Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

VALENTINA1983 ili Ameli3636

Nazalost prekasno shvatila da je iban stavljen nedavno na crnu listu.. uplatila sam gospodi ako se tako moze nazvati 620 kn za tenisice da bih skuzila kasnije da su slike sa stranice na instagradmu,naravno od tenisica nista a novce mi ne vraca vec tjedan dana!!!
2021 11 10
Strašno ovo prelazi sve mjere,želim vam sretan kraj!
2021 11 11
Joooj grrrr! Ovo je postalo prestrašno
2021 11 11
Situaciju iz negativne povratne s profila ste riješili na kraju ili je istina što gospođa napisala ? Koja je to prevarantica sa crne liste? Malo više detalja navedite. Nekakvu je ispriku objavila na profilu pa s obzirom da vas je dosta - skupite se i na policiju pa nek pjeva borbene iz "Zuricha".
2021 11 11
Mene takoder prevarila. Poslala joj 600 kn za patike, tjedan dana molila za potvrdu da je poslano (pisala mi je biblije o tome kako stalno radi te joj asistentica jos uvijek nije dala potvrdu) te prije dva dana trazila da mi vrati novac. Medutim nista.
2021 11 11
Sada ste dvije prevarene od nje znači više od 1000 kn,ja bi bome sjela u auto i pravac na vrata,
2021 11 11
> emabek99: > Mene takoder prevarila. Poslala joj 600 kn za patike, tjedan dana molila za potvrdu da je poslano (pisala mi je biblije o tome kako stalno radi te joj asistentica jos uvijek nije dala potvrdu) te prije dva dana trazila da mi vrati novac. Medutim nista. Asistentica joj nije dala potvrdu 🙊
2021 11 11
Koja vrata? Ovdje se ne daje nikakva adresa, lokaciju je mogla stavit koju god. > jacica: > Sada ste dvije prevarene od nje znači više od 1000 kn,ja bi bome sjela u auto i pravac na vrata,
2021 11 11
Skupljam djevojke koje su prevarene,i kontaktirala sam novinarku koja je pisala clanak kako je doticna iskoristila inicijativu za majku sa sestero djece i pozivala ljude da uplacuju na njen iban,naravno te novce jadna zena kojoj su bili potrebiti nije vidjela..stavlja lazna imena i daje lazne podatke najtuznije je sto ne prestaje lagati iako sam joj dala do znanja da sam svjesna da je sve laz..iznos premasuje 1000 kn daleko a ja cu se potrudit da ja i svaka prevarena djevojka joj mozemo barem pljunut u lice,za ovo nemam tolerancija..radi pa zaradi!!!! Nemoj krast!sve je samo covjek ne
2021 11 11
> KreativnoSelo: > Situaciju iz negativne povratne s profila ste riješili na kraju ili je istina što gospođa napisala ? > Koja je to prevarantica sa crne liste? Malo više detalja navedite. > Nekakvu je ispriku objavila na profilu pa s obzirom da vas je dosta - skupite se i na policiju pa nek pjeva borbene iz "Zuricha". Ma laze i dalje,tjedana dana me pravi ludom.
2021 11 11
> marina122: > Strašno ovo prelazi sve mjere,želim vam sretan kraj! Hvala vam,nadam se da cemo uspjeti nesto napraviti da joj stanemo na kraj.
2021 11 11
prosle godine u ovo doba je imala profil paulina petrovic, paulina22...sa 7 negativnih koje je "skupila" u 2 dana... neke cure je prevarila za skupe stvari tako kao i Vas, mene za 100kn. kontaktirala admina, otvorila temu o njoj... kad nadem dodajem link da se nadovežem.
2021 11 16
> AnnamarijaSilov: > Ma nema tu ni zuricha ni valentine hercezi,ima mail paulina el hage,navodno ime za uplatu je bilo ameli el hage,prije toga je bila ameli petrovic zena je patoloski lazov. da, ime za uplatu je to i to je jedino tocno mislim, sve ostalo laz.
2021 11 16
https://mojekrpice.hr/forum/t/265005/paulina-petrovic-pozna-li-tko
2021 11 16
Pa jel itko toj da ne kažem nešto prosto, pokucao na vrata?!
2021 11 19
1 2