Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zasto je korisnica CherylBlossom blokirana i vidi li moje poruke

Korisnica CherylBlossom je blokirana,uplatila sam za guess torbicu,zasto je blokirana i dali vidi moje poruke?Ima preko 50 pozitivni pa sam mislila da nece biti problem,dali je netko sa njom sad surađival jer joj je to bil jedini artikl za prodaju?Uplata je išla na na Nina Ivanušec.
2022 02 04
Može vidjeti vaše poruke, ali ne može odgovoriti. Možete i kontaktirati korisnice koje su surađivale prije s njom da vam daju broj mobitela pa da se dogovorite.
2022 02 05
Ima vise neutralnih kao kupac i negativnu kao prodavac, zato je blokirana.
2022 02 05
> sonja90: > Ima vise neutralnih kao kupac i negativnu kao prodavac, zato je blokirana. Hvala vam.
2022 02 05
> PigmyPuff: > Može vidjeti vaše poruke, ali ne može odgovoriti. Možete i kontaktirati korisnice koje su surađivale prije s njom da vam daju broj mobitela pa da se dogovorite. Hvala vam puno,budem probala doci do njezinog broja.😊
2022 02 05
Pozdrav, mozete mi se javiti? Takoder sam i ja kupila torbicu od nje🤣🤣🤣 vjerujem istu kao i vi =/ =/
2022 02 06
Ocito prevarantica..
2022 02 06
Pozdrav, možete se i meni javiti. Ista torbica. Uplatila i više se ne javlja.
2022 02 06
Lp. Korisnica je svim curama vratila novce.Znaci Nancy Strugar joj je pravo ime.
2022 02 22