Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

UPOZORENJE na PREPRODAVAČICU

> > Imate niže na forumu zenske bas traže preprodavace i prijavljuju adminima jos se hvale s tim😂meni bi bilo neugodno ali valjda nemaju posao niti obaveza pa stignu.Neki sajt valjda shvacaju preozbiljno i to im je sve u životu.Vise mi se čini da je ljubomora u pitanju jer je netko sposobniji trgovac i moze prodati za veću cijenu a ne
2021 11 01
> Lela277: > > MojaPula: > > Svaki put kažem svaka čast na volji pratiti tko za koliko prodaje dalje.. ako može prodati za više super. Bolje i to nego da traži povrat, pa poštarine itd itd.. > Imate niže na forumu zenske bas traže preprodavace i prijavljuju adminima jos se hvale s tim😂meni bi bilo neugodno ali valjda nemaju posao niti obaveza pa stignu.Neki sajt valjda shvacaju preozbiljno i to im je sve u životu.Vise mi se čini da je ljubomora u pitanju jer je netko sposobniji trgovac i moze prodati za veću cijenu a ne "poštenje" > Kada jednom poklonim ili prodam nije moje i nije me briga šta ce s tim jos o tome da vodim brigu ne znam gdje bi stigla. Baš naprotiv same preprodavačice shvaćaju ovu stranicu ozbiljno, jer njima je ovo istovremeno i "posao" i "obaveza", a svima drugima služi (barem je nekad) za zabavu, zamijeniti koju krpicu ili si barem povratiti koju kunicu i uložiti u drugu krpicu, a nerijetko i baš ovdje, tako da se sve uvijek vrtilo u ovoj zajednici i oko nje. I baš se smatraju preprodavači nanesposobnijim trgovcima ikad. Trgovina je kompleksniji pojam, a preprodavači samo jedan njen segment. I neš ti sposobnosti kupiti za nižu i preprodati za višu cijenu. Pogotovo kad se radi o atraktivnijim artiklima, stvarno treba biti iznimno "sposoban" za taj poduzetnički pothvat 🙈 Što misliš da nisam i ja mogla prodavati po komadu i tako više "zaraditi", ne treniram svoju sposobnost na takav način, jer mi je to preprimitivno, a i tu i tamo tek nađem vremena za ovo, uvijek i sama volim proći povoljnije (a i držim se one što ne bi htio da se tebi radi ne radi drugima, priprosto i jednostavno, ali vrlo učinkovito i s druge strane donosi neprocjenjivi mir), a čisto ekonomski zašto bi to netko drugi radio drugome (što i je bio prvenstveno motiv za ovu temu), a s druge strane možda usreći nekog da si nešto povoljno kupi/zamijeni, što eto tu dolazimo do poštenja i nekakvog ispravnog....
2021 11 02
> Thera44: > > Lela277: > > > MojaPula: > > > Svaki put kažem svaka čast na volji pratiti tko za koliko prodaje dalje.. ako može prodati za više super. Bolje i to nego da traži povrat, pa poštarine itd itd.. > > Imate niže na forumu zenske bas traže preprodavace i prijavljuju adminima jos se hvale s tim😂meni bi bilo neugodno ali valjda nemaju posao niti obaveza pa stignu.Neki sajt valjda shvacaju preozbiljno i to im je sve u životu.Vise mi se čini da je ljubomora u pitanju jer je netko sposobniji trgovac i moze prodati za veću cijenu a ne "poštenje" > > Kada jednom poklonim ili prodam nije moje i nije me briga šta ce s tim jos o tome da vodim brigu ne znam gdje bi stigla. > Kako vi ne razumijete ( dobro je Sanja rekla problem i JE što vi ne vidite problem) da -Prvo --nije po pravilima krpica ---znači kupila sam,ne odgovara mi ok-prodajem dalje po istoj cijeni ili manje , sve drugo je preprodaja po PRAVILIMA KRPICA. A Drugo --očito vi ne razumijete bitno ---većinu nas nije briga šta se događa s našim stvarima dalje kad je prodamo i ne vodimo brigu o tome , al kad smo tu i prodajemo i kupujemo , tražimo za sebe artikle , logično je da naletimo na vlastit artikl i to uočimo . Dakle , ne potencirajte da netko ovde traži svoje prodane artikle . A što se tiče cura koje prodaju po višim cijenama , pa nek slobodno odu na pazar , 'odaju po kućama ...digod hoće i prodaju naše povoljne krpice , ma i za milione .,al nek bar mrvu svijesti i karaktera imaju da ovde rade po pravilima ! I ponavljam, svoje mišljenje , a to je- da to meni nije dobar prodavač, nego prodavač s manjkom morala Preprodavačice su same po sebi kategorija za razmatranje, ali ove koje još na istoj stranici kupuju i ma toj istoj prodaju su specijalne razbojnice i k tome ne baš preveć inteligentne.
