Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lijep pozdrav

Evo baš sam ljuta,pa odluči da napišem i pitam vaša iskustva? Baš me zanima vaš odgovor i jeli to uredu? U zadnje vrijeme 5,6 suradnji a ne udostoje se napisati povratnu informaciju,a ja odmah je napišem ne čekajući da mi se jave pri preuzimanju paketa. E pa dođe mi da svim tim ne uzvračenim povratnim,izbrišem moje napisane 😁
2022 02 18
Been there, done that😅😅 Ja uvijek svakako volim ostaviti povratnu, i takoder kada vidim da meni nije ostavljena bude mi malo glupo, a opet ne zelim "moljakati" da mi se ostavi..
2022 02 18
I meni se to događa.. javim se i zahvalim na kupnji i napišem da sam ostavila pozitivnu povratnu. Ako svejedno ne uzvrate lijepo obrišem svoju 😊
2022 02 18
Ja napisem u poruci da ostavljam ocjenu u nadi da ce to potaknuti ostale da ucine isto hehe
2022 02 18
> Novekrpice1001: > Been there, done that😅😅 > Ja uvijek svakako volim ostaviti povratnu, i takoder kada vidim da meni nije ostavljena bude mi malo glupo, a opet ne zelim "moljakati" da mi se ostavi.. Da,baš glupo,a meni ne shvatljivo To je valjda toliko teško 😁
2022 02 18
Naviknite se,to je postala praksa ovdje....nažalost Ja upravo imam tri ostvarene suradnje,od njih tri,ni jedne povratne :| Neuzvraćenu mi nije problem obrisati. Ako ju je tebi problem ostaviti,ne treba ni tebi moja ,:)
2022 02 18
> suzistyle26: > Ja napisem u poruci da ostavljam ocjenu u nadi da ce to potaknuti ostale da ucine isto hehe 😁I na kraju ništa
2022 02 18
> leptiricaMo: > Naviknite se,to je postala praksa ovdje....nažalost > Ja upravo imam tri ostvarene suradnje,od njih tri,ni jedne povratne :| > Neuzvraćenu mi nije problem obrisati. Ako ju je tebi problem ostaviti,ne treba ni tebi moja ,:) Baš tako Ne ne,više prva ne pišem 😁
2022 02 18
> EleonoraK.: > I meni se to događa.. javim se i zahvalim na kupnji i napišem da sam ostavila pozitivnu povratnu. Ako svejedno ne uzvrate lijepo obrišem svoju 😊 Ista stvar kod mene Ja više neću pisati prva😁
2022 02 18
Ja isto kao i Eleonora, ali žene drage mene puno više od povratne nervira kad ženske preuzmu paket i ništa ne jave. Svaki puta uredno pošaljem šifru tiska i napišem javite kad preuzmete