Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jesam luda ili sto..ZARA

Pozz cure.. Znaci kupila sam dva pulovera (dolcevite)jedan crni i jedan krem, oba sa zlatnim gumbicima. Crni sam dva put obukla i nakon prvog pranja na rukavu su se izvukla dva konca vel jedno 10 cm.. bas onako oporeno vrlo vidljivo i ne moze se nosit. Reklamiram ..izaberem zamjenu artikla. Expresno sve odradeno. Dobijem novi koji sam obukla odmah samo skinula etiketu . Sutradan ga obucem ponovo rupa po savu i jednog i dr rukava. Krem sam obukla jednom oprala ..idem njega obuci rupa na vratu.. sad jer samnom nesto ne stima .. 150 kn je jedan bio i nije mi bas za bacit 300 kn. Cisto me zanima jer ne kupujem cesto zarine stvari do sad nisam imala problema al ovo je zaista nevjerovatno. Koliko ste vi zadovoljne sa zarinom kvalitetom i jeste li imale slicnih iskustava
2022 01 09
Moram naglasit da sam zamjenu trazila zato sto mi se zaista svida majica a i klasicne su uz sve idu inace bih odmah odabrala povrat novca. Materijal je jako fin i mekan..sad dali sam ja te srece da sam naletila bas na neke tvornicke greske ili je zaista pulover nekvalitetan nezz.
2022 01 09
ja sam prestala tamo kupovat...sad se držim C&A
2022 01 09
Kupila sam tocno te dvije boje dolcevite sa 4 dugmica vec prosle godine, crni je za pohvalu dan danas u redu(valjda ga sad nisan urekla) krem mi je puknuo bez da sam ga nosila, znaci samo sam ga oprala na kratkom pranju kad se osusio isla sam ga obuci i dok sam navlacila preko glave puknulo je na rubu. Poludila. Reklamiram, stvarno su sto se toga tice kako triba i pogodite sto, desi se opet isto sa novom i to na 2 mjesta samo ovaj put nakon nosenja (niti 4 h da naglasim), jedna rupa je bila ispod pazuha druga opet na rubu same te rolke kod vrata s prednje strane. Razocarana, a jako ugodan materijal prekrasna boja koja je i bila razlog same kupnje. Dosad sam imala njihove dolcevite u 5 boja, ali one stare sa 3 dugma i dan danas su bez mane, ali ova krem sa 4 dugmica me isp******🤣🤣
2022 01 09
Prošle godine sam kupila dvije haljine, jedna se raspala u vrećici dok sam je donijela kući, ni obukla ju nisam, neki krep-plastični materijal katastrofa, a druga je otišla nakon prvog nošenja. Ove godine sam ušla i vidi se točno da to sve više liči na najjeftiniji kineski dućan, da su materijali ja ne znam - nešto plastično, papirnato, reciklirano, sve upakirano u fini dizajn, ali kvaliteta užas. Tako da sad i kad dobijem nešto na poklon iz Zare-bacim pravac u smeće jer to to i je, ne bih ni prodavala dalje. Radije izdvojim više novaca za jedan kvalitetan komad koji nosim godinama nego da vrtim svaki mjesec novi plastični pulover i zagađujem okoliš, čega je Zara postala jedan od najvećih zagađivača kao i ta industrija brze mode.
2022 01 10
Prije više godina su bili kvalitetniji dok nisu postali tako popularni, sad doslovno prodaju smeće jer znaju da će ljudi kupit jer piše Zara i fino zarađuju.
2022 01 10
Zara je isto što i kinezaraaa
2022 01 10
> IvankaBajs: > Zara je isto što i kunezaraaa Doslovno to.
