Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

!!! JE LI MOGUĆE...........?????

....da netko proizvede,....... poželi kupiti, .........kupi svome djetetu, ....... unese u dječju sobu, ...........izloži na zid.... ovakav "ukras", "dekor" ili kako to već nazvati ???? Meni je pogled na ovaj artikl izazvao toliki stres i nervozu da se još doslovno tresem. "odrubljena" glava životinje, u ovom slučaju plišanac, ali djeca se igraju plišancima i oni su im zamjena za prave životinje, zar ne?? Kakva li je samo poruka djetetu kada mu već odmalena vješaš po zidu "ubijene" životinje i njihove glave ?????? Ja sam zgrožena i užasnuta, nikada to do sada nisam vidjela!! Što vi mislite o tome??? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/46b1debb8bcd5ce35475118cb9ff6a82.jpg)
2021 12 13
Razumijem Vas. No, svatko ima nešto drugo što mu izaziva stres i nervozu, ne bih prozivala i linkala prodavača/icu. Ja se, primjerice, još uvijek tresem od ovih silnih uskličnika i upitnika u naslovu i postu. Edit: Drago mi je da ste maknuli link na artikl.
2021 12 13
Užas!
2021 12 13
> anablabla: > Razumijem Vas. > No, svatko ima nešto drugo što mu izaziva stres i nervozu, ne bih prozivala i linkala prodavača/icu. > Ja se, primjerice, još uvijek tresem od ovih silnih uskličnika i upitnika u naslovu i postu. > Edit: Drago mi je da ste maknuli link na artikl. Iskreno mi je žao što sam vas ovom interpunkcijom, koja itetako ima svoj zadatak, toliko uznemirila. Sorry!!
2021 12 13
Hmm.. A profilna nije uznemirujuca ili bar diskutabilna? Jel se sprdate s maskama i epidemijom, ili saljete poruku da je ok zivjeti s maskom pa cak i slikati se s istom? Ili mozda treba i mackama staviti masku; a mozda su ljudi poput zivotinja.. Ne znam koja je poruka, ali ne znate ni vi kako je ta "kreacija" nastala, mozda je samo neobicna (citaj "losa") ideja s namjerom popunjena zida.
2021 12 13
> sonja90: > Hmm.. A profilna nije uznemirujuca ili bar diskutabilna? Jel se sprdate s maskama i epidemijom, ili saljete poruku da je ok zivjeti s maskom pa cak i slikati se s istom? Ili mozda treba i mackama staviti masku; a mozda su ljudi poput zivotinja.. Ne znam koja je poruka, ali ne znate ni vi kako je ta "kreacija" nastala, mozda je samo neobicna (citaj "losa") ideja s namjerom popunjena zida. Ja Vas molim da se fokusirate na temu, ništa više. Ukoliko ne vidite ništa problematično u temi koju sam otvorila, ne morate se niti uključiti u raspravu! hvala!
2021 12 13
Ma da, smije se pisati samo ono sto ocekujete da se napise :D ​I ne, nije tocno da nisam izrazila misljenje o tom artiklu jer jesam. Bit je u tom da svi pronadju problem u apsolutno svemu AKO/KAD ZELE. Isto tako ga zanemaruju kad on doista postoji, opet AKO to zele.
2021 12 13
> sonja90: > Ma da, smije se pisati samo ono sto ocekujete da se napise :D ​I ne, nije tocno da nisam izrazila misljenje o tom artiklu jer jesam. > Bit je u tom da svi pronadju problem u apsolutno svemu AKO/KAD ZELE. Isto tako ga zanemaruju kad on doista postoji, opet AKO to zele. Poštovana, ja doista ne očekujem ništa osim da ljudi zdravog razuma i prosuđivanja izraze svoj stav o predmetnoj temi. Nadasve očekujem osudu, jer sam time bila i potaknuta pri otvaranju teme. Ali sloboda je u izboru, pa se tako možda nađu i oni kojima ovakav čin nasilja kroz plišanu igračku neće smetati. Ne znam zbog čega neki od vas imaju poriv odmah tražiti u otvaraču teme neke nedostatke kojima pokušavaju glavnu temu i lightmotiv baciti u drugi plan ?! Pa ja nisam ovdje tražila povrat novca, nisam tužila nedosljednu prodavačicu, nisam slikala poderanu majicu ili gaće i tražila mišljenje kolektiva. Stavila sam sliku dekaptirane glave srne pribijenu na drvenu ploču spremnu za vješanje na zid - u plišanoj light varijanti koja bi trebala biti prilagođena za djecu !!!!! I pitala nije li to strašno i uznemirujuće?? Ja stvarno ne znam koji dio te priče nije jasan?
