Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Uplata nakon preuzimanja

Pozdrav, zanima me vase misljenje o uplati nakon slanja Imala sam par napada kako je moguce da ne radim uplatu nakon preuzimanja pa me zanima je li moguce da se ljudi tako ponasaju te uvjetuju slanje postom a nisam npr cjepljenja? Mislim cemu?
2021 12 22
Ne šaljem poštom iz više razloga. Pogotovo ne pouzećem jer tko mi garantirao da se paket neće vratiti i onda platim duplu poštarinu. Tiskom mogu osigurati paket na 500kn a poštom je to dosta skuplje.
2021 12 22
Ali kada je to pocelo da se uvjetuje kako ces slati i kad ce neko uplatit Ja ako kupujem nesto uplatim posaljem povrdu i onda se salje? To mi je nekako normalno > Boston: > Ne šaljem poštom iz više razloga. Pogotovo ne pouzećem jer tko mi garantirao da se paket neće vratiti i onda platim duplu poštarinu. Tiskom mogu osigurati paket na 500kn a poštom je to dosta skuplje.
2021 12 22
Šaljem samo nakon što sjedne uplata i to tiskom. Cijepljena sam, ali pošta mi je već godinama užas pa je iz tog razloga zaobilazim.
2021 12 22
> jelenaOS11: > Pozdrav, zanima me vase misljenje o uplati nakon slanja > Imala sam par napada kako je moguce da ne radim uplatu nakon preuzimanja pa me zanima je li moguce da se ljudi tako ponasaju te uvjetuju slanje postom a nisam npr cjepljenja? > Mislim cemu? Ja ne razumijem uopće uvodni post. Želite reći da kupac plaća tek nakon što je artikl poslan odnosno preuzet?
2021 12 22
Niste dobro shvatili Uplata pa slanje!
2021 12 22
> jelenaOS11: > Pozdrav, zanima me vase misljenje o uplati nakon slanja > Imala sam par napada kako je moguce da ne radim uplatu nakon preuzimanja pa me zanima je li moguce da se ljudi tako ponasaju te uvjetuju slanje postom a nisam npr cjepljenja? > Mislim cemu? Saljete kako vama odgovara, a njima ako odgovara neka prihvate, ako ne, neka produze dalje. Ja postu zaobilazim u sirokom luku i na svakom oglasu mi je naglaseno da ne saljem postom. To je moj izbor i nitko mi nece uvjetovati kako da saljem. Isto tako slanje ide tek nakon uplate. Nikakva slanja pouzecem ni placanja nakon preuzimanja. Dva puta sam se tako opekla i rekla da nema sanse vise. Nema tu mjesta nikakvim napadima za placanje ni uvjetovanjima nacina slanja. Kome ne odgovara, ima izbor ne kupiti i to je to. Niti bi meni palo na pamet da nekome drugome takve stvari uvjetujem. Svasta si ljudi dozvoljavaju.
2021 12 22
Svaka na mjestu Respect> nefertiti111: > > jelenaOS11: > > Pozdrav, zanima me vase misljenje o uplati nakon slanja > > Imala sam par napada kako je moguce da ne radim uplatu nakon preuzimanja pa me zanima je li moguce da se ljudi tako ponasaju te uvjetuju slanje postom a nisam npr cjepljenja? > > Mislim cemu? > Saljete kako vama odgovara, a njima ako odgovara neka prihvate, ako ne, neka produze dalje. > Ja postu zaobilazim u sirokom luku i na svakom oglasu mi je naglaseno da ne saljem postom. To je moj izbor i nitko mi nece uvjetovati kako da saljem. Isto tako slanje ide tek nakon uplate. Nikakva slanja pouzecem ni placanja nakon preuzimanja. Dva puta sam se tako opekla i rekla da nema sanse vise. > Nema tu mjesta nikakvim napadima za placanje ni uvjetovanjima nacina slanja. Kome ne odgovara, ima izbor ne kupiti i to je to. > Niti bi meni palo na pamet da nekome drugome takve stvari uvjetujem. Svasta si ljudi dozvoljavaju.
2021 12 22
Mozda Imala sam suradnju ,kupovala od korisnice bez ocjena uredno poslana narukvica ili ogrlica ne sjecam se vise nova besprekorna ,nakon preuzimanja uplatila sam novac za artikal i poštarinu .tako da da ali ovisi od suradnje do suradnje ,nemogu generalizirati
2021 12 22
> jelenaOS11: > Niste dobro shvatili > Uplata pa slanje! Naslov teme je 'Uplata nakon preuzimanja' Osobno nisam tako nikad radila, niti bih.
2021 12 22
Ne i ne. Šaljem nakom vidljive uplate Tiskom ili se možemo naći osobno, druge opcije ne. Sa poštom zadovoljna nisam nikako, a i nemam covid potvrdu. Uvijek i ja prvo platim pa mi se pošalje i to mi je ok. Po povratnima vidim da li je osoba ok ili ne, ako su negativne u điru onda izbjegnem suradnju.
2021 12 22
Prvo uplata pa slane. Jedino kod profila koji nemaju ocjenu ako bi kupovala ili bi dobovorila primopredaju ili da prvo pošalje artikl. Vi imate preko 100 ocjena tako da ne vidim rzlog zašto bi netko tražio da mu prvo pošaljete.
2021 12 24
Obavezno uplata prije slanja...nikad ne bih pristala poslati nešto, a da mi unaprijed nije uplaćeno
2021 12 24
A, zasto ispada da su kupci uvjek potencijalni prevaranti kad je uvjek obrnuto? I to cekanje da sjedne uplata, kao da moj novac manje vrijedi od necije rabljene robe koja je itako izgubila vrijednost cim je kupljena. Ja sam nekoliko puta slala prije uplate jer mi je bilo usput i nisam htjela da cure dugo xekaju paket, a i meni su cure slale prije nego im uplatim. Ne zivim u strahu od prevare, a ako mi netko smrdi na prevaranta s takvima nebih ni surađivala
2021 12 27
Osobno imam dobro iskustvo s poštom, čak paketi stignu prije nego Tiskom. Što se tiče slanja, nekom je možda pošta bliže, možda ni nemaju Tisak u blizini, možda je xy razlog u pitanju. Smatram da nije prodavačev problem imate li vi covid potvrdu ili ne, ukoliko vam se ne sviđa kako prodavač šalje, uvijek možete odustati od kupnje. Ne šaljem prije uplate.
2021 12 28