Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Bekerova cista dijete pomoć

Drage majke dobro bi mi dosli savjeti nekoga tko je imao isti slučaj. Dječak se prije mj dana lupio u koljeno. Pao je s bicikla. Na koljenu nista specijalno mala ogrebotina ni plavice ni otoka. Nakon dva dana primjetim iza tog koljena u koljenskoj jami oteknuce. On se normalno ponasa skace igra se sve normalno..posto sam i sama zdr djelatnik posavjetovala sam se..navodno bakerova cista. Oedijatar je pogledao uzv navodno da nista ne diramo proci ce. To stoji kako stoji. Kolegica mi je imala isti slucaj sa sinom kad je bio u toj dobi i njemu se povuklo za 3 mj. Sve cekam i prizeljkujem da i nama prode da ga postedim punkcija ili slicnog. Naravno da cu otici i na rtg i ortopedu. Ako je netko imao ovakvo iskustvo svaki info bi mi dobro dosao. Hvala
2021 11 11
U mene od frendice sin je imao, pedijatar im je istu stvar rekao i znam da je jednostavno nestala bez ikakvih intervencija. Ne sjecam se vise tocno kad ali nakon nekih 2 mjeseca, tako nesto.
2021 11 12
> Tanja0204: > U mene od frendice sin je imao, pedijatar im je istu stvar rekao i znam da je jednostavno nestala bez ikakvih intervencija. Ne sjecam se vise tocno kad ali nakon nekih 2 mjeseca, tako nesto. Hvala vam. Malo mi je lakse
2021 11 12
sin je imao, isli smo na punkciju jer je dosta velika bila, nakon toga nije se vise vracala (za sada), slali su nas i na magnetnu da se vidi da nema iznutra kakva ozljeda koljena ili nesto..sve je oke, samo se nadam da se vise neće vraćati. i da, ispisali smo ga za sporta za sada, po preporuci liječnika
2021 11 15
Pozdrav. :) Moj dječak od 3,5 ima Bekerovu cista od 12 mj. Prije 2 tjedna na uzv je bila nesto manja nego u 2 mj 2022. Danas sam primjetila da se dosta povećala no planiram sutra doktoru. Ortopedi ne žele dirati, reumatolog bi punktirao... Izluđuje me to. Čini mi se da dijete boli noga, bar tako kaže. Jako me to muči. Molim iskustva te kod koji dr ste išle. Hvala.
2022 05 10