2021 12 13
"Ja doista ne očekujem ništa osim da ljudi zdravog razuma i prosuđivanja izraze svoj stav o predmetnoj temi. Nadasve očekujem osudu" Dakle, svi se trebaju složiti s Vama. Ok. "Pa ja nisam ovdje tražila povrat novca, nisam tužila nedosljednu prodavačicu, nisam slikala poderanu majicu ili gaće i tražila mišljenje kolektiva" Niste tražili povrat novca ni tužili nedosljednu prodavačicu (što je inače na forumu ok povod) već ste iskopali artikl ni krive ni dužne korisnice da se, tražeći upravo mišljenje kolektiva, narugate njenom artiklu i na sva zvona je osudite.
2021 12 13
Svašta sam čitala na ovim forumima,ali vi gospđo stvarno imate previše mašte i previše slobodnog vremena u svojem životu. Toliko od mene..
2021 12 13
Slažem se s većinom ovdje. Nije uobičajena "igračka", ali daleko od toga da sam šokirana, da se zgražam ili da neću moći prestati misliti na to.
2021 12 13
A jedete li vi meso (aka zivotinje)? Jede li vase dijete (ako ga imate) meso ili planirate da ce ga jesti? Jer ako su vam odgovori pozitivni, malo ste falili s otvaranjem ove teme. A ako su negativni, onda mi je jasno otvaranje teme, no ako godinama ne jedete meso nazalost ste se vec trebali x puta susresti s ovakvim stvarima, nije ovo sigurno prvi put. A je li ovo pretjerano reagiranje ili ne, ne mogu suditi, no svakako ovisi o odgovoru na prva pitanja > FlyGirl5: > > sonja90: > > Ma da, smije se pisati samo ono sto ocekujete da se napise :D ​I ne, nije tocno da nisam izrazila misljenje o tom artiklu jer jesam. > > Bit je u tom da svi pronadju problem u apsolutno svemu AKO/KAD ZELE. Isto tako ga zanemaruju kad on doista postoji, opet AKO to zele. > Poštovana, ja doista ne očekujem ništa osim da ljudi zdravog razuma i prosuđivanja izraze svoj stav o predmetnoj temi. > Nadasve očekujem osudu, jer sam time bila i potaknuta pri otvaranju teme. Ali sloboda je u izboru, pa se tako možda nađu i oni kojima ovakav čin nasilja kroz plišanu igračku neće smetati. > Ne znam zbog čega neki od vas imaju poriv odmah tražiti u otvaraču teme neke nedostatke kojima pokušavaju glavnu temu i lightmotiv baciti u drugi plan ?! > Pa ja nisam ovdje tražila povrat novca, nisam tužila nedosljednu prodavačicu, nisam slikala poderanu majicu ili gaće i tražila mišljenje kolektiva. > Stavila sam sliku dekaptirane glave srne pribijenu na drvenu ploču spremnu za vješanje na zid - u plišanoj light varijanti koja bi trebala biti prilagođena za djecu !!!!! I pitala nije li to strašno i uznemirujuće?? > Ja stvarno ne znam koji dio te priče nije jasan?
2021 12 13
Svi smo se nekad susreli s ozbiljnim situacijama koje su nam prouzročile toliki (nagli) stres da se tresemo, znojimo itd...mislim da je takva reakcija na plišani artikl na krpicama pretjerana.
2021 12 13
Moja prva asocijacija je da sam kao dijete išla često s obitelji kod susjeda koji su bili lovci i da sam se obožavala igrati s prepariranim životinjama i da su mi glave na zidu bile fora :D To je naravno bilo ranih devedesetih kada je bilo ok jesti meso, kada je bilo ok obući krzno, kada je bilo ok imati doma svinjokolju i sl. Mene ova slika nije uznemirila već asocirala na nešto drukčije i malo vratila u djetinstvo. Volim životinje, ali i dalje ih jedem, sudjelujem u svinjokoljama, nosim krzno svojih baka jer mi ne pada na pamet to baciti. Oldschool.
2021 12 13
> PigmyPuff: > Svi smo se nekad susreli sa ozbiljnim situacijama koje su nam prouzročile toliki (nagli) stres da se tresemo, znojimo itd...mislim da je takva reakcija na artikl na plišani artikl na krpicama pretjerana. Upravo tako. Pretjerana reakcija, čvokni si Helex i odi na neki razgovor jer ako te ovo toliko uzrujava, nemam dobre vijesti za tebe. A ovakve teme kojima je jedini cilj provociranje i navlačenje korisnika na rasprave u kojima je najčešće neizbježno vrijeđanje treba momentalno brisati.
2021 12 13
1 2 3 4 5 ... 8