Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

"Kupovina" besplatnog artikla i nejavljanje nakon toga

> NoirRouge: > > VeraM36: > > Ja sve što mi je za poklon a nije baš za prodaju ubacim ženama koje kupuju kod mene. Sad sam baš uz cipele poslala par sitnica kozmetike koje su mi bile za poklon. I obavezno u dječje LOT-ove ubacim još koji komad da smanjim gužvu u ormaru. > Ja ne volim kad mi ljudi tako ubacuju poklone- samo na mene prebacuju odgovornost zbrinjavanja predmeta koji mi se vjerojatno ne sviđa (do sad mi se nikad nije svidio). Jednom sam na poklon dobila načeta sjenila (a sjenila nakon otvaranja imaju rok trajanja od 6 mjeseci - zbog kratkog roka trajanja kozmetike mi nisu jasni ni oglasi za korištenu kozmetiku, osim parfema) i gomilu stare odjeće u raznim veličinama - što s tim? Sve s istekom roka baciti, a staru robu skupit za H&M pa tamo odnesti i ostvarite i neki popustić za svaku vrećicu.
2021 11 18
> Laresa: > > NoirRouge: > > > VeraM36: > > > Ja sve što mi je za poklon a nije baš za prodaju ubacim ženama koje kupuju kod mene. Sad sam baš uz cipele poslala par sitnica kozmetike koje su mi bile za poklon. I obavezno u dječje LOT-ove ubacim još koji komad da smanjim gužvu u ormaru. > > Ja ne volim kad mi ljudi tako ubacuju poklone- samo na mene prebacuju odgovornost zbrinjavanja predmeta koji mi se vjerojatno ne sviđa (do sad mi se nikad nije svidio). Jednom sam na poklon dobila načeta sjenila (a sjenila nakon otvaranja imaju rok trajanja od 6 mjeseci - zbog kratkog roka trajanja kozmetike mi nisu jasni ni oglasi za korištenu kozmetiku, osim parfema) i gomilu stare odjeće u raznim veličinama - što s tim? > Sve s istekom roka baciti, a staru robu skupit za H&M pa tamo odnesti i ostvarite i neki popustić za svaku vrećicu. Dovoljna je jedna vrećica ili moraju biti dvije?
2021 11 18
Joj, odmah i ovdje prodike. Dosada mi nitko nije rekao: što mi šalješ svoje smeće! Ženi koja je kupila 3 traperice za curicu ubacila još 2 majicu te veličine. Ženi koja mi je uzela cipele ubacila deo čiji mi miris ne odgovara, u spreju s uredni rokom trajanja. Žena platila poštarinu za dječiju bundu koju poklanjam, ubacila kapu i čokoladu. Pa ubacim kavu 3u1 koja mi ne odgovara okusom, ili lizalicu za klince....... Ne ubacujem drugima svoje smeće. Nego poklonjam funkcionalne artikle koji vrijede 10ak kuna i koje je ne isplati prodavati za cijenu nižu od poštarine.
2021 11 18
> Laninkutak: > > Laresa: > > > NoirRouge: > > > > VeraM36: > > > > Ja sve što mi je za poklon a nije baš za prodaju ubacim ženama koje kupuju kod mene. Sad sam baš uz cipele poslala par sitnica kozmetike koje su mi bile za poklon. I obavezno u dječje LOT-ove ubacim još koji komad da smanjim gužvu u ormaru. > > > Ja ne volim kad mi ljudi tako ubacuju poklone- samo na mene prebacuju odgovornost zbrinjavanja predmeta koji mi se vjerojatno ne sviđa (do sad mi se nikad nije svidio). Jednom sam na poklon dobila načeta sjenila (a sjenila nakon otvaranja imaju rok trajanja od 6 mjeseci - zbog kratkog roka trajanja kozmetike mi nisu jasni ni oglasi za korištenu kozmetiku, osim parfema) i gomilu stare odjeće u raznim veličinama - što s tim? > > Sve s istekom roka baciti, a staru robu skupit za H&M pa tamo odnesti i ostvarite i neki popustić za svaku vrećicu. > Dovoljna je jedna vrećica ili moraju biti dvije? mozete predati najvise 2 vrecice odjednom i za svaku se dobije kupon od 10% koji vrijedi u trgovini i online
2021 11 18
ja sam cesto znala dobiti neki nakit uz kupnju, nazalost nikad nije bilo nesto sto mi se sviđalo pa zato ne volim poklone ako me kupac ne pita zelim li to. jednom prilikom sam i ja poklanjala nakit koji nisam nosila, ali sam pitala kod prodaje da odaberu nesto ako zele. jedino volim kad netko pokloni uzorke kozmetike jer volim svasta isprobati
2021 11 18
