Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Negativna zbog odbijanja suradnje

Ovo je nova dimenzija ludila na krpicama. Dobila sam negativnu od korisnice Dudadidas zato što ne želim surađivati sa njom. Poslala mi je upit za artikl od 35 kn, i nudila 40 sa poštarinom (a poštarina je 13 kn), na što nisam pristala, nakon čega je ostavila negativnu. Inače, sa tom istom korisnicom sam već prije par mjeseci pokušala ostvariti suradnju. Dogovorile smo prodaju, isto tako je žicala popuste na stvari od 30-40 kn, i nakon što sam poslala podatke za uplatu je nestala. Prošla su dva dana, bila je online, napisala sam da imam i druge upite, nije se javljala. I nakon što sam joj rekla da onda ide sljedećem kupcu, javila se da ide uplatiti. Pošto je već bilo prodano drugoj osobi, novce sam vratila Dudididas na račun. I ok, nikome ništa, idemo dalje. Ali na kraju sam izgubila vrijeme, u minusu sam zbog naknade u banci, i to ne smatram fer ponašanjem, ignoriranje poruka i uplata nakon što je javljeno da ide drugome kupcu. A baš mi ni ne sjeda stalno snižavanje cijena, unatoč tome što nikako nisu astronomske. To je omalavažavajuće. Dudadidas je zgrožena mojim odbijanjem suradnje i ponašanjem. Ne razumijem nikako, što sam napravila krivo, osim možda povrijedila ego, jer kako se usudim? Pa eto, neka nam se javi i objasni što ne štima. Adminu je poslana poruka za brisanje negativne.
2022 01 25
Tu negativnu ce admin obrisati,jer nema nikakve osnove za nju Svaki prodavac određuje cijenu za svoj artikl I hoce li prodati po nizoj cijeni ili ne Nije mi jasan mentalni sklop ljudi,sve bi od drugih za badava ako je moguce,ali svoje stvari cijene,jer njihovo vise vrijedi
2022 01 25
Ma ajde ok, cijene su još najmanji problem u cijeloj priči. Već način komunikacije i objektivno sagledavanje situacije i svog ponašanja. I još nakon što mi je ostavila negativnu, kaže kako i dalje želi kupiti nešto, pa se čudi jer ne želim. Ne znam jel to bila ucjena za brisanje negativne, ili što.
2022 01 25
Ta negativna vam se mora obrisati pa ne mogu se dijeliti negativne na temelju PMS-a🤦🏻‍♀️ Nije doslo do suradnje prema tome se radi o nepravednoj negativnoj i vjerujem da ce bit obrisana. > embrace: > Ovo je nova dimenzija ludila na krpicama. > Dobila sam negativnu od korisnice Dudadidas zato što ne želim surađivati sa njom. Poslala mi je upit za artikl od 35 kn, i nudila 40 sa poštarinom (a poštarina je 13 kn), na što nisam pristala, nakon čega je ostavila negativnu. > Inače, sa tom istom korisnicom sam već prije par mjeseci pokušala ostvariti suradnju. Dogovorile smo prodaju, isto tako je žicala popuste na stvari od 30-40 kn, i nakon što sam poslala podatke za uplatu je nestala. Prošla su dva dana, bila je online, napisala sam da imam i druge upite, nije se javljala. I nakon što sam joj rekla da onda ide sljedećem kupcu, javila se da ide uplatiti. Pošto je već bilo prodano drugoj osobi, novce sam vratila Dudididas na račun. I ok, nikome ništa, idemo dalje. > Ali na kraju sam izgubila vrijeme, u minusu sam zbog naknade u banci, i to ne smatram fer ponašanjem, ignoriranje poruka i uplata nakon što je javljeno da ide drugome kupcu. > A baš mi ni ne sjeda stalno snižavanje cijena, unatoč tome što nikako nisu astronomske. To je omalavažavajuće. > Dudadidas je zgrožena mojim odbijanjem suradnje i ponašanjem. Ne razumijem nikako, što sam napravila krivo, osim možda povrijedila ego, jer kako se usudim? > Pa eto, neka nam se javi i objasni što ne štima. > Adminu je poslana poruka za brisanje negativne.
2022 01 25
Admin će vam sigurno obrisati negativnu. Ne mogu se samo tako davati negativne ...Sretno !
2022 01 25
Samo se javite adminima, pa će obrisati taj pasivno agresivni komentar. Nevjerovatni su ljudi postali.
2022 01 25
Majko mila stvarno ima svakavih
2022 01 25
> Noname1980: > Samo se javite adminima, pa će obrisati taj pasivno agresivni komentar. Nevjerovatni su ljudi postali. Kako se mogu javiti adminki, imam istu situaciju. Hvala
2022 02 19