Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Trazim savjet :)

Ovako , pokusati cu skratiti koliko mogu. Pa mi recite sto bih trebala napraviti. Ako sam u krivu rado cu ispraviti svoju gresku. Ima nekih dva tjedna sam kupilici ( na primopredaji) prodala par stvari. Jednu od njih je vratila jer joj se ipak ne svidja . Okej pristala sam. Pa je jos dodatno uzela jedne nausnice. I nakon desetak dana mi se javlja povratno sa porukom "Ej aj zamini mi ove nausnice ipak ih nebi, a nemam ih kome ni pokloniti ni dat niko ih nece" . Mislila sam napravit povrat jer eto kupovala je vec kod mene, ali kad sam spomenula da joj mozda drugi netko nebi radio povrat jer se ona eto predomislila. Onda mi je rekla da njoj inace tako zamjene stvari da nije problem, da se njoj ne prepire nego da vratim pare i to je to. U porukama prije jos je napisala da lako je meni ja sam puna para a njoj svaka kuna znaci. Tu mi je toliko skocio tlak. Na osnovu cega ima netko pravo sa nekim tako komunicirati i donositi takve zakljucke ?! Bilo je tu jos toga, jer ja sam joj i stvarno mislila napravit povrat ( i jos to mislim) ali ovo bahato ponasanje mi je stvrarno ono... Jucer je trebala doci po nausnice, dogovarale smo sat ali ja sam joj rekla da joj javim ako cu stici jer sam u guzvi i poslu i ne mogu kad se ona eto javi ja skakati. Nisam stigla i javila sam joj porukom da ne mogu stici tad i tad. Da bi ona meni rekla kako je ona vec dosla u grad i ceka da je sa djetetom ( uvijek sam osjetljiva na djecu pa sam se malo glupo osijecala) kojeg boli i da sta je dolazila bezveze. A izricito sam napisala da ne krece da se javim ako i kad bi mogla stici (u koji sat) Ne znam sto bih rekla.. jutros se saga nastavila. Sto biste Vi napravile ? Ona je nausnice ostavila na kiosku u mjestu kojem zivi ( od mene cca 20 min) a ja bih trebala ici uskoro ostaviti njoj lovu i pokupiti nausnice. Sto najvjerojatnije i hocu samo me zanima Vase misljenje i sto biste Vi ? Jesam li ja u krivu ili sto ? Hvala ;)
2021 10 26
Na Vasem mjestu povrst bi napravila nikad.
2021 10 26
Boze kakva epizoda.Nebi ni ja iskreno
2021 10 26
Ne bih napravila povrat ako je naušnice vidjela uživo, kakvo je to predomisljanje i povrat 10 dana nakon kupnje, ako je s artiklom sve ok? Svaka vama čast na toleranciji
2021 10 26
Ma kakvi povrat, sigurno ih je nosila i dosadile joj,pa ako si nezadovoljan ili sl u 24 h stigneš poslati poruku i zamoliti povrat a ne 10 dana i više strašno. Ali za primopredaju nikad nebi napravila povrat uživo vidiš probaš kakva glupost,to više nije normalno šta neke pojedine izmišljaju...
2021 10 26
> Poisene: > Ne bih napravila povrat ako je naušnice vidjela uživo, kakvo je to predomisljanje i povrat 10 dana nakon kupnje, ako je s artiklom sve ok? > Svaka vama čast na toleranciji Nausnice su nove u kutijici. Srebro. Navodno kaze da joj se nisu ipak svidjele na uhu kako joj stoje te da su jako male. Nezz bas sam se sad sva iznervirala a bezveze. Pristala sam na povrat jer eto zelim izici u susret. A ispada kao da sam joj ih ja "uvalila" sto nisam. Uzela ih je u ruke vidjela i kaze super. I onda da ipak ne bi. Nije meni do sto kuna. Ali jednostavno smatram nekako da nije fer.