2021 11 02
> EMINNAD: > Da ste drage moje ovdje na MK od 2013 > i prije, bilo bih vam jasnije o čemu dugogodišnje krpičarke pričaju.Nqžalost možemo samo pričati ,a vi se čuditi... I tu ste u pravu, stvarno svačeg smo se nagledali ovdje.
2021 11 02
> MojaPula: > Ajme to ste Vi🤗 bas mi je drago da ste se javili. Baš pravim bebi kašice u zdijelici koju ste nam poklonili. ❤ da stavila sam u prodaju jer mi ipak nije odgovaralo, pa sam nakraju zamjenila se za nešto drugo baš se sjećam 🤗 a javila sam se vjerojatno mi ie bilo žao da sam dala dalje pa mi se svidjelo opet. Ne vidim ništa loše u tome, žensko ko žensko🤗 Ok, sad kužim 😁 ❤
2021 11 02
> andrejama: > > Thera44: > > > Lela277: > > > > MojaPula: > > > > Svaki put kažem svaka čast na volji pratiti tko za koliko prodaje dalje.. ako može prodati za više super. Bolje i to nego da traži povrat, pa poštarine itd itd.. > > > Imate niže na forumu zenske bas traže preprodavace i prijavljuju adminima jos se hvale s tim😂meni bi bilo neugodno ali valjda nemaju posao niti obaveza pa stignu.Neki sajt valjda shvacaju preozbiljno i to im je sve u životu.Vise mi se čini da je ljubomora u pitanju jer je netko sposobniji trgovac i moze prodati za veću cijenu a ne "poštenje" > > > Kada jednom poklonim ili prodam nije moje i nije me briga šta ce s tim jos o tome da vodim brigu ne znam gdje bi stigla. > > Kako vi ne razumijete ( dobro je Sanja rekla problem i JE što vi ne vidite problem) da -Prvo --nije po pravilima krpica ---znači kupila sam,ne odgovara mi ok-prodajem dalje po istoj cijeni ili manje , sve drugo je preprodaja po PRAVILIMA KRPICA. A Drugo --očito vi ne razumijete bitno ---većinu nas nije briga šta se događa s našim stvarima dalje kad je prodamo i ne vodimo brigu o tome , al kad smo tu i prodajemo i kupujemo , tražimo za sebe artikle , logično je da naletimo na vlastit artikl i to uočimo . Dakle , ne potencirajte da netko ovde traži svoje prodane artikle . A što se tiče cura koje prodaju po višim cijenama , pa nek slobodno odu na pazar , 'odaju po kućama ...digod hoće i prodaju naše povoljne krpice , ma i za milione .,al nek bar mrvu svijesti i karaktera imaju da ovde rade po pravilima ! I ponavljam, svoje mišljenje , a to je- da to meni nije dobar prodavač, nego prodavač s manjkom morala > Preprodavačice su same po sebi kategorija za razmatranje, ali ove koje još na istoj stranici kupuju i ma toj istoj prodaju su specijalne razbojnice i k tome ne baš preveć inteligentne. Velim previše osobno shvacate ovo.Dajte si mira i opustite se.Ima bitnijih stvari u životu nego da tratite vrijeme i živce na Krpicama.Sretno u prodaji:)
2021 11 02
wow netko malo preozbiljno shvaća site za prodaju second hand robe.ako vam fale krpice od prije onda si sami napravite stranicu i napravite inkviziciju preprodavačima. izgleda da imate previše vremena da toliko pišete po forumima.