2022 01 10
zadnju godinu kupujem u outletima, uhvatila sam dosta kvalitenih stvari i onda kad uđem u zaru baš mi se gadi koliko su im loše stvari. nađe se nečeg dobrog, ali ne očekujem kvalitetu. svaki put kad sam imala njihov kaput ili jaknu svi gumbi bi otpali jer su ih loše zašili, podstave su pucale, na tanjem pletivu nastale rupice nakon pranja
2022 01 10
Moram priznati da nista vise ne kupujem u Zari Imala sam dosta njihove odjece,puno majica sto mi je trebalo za svaki dan To je toliko smece od odjece,nekvaliteta,doslovno plastika Vecinu sam bacila,ostatak poklonila A placeno kao da je ne znam ni ja sta Znam da obozavaju zaru,da govno prodaju sa Zara etiketom,opet bi netko kupovao Sramotno je dati 300kn za majicu,a ona se podere kao da je kupljena na pijaci,mada i na pijaci je roba kvalitetnija nego zara Osobno dosta kupujem u C&A,nista mi se jos nije poderalo ili ofucalo Najbolje reklamirati odjecu,i neka vrate novac
2022 01 10
> Fraagaria: > Prije više godina su bili kvalitetniji dok nisu postali tako popularni, sad doslovno prodaju smeće jer znaju da će ljudi kupit jer piše Zara i fino zarađuju. Da, sjecam se dok sam bila klinka da sam isla s mamom tamo, uvijek mi je bio dozivljaj kako je sve lijepo. Mama je uvijek tamo kupovala traperice i znam da nije bilo bas jeftino. Unazad 2, 3, 5 godina su uzas. Prodaje se samo ime i ne znam otkud tolika popularnost za nesto sto ne valja lipe. Velicine necu ni komentirati
2022 01 10
Zara je vani daleko kvalitetnija i roba je sasvim druge kvalitete, a ovo kod nas još ranijih godina je bilo nešto a sad ništa, već dugo ne kupujem tamo ništa., vjerojatno svu ŽNJ robu nam šalju pa tko voli nek izvoli, ima dosta domaćih i drugih proizvođača gdje se po istim ili čak manjim cijenama nađe dobre kvalitetne odjeće., kao i Vaša vesta to je dokaz nismo toliko bogati ni blesavi da kupujemo za jednokratnu upotrebu., vratite im i tu i uzmite svoj novac. :D
2022 01 10
> maremarenda: > Zara je vani daleko kvalitetnija i roba je sasvim druge kvalitete, a ovo kod nas još ranijih godina je bilo nešto a sad ništa, već dugo ne kupujem tamo ništa., vjerojatno svu ŽNJ robu nam šalju pa tko voli nek izvoli, ima dosta domaćih i drugih proizvođača gdje se po istim ili čak manjim cijenama nađe dobre kvalitetne odjeće., kao i Vaša vesta to je dokaz nismo toliko bogati ni blesavi da kupujemo za jednokratnu upotrebu., vratite im i tu i uzmite svoj novac. :D Točno tako Nisam Fan ali par stvari sam naručila online i dobro prošla ,neke stvari sam dobila i isla zamjeniti (veličine)u šoku sam ostala kakvo je to “smeće”…vjerujte nije isto online i u dućanu isti artikal za ne vjerovati. Neki artikli tako kazu zene koje tamo kupuju a vidjele su moju jednu košulju i mislim sako ,da to nije ni došlo u našu zaru … A nije isto ni cjenovno ni kvalitetom ono sto sam kupovala dok sam vani radila niti Zara niti H&m .
2022 01 10
> vicky1983: > Pozz cure.. > Znaci kupila sam dva pulovera (dolcevite)jedan crni i jedan krem, oba sa zlatnim gumbicima. Crni sam dva put obukla i nakon prvog pranja na rukavu su se izvukla dva konca vel jedno 10 cm.. bas onako oporeno vrlo vidljivo i ne moze se nosit. Reklamiram ..izaberem zamjenu artikla. Expresno sve odradeno. Dobijem novi koji sam obukla odmah samo skinula etiketu . Sutradan ga obucem ponovo rupa po savu i jednog i dr rukava. Krem sam obukla jednom oprala ..idem njega obuci rupa na vratu.. sad jer samnom nesto ne stima .. > 150 kn je jedan bio i nije mi bas za bacit 300 kn. > Cisto me zanima jer ne kupujem cesto zarine stvari do sad nisam imala problema al ovo je zaista nevjerovatno. Koliko ste vi zadovoljne sa zarinom kvalitetom i jeste li imale slicnih iskustava Vjerojatno je to kod Zare nerijetko mi dodje kad online narucujem ili izvuceni konci ili greske evo prije dva dana sako od tvida onaj roze totalno izvucen konac vesta narancasta ona mekana takodjer izgleda kao nosena Zaru stvarno volim za ove basic stvari tipa bijele crne sakoe svecane hlace i kaputi sve ostalo sam nezadovoljna i pocela sam gledati odjecu u drugim trgovinama gdje je niza cijena a kvaliteta je tu negdje pa cak i bolja
2022 01 14
Jel iko dobio u povratu poklon bon od zare? Proslo je 4 dana novca jos nema na racunu??
2023 02 20