Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lazne uplate

Javila mi se osoba koja se zanimala za sve moje artikle te i artikle koji nisu u ponudi da slikam te da im posaljem cijene a zatim da cemo se dogovoriti oko preuzimanja. Nakon sto sam poslala podatke za uplatu, osoba mi govori kako je poslala preko pay pala odnosno paypal merchandise sa iznosom artikala kao i 50 eura za shipping, te da moram odabrati opciju da prihvatim kako bi se ti novci preuzeli na moj racun a zatim da uplatim kuriru koji dolazi na moja vrata te kupi posiljku. Nakon sto sam usla u svoj paypal racun vidjela sam da nema nikakve uplate kao ni ikakvog zahtjeva za potvrditi. Odlučila sam istražiti malo te sam naisla na zakljucak od samog pay pala kako paypal merchandise ne postoji te da je dosta ljudi zavrsilo prevareno putem te opcije. Evo javljam curke da se jos netko ne opece s takvim ljudima kao i da ignorirate mailove ako vam salju.
2021 12 19
Ovo je stara prevara, opet su se sktivirali pred Božić. Operiraju i na Njuškalu.
2021 12 19
Otkad su te prijevare aktivne strasno
2021 12 19