Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Novi profili

Zadnjih nekoliko dana javljaju mi se novi profili, bez i jednog artikla, bez ijedne ocjene, bez pratitelja....Odgovorim im na upit, ali njihovog povratnog odgovora nema. Muk.... Radi li se o virusu? Spamu? Javljaju li se vama takve?
2021 10 31
Ako traže da na mail odgovorite, to su pokušaji prevare. Ignorirajte samo
2021 10 31
> BijelaCamellia: > Zadnjih nekoliko dana javljaju mi se novi profili, bez i jednog artikla, bez ijedne ocjene, bez pratitelja....Odgovorim im na upit, ali njihovog povratnog odgovora nema. Muk.... Radi li se o virusu? Spamu? > Javljaju li se vama takve? Da i meni, nekoliko artikala stisnu želim to bez poruke i onda kad odgovorim, muk.. 😒
2021 11 01
> VeraM36: > Ako traže da na mail odgovorite, to su pokušaji prevare. Ignorirajte samo Najnovije je da traže da im se odgovori na mob. Svašta!
2021 11 01
> TeaLeoni13: > > BijelaCamellia: > > Zadnjih nekoliko dana javljaju mi se novi profili, bez i jednog artikla, bez ijedne ocjene, bez pratitelja....Odgovorim im na upit, ali njihovog povratnog odgovora nema. Muk.... Radi li se o virusu? Spamu? > > Javljaju li se vama takve? > Da i meni, nekoliko artikala stisnu želim to bez poruke i onda kad odgovorim, muk.. 😒 Baš tako. Sad mi još i broj moba ostavljaju da se ja njima javim. Tko zna kakva to može biti prevara, kontaktirati taj broj koji ostave, pa si nabiti troškove, ako je to neki broj koji se ne može prekinuti.
2021 11 01
Strasno! I meni se javila nekoliko puta osoba koja napise da joj javim na mail ako je ta stvar jos na prodaju. Prvi put sam se javila i osoba mi je povratno napisala da ne brinem oko dostave, dostavu ce ona obaviti s brodskom tvrtkom koja ce doci i preuzeti artikl, nakon sto ona uplati na moj racun. Ja sam se prepala i blokirala mail. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6622565a1c6a7558fcee3c1a16d05307.jpg)
2022 01 31
To su stranci, prevaranti, traze vaš CVC I CVV, nista novo,valjda nitko na to ne nasjeda... Nadam se
2022 02 01