> VeraM36: > Joj, odmah i ovdje prodike. Dosada mi nitko nije rekao: što mi šalješ svoje smeće! Ženi koja je kupila 3 traperice za curicu ubacila još 2 majicu te veličine. Ženi koja mi je uzela cipele ubacila deo čiji mi miris ne odgovara, u spreju s uredni rokom trajanja. Žena platila poštarinu za dječiju bundu koju poklanjam, ubacila kapu i čokoladu. Pa ubacim kavu 3u1 koja mi ne odgovara okusom, ili lizalicu za klince....... > Ne ubacujem drugima svoje smeće. Nego poklonjam funkcionalne artikle koji vrijede 10ak kuna i koje je ne isplati prodavati za cijenu nižu od poštarine. Draga Vera, imala sam priliku s vama surađivati i zaista iz vlastitog iskustva mogu reći da vi pošaljete i više od dogovorenog. Sve je uredno, novo i svakako funkcionalno. I to je jako lijepo. Kad tako otvorite paketić i vidite da se netko uz porukicu potrudio to sve složiti, naravno da vam bude drago ❤
2021 11 18
Baš su mi čudne takve stvari, žene su kupovale od mene nakit i kroz razgovor mi kaže sad nemogu kupila bi još nešto a ja je pitam što će to drugi put kupiti i onda sam poslala i to drugo što joj se sviđa (bile su doslovce oduševljene) a isto tako par puta sam kupovala dobila nove stopalke ili neke lijepe sitnice nisu nikako smeće zato mi je čudno kad ovo čitam :D :D :D i ono što je za smeće nebih nikad mogla nikom ni pokloniti ni prodati., eto ima nas svakakvih kod mene su samo pozitivna iskustva valjda imam sreće. za sada.
2021 11 20
> Laresa: > > NoirRouge: > > > VeraM36: > > > Ja sve što mi je za poklon a nije baš za prodaju ubacim ženama koje kupuju kod mene. Sad sam baš uz cipele poslala par sitnica kozmetike koje su mi bile za poklon. I obavezno u dječje LOT-ove ubacim još koji komad da smanjim gužvu u ormaru. > > Ja ne volim kad mi ljudi tako ubacuju poklone- samo na mene prebacuju odgovornost zbrinjavanja predmeta koji mi se vjerojatno ne sviđa (do sad mi se nikad nije svidio). Jednom sam na poklon dobila načeta sjenila (a sjenila nakon otvaranja imaju rok trajanja od 6 mjeseci - zbog kratkog roka trajanja kozmetike mi nisu jasni ni oglasi za korištenu kozmetiku, osim parfema) i gomilu stare odjeće u raznim veličinama - što s tim? > Sve s istekom roka baciti, a staru robu skupit za H&M pa tamo odnesti i ostvarite i neki popustić za svaku vrećicu. Naravno da se baci, no čovjek se osjeća glupo kad kao znak dobre volje dobije demode i ofucanu krpu i polupotrošeno sjenilo. Moj komentar se u odnosio na apsurdnost takvog "poklona".
2021 11 21
> VeraM36: > Joj, odmah i ovdje prodike. Dosada mi nitko nije rekao: što mi šalješ svoje smeće! Ženi koja je kupila 3 traperice za curicu ubacila još 2 majicu te veličine. Ženi koja mi je uzela cipele ubacila deo čiji mi miris ne odgovara, u spreju s uredni rokom trajanja. Žena platila poštarinu za dječiju bundu koju poklanjam, ubacila kapu i čokoladu. Pa ubacim kavu 3u1 koja mi ne odgovara okusom, ili lizalicu za klince....... > Ne ubacujem drugima svoje smeće. Nego poklonjam funkcionalne artikle koji vrijede 10ak kuna i koje je ne isplati prodavati za cijenu nižu od poštarine. Nemojte osobno shvatiti moj komentar, moja iskustva s poklončićima do sad su bila negativna - no nisam to rekla curama jer znam da su znak dobre volje.
2021 11 21
Ma ok. Nego se puno toga na stranici gleda sa sumljom. Nakon svih loših iskustava i prevara svi nekako pesimistični. Jest, dogodilo mi se da sam slučajno poslala kozmetiku nakon roka trajanja. Nisam pazila. Ali je odmah išao poklon isprike ženi. Htjela sam reći da ako imam robice dječje brdo i netko kupi 2 komada, ubacit ću još 1,2 da smanjim lager. A kako svi vole pokloniće, svaku čokoladu ili testerić viška ubacim. Evo sad imam na profilu par poklona, jer roba ne ide, cijenu sam sa 20 kn za 2 majice makla i dajem na poklon jer mi stoji već 2, 3 mjeseca. Neću prodavati 2 majice za 10 kn a poštarina 15 bar.
2021 11 21
1 2