvenim-ustanovama-klinike-za-zenske-bolesti-i-porodnistvo/
2021 10 25
embrace i turky5, tnx za info. Bilo bi zgodno da i pratnja moze na brzi test. Ovak ce to biti bas veselo na datume oko termina 😂
2021 10 26
Puno hvala svima, posebno embrace i turky5. Jeanne_, slažem se, bilo bi super da i za pranju rade te brze testove kad se tamo dođe. :D 8-) <3
2021 10 26
Poštovana Meni su radili pcr test pri zaprimanju u bolnici, porod su inducirali prije nego su dobili rezultate. Ništa nisam platila. Porod je bio u 5 mj. Zadar > zanaZG: > Pozdrav, zanima me ima li neka trudnica pred samim porodom ili friška mama koja je morala raditi PCR test za rodilište i kakva je procedura za one koje nemaju. Nedavno sam radila, ali to traje par dana, a sad nisam pri novcima za nove skupe testove. Dr. opće prakse kaže da ona ne izdaje potvrde. Nešto je Beroš nedavno govorio da će u bolnici biti besplatno za pacijente. Hvala na svim konkretnim informacijama! :-)
2021 10 30
> zanaZG: > Pozdrav, zanima me ima li neka trudnica pred samim porodom ili friška mama koja je morala raditi PCR test za rodilište i kakva je procedura za one koje nemaju. Nedavno sam radila, ali to traje par dana, a sad nisam pri novcima za nove skupe testove. Dr. opće prakse kaže da ona ne izdaje potvrde. Nešto je Beroš nedavno govorio da će u bolnici biti besplatno za pacijente. Hvala na svim konkretnim informacijama! :-) U Vinkovcima je praksa da Vam rade test kad Vas zaprime, ukoliko rodite prije rez svakako idete sami u sobu dok ne dođu rezultati. Pratnja tamo jos uvijek nije dozvoljena.
2021 10 31