Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da li je ovo za negativnu?

Pozdrav! Da li je ovo za negativnu? Naime, dogovorila sam se za kupnju od jedne krpičarke, dala mi je podatke za uplatu, ja sam napravila nalog da ide uplata u ponedjeljak jer nismo ista banka, a kako je vikend ne bi prošlo. Međutim, kad sam se ulogirala da javim za uplatu i pošaljem podatke za slanje, krpičarka mi je poslala poruku da je ipak odlučila prodati nekome tko se javio nakon mene, ali kupio bi još jednu stvar pored ove što sam ja htjela kupiti. Osjećam se kao budala, još nisam imala ovakvu situaciju da nakon dogovora i, neću reći uplate, jer ipak nisu otišli novci jer je vikend, mi kažu da će ipak prodati nekom drugom... Baš mi se nekako čini da ovo nije fer, jer sama to ne bih nikome napravila...
2022 01 09
Po meni je za negativnu
2022 01 09
Vise je za neutralnu, negativna povratna je za prevarantice koje ne posalju paket nakon uplate ili zamjene (ovisi o kojoj vrsti poslovanja je rijec). Prodavatelj u vasem slucaju definitivno nije postupio korektno. Objasnite u povratnoj zasto pustate istu , cisto zbog daljnjih suradnji
2022 01 09
Meni je više za negativnu isto, može ona biti i zbog laganja o uplati i drugih razloga. Neutralna je ako do suradnje nije došlo, a ovdje je suradnja započeta, razmijenili su se podaci i novci su pušteni i sve.
2022 01 09
Mislim da je za negativnu jer ste vi već uplatu izvršili, iako nije sjela prije ponedjeljka. Jako nekulturno od prodavačice
2022 01 09
Po meni nije nikako u redu ako s nekim dogovoriš a k tome još ti i plati bez obzira što uplata sjeda u Ponedjeljak svi znamo da je tako, onda nije smjela pogaziti riječ i odustajati ni pod kojim uvjetima, znala sam ženama rezervirati, pa su onda pitale druge korisnice i nudile i više novca ali nisam pristala jer sam nekom nešto obećala tako je kod onih koji drže do svoje riječi, tako da mi je to i za negativnu jer ste platili, znači prodala je nešto što je već kupljeno., to je moje mišljenje., onda je trebala staviti na aukciju., ako je tako mislila poslovati. :s
2022 01 09
Vi ste prvi izvršili uplatu i kupili, s tim da postoji odmak u izvršenju naloga, međutim i dalje ste vi prvi kupili artikl, i prema tome,taj artikl nije smjela dalje prodavati. Jednostavno. Moje mišljenje 🙂 definitivno za povratni komentar
2022 01 09
Definitivno bi stavila negativnu, jer ste dogovorili kupnju,,.... vi ste novce uplatili i mogli ste npr. vikend bit zauzeti ne pogledat poruke do ponedjeljka...i novci bi joj sjeli... I onda tramakavanje uplate nazad.... ... Osim sto je to u najmanju ruku neodgovorno, za mene je takav karakter- nula bodova.
2022 01 09
Imala sam takvih situacija, ali nisam ostavila negativnu. Nije fer, u svakom slučaju.
2022 01 10
I što je bilo na kraju, ako ste morali povući novac onda bi bilo dobro da nam kažete o kojoj korisnici se radi, jer bih se rado klonila takvih osoba za suradnju. :s
2022 01 11