2021 11 05
> Myobu_5: > wow netko malo preozbiljno shvaća site za prodaju second hand robe.ako vam fale krpice od prije onda si sami napravite stranicu i napravite inkviziciju preprodavačima. izgleda da imate previše vremena da toliko pišete po forumima. Wow koliko pojedine imaju dvostrukih profila? Grbac ste vi? I baš naprotiv, tu sam rijetko, a vi vidim češće kad uspijete pratiti moje upise po svim temama 😉 I baš suprotno ako vi podržavate prevarantice i preprodavačice, ste definitivno na krivoj stranici. A kakva je situacija i kakva će još tek postati, više nego ikada.
2021 11 05
> andrejama: > > Myobu_5: > > wow netko malo preozbiljno shvaća site za prodaju second hand robe.ako vam fale krpice od prije onda si sami napravite stranicu i napravite inkviziciju preprodavačima. izgleda da imate previše vremena da toliko pišete po forumima. > Wow koliko pojedine imaju dvostrukih profila? > Grbac ste vi? > I baš naprotiv, tu sam rijetko, a vi vidim češće kad uspijete pratiti moje upise po svim temama 😉 > I baš suprotno ako vi podržavate prevarantice i preprodavačice, ste definitivno na krivoj stranici. > A kakva je situacija i kakva će još tek postati, više nego ikada. Bravo Andrejama😊👍 I meni je upravo facinantno(da, ovo mi je bas prava riječ za to) kako ove pojedine korisnice ( koje mahom opravdavaju "krive radnje" bilo koje vrste) nama koje pokušavamo ispravit nepravilnosti stranice govore o višku vremena, a upravo su one te koje sve to poprate svojim komentarima. Znači ako zbrojimo dva i dva, nešto s njihovom logikom,( da ne kažem sta drugo) bas i ne štima
2021 11 06
> Thera44: > Bravo Andrejama😊👍 > I meni je upravo facinantno(da, ovo mi je bas prava riječ za to) kako ove pojedine korisnice ( koje mahom opravdavaju "krive radnje" bilo koje vrste) nama koje pokušavamo ispravit nepravilnosti stranice govore o višku vremena, a upravo su one te koje sve to poprate svojim komentarima. Znači ako zbrojimo dva i dva, nešto s njihovom logikom,( da ne kažem sta drugo) bas i ne štima 😊 Haha 😆 i baš ste odlično to rekli za logiku, jel, odnosno nedostatak iste. Ali to je to uvijek svatko kreće od sebe, ako netko opravdava sve ovo što ne bi trebalo biti pod normalno, puno govori o njima. To je nažalost naša surova realnost, ljude jednostavno više nije briga, mislim briga ih je, ali samo za sebe i "krive" stvari. I naravno da je njima ukazivanje na nepravilnosti gubljenje vremena, ali s druge strane "preprodavačice" ne gube vrijeme dok obilaze mjesta (što online, što uživo) ne bi li sakupile robe za biznis, pa to sve poslikati, pa onda odgovarati na upite, pa uspjeti to prodati, pa slati, a ne, ne....jer se tu ipak radi o koristi/profitu. A što dobiš sa prijavom na stranici....apsolutno ništa (barem ne materijalno) i tako opet se vratimo na to kako se sposobnost kod nekih (ograničenih) mjeri samo kroz iznose. Uostalom mogu one pisati što hoće, izražavaju samo svoje mišljenje, a stranica je ionako sama odlučila bez obzira na njih. A one ili se mogu držati tog ili ne moraju, to im je na izbor, ali samo je jedan koji ih dijeli od toga da ovdje ostanu ili budu udaljene s iste.
2021 11 08
1 2 3 4