2021 10 26
> Splicanka92: > > Poisene: > > Ne bih napravila povrat ako je naušnice vidjela uživo, kakvo je to predomisljanje i povrat 10 dana nakon kupnje, ako je s artiklom sve ok? > > Svaka vama čast na toleranciji > Nausnice su nove u kutijici. Srebro. Navodno kaze da joj se nisu ipak svidjele na uhu kako joj stoje te da su jako male. Nezz bas sam se sad sva iznervirala a bezveze. Pristala sam na povrat jer eto zelim izici u susret. A ispada kao da sam joj ih ja "uvalila" sto nisam. Uzela ih je u ruke vidjela i kaze super. I onda da ipak ne bi. Nije meni do sto kuna. Ali jednostavno smatram nekako da nije fer. Ako smatrate da nije fer, s čime se slažem jer je vidjela naušnice uživo, nemojte izvršiti povrat. Dogodilo mi se nekoliko puta da sam dobila artikl u stanju kakvom je i opisan, ali mi jednostavno ne stoji dobro pa sam proslijedila dalje. Mislim da većina žena to i napravi. Nema mi smisla povrat u ovom slučaju, ali vidite kako vama odgovara. Malo mi sve skupa zvuci kao da vas bezveze nateže jer se predomislila nakon 10 dana. Da sam u takvoj situaciji, ne bih vršila povrat
2021 10 26
Ja ne bih radila povrat nakon 10 dana. Budući da je bila primopredaja mogla ih je isprobati i dobro razmisliti. Ja sam samo jednom radila zamjenu jer je ženi bilo preveliko pa je zamijenila za nešto drugo, ali to smo se odmah dogovorile sljedeći dan. U većini slučajeva ako nešto nekome ne odgovara onda prodaju dalje
2021 10 26
Hvala svima na odgovoru. Jos se mislim jer je Gdja rekla da joj bas treba novac. A nije se pitala dali ja imam sad trenutno za vratiti ( trenutno da ali se moglo dogoditi da nemam) . Nekako se bas lose osijecam kao da sam joj Boze dragi ja ukrala taj novac. Ove krpice se zaista zgade covjeku ponekad.
2021 10 26
nikako povrat, nije Vasa greska!
2021 10 26
Sad ste se malo zapetljala jer ste već rekli da ćete vratit... Ali inače, ja osobno ne bih vraćala. Za "ipak mi se ne sviđa" baš me briga, prodaj dalje. Čak i da nije bila primopredaja. Rizik kupnje online da stvar uživo izgleda drugačije od zamišljenog. Ajde da je greška, oštećenje, krivo oglašeno, prezentirano...
2021 10 26
Strašno...vi ništa niste krivi, a sve mogu shvatiti, svi smo mi različiti, ali bezobrazluk i nekulturu ne mogu ni shvatiti ni prihvatiti! Uopće se nemojte brinuti i svoje živce trošiti, bili ste i više nego fer
2021 10 26
> NikkiMarissa: > Sad ste se malo zapetljala jer ste već rekli da ćete vratit... Ali inače, ja osobno ne bih vraćala. Za "ipak mi se ne sviđa" baš me briga, prodaj dalje. Čak i da nije bila primopredaja. Rizik kupnje online da stvar uživo izgleda drugačije od zamišljenog. Ajde da je greška, oštećenje, krivo oglašeno, prezentirano... Da jer sam odreagirala kao okej vec sam jednom joj zamijenila pa cu opet. Pa kad smo pricale malo je neugodan razgovor postao. I idem nekome izici u susret a taj je jos i nepristojan. Mislim ono...Napisala sam joj tako sve i rekla da joj vecina ne bi radila apsolutno nikakav povrat. Ali ona je inzistirala na tome da joj vratim novac jer joj bas treba. Razumim ali trebala bi i ona mene razumjeti. I sad sam u samo takvoj nedoumici sto napraviti...
2021 10 26
> Splicanka92: > > NikkiMarissa: > > Sad ste se malo zapetljala jer ste već rekli da ćete vratit... Ali inače, ja osobno ne bih vraćala. Za "ipak mi se ne sviđa" baš me briga, prodaj dalje. Čak i da nije bila primopredaja. Rizik kupnje online da stvar uživo izgleda drugačije od zamišljenog. Ajde da je greška, oštećenje, krivo oglašeno, prezentirano... > Da jer sam odreagirala kao okej vec sam jednom joj zamijenila pa cu opet. Pa kad smo pricale malo je neugodan razgovor postao. I idem nekome izici u susret a taj je jos i nepristojan. Mislim ono...Napisala sam joj tako sve i rekla da joj vecina ne bi radila apsolutno nikakav povrat. Ali ona je inzistirala na tome da joj vratim novac jer joj bas treba. Razumim ali trebala bi i ona mene razumjeti. I sad sam u samo takvoj nedoumici sto napraviti... Nikad nisam niti ću razumjet ljude kojima 100 kn toliko puno znači a opet ga potroše na nešto poput naušnica. Ako nemaš ne kupuješ, a ne kupuješ pa nekome nabijaš grižnju savjesti jer ti je prodao.
2021 10 26
Slažem se u potpunosti s Vama NikkiMarissa na svemu što ste kratko i jasno rekli, ni ja ne razumijem niti ću ikad razumjeti. Kad Vam se takovo što nakači na Vas joj baš je neugodno., dao bi čovjek sve da se je riješi zauvijek. :'(
2021 10 26
1 2 3