Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Injekcije kortikosteroida

Pozdrav, lice mi je uglavnom čisto ali od stresa dobijem potkožne akne oko brade kojima treba do tjedan dana da splasnu. Trebala bih preporuku za neko ekspresno rješenje, npr je li moguće kod dermatologa dobiti injekciju kortikosteroida kada je prist narocito nabubren i potrebno je hitno splasnjavanje? Izgledati znam kao da me netko udario u usta i nikakvom sminkom se ne moze sakriti
2022 01 06
Poz,ista stvar se i meni dogada i rijesim problem splasne u dan ili dva osto tako potkozno bolno na bradi,strasno… Uglavnom malo koji minut do 5 min masiraj s ledom na tom mjestu i ja bi namazala betrion kremom protiv upala to mi je mama dala iz kuce moze se u ljekarnoj uzet takodjer eto a to mazem dva ili tri puta dnevno☺️> LauraBanovic: > Pozdrav, lice mi je uglavnom čisto ali od stresa dobijem potkožne akne oko brade kojima treba do tjedan dana da splasnu. Trebala bih preporuku za neko ekspresno rješenje, npr je li moguće kod dermatologa dobiti injekciju kortikosteroida kada je prist narocito nabubren i potrebno je hitno splasnjavanje? > Izgledati znam kao da me netko udario u usta i nikakvom sminkom se ne moze sakriti
2022 01 08
Hvala puno! Betrion, pa da ro je kao antibiotik, moglo bi pomoci ! ☺
2022 01 08
Nikako nemojte uzimati te inekcije možete koristiti radije ovu mast ili potražiti neki drugi savjet a pouzdano znam iz svoje obitelji što te inekcije rade tako da se posavjetujte s dobrim liječnikom u daleko težim situacijama se to izbjegava mislim kod liječenja ozbiljnijih bolesti., kod ovih tegoba što Vi imate može puno toga pomoći da ne uzimate te inekcije koju su jako štetne, pročitajte malo o tome pa će Vam sve biti jasno. Sretno :D
2022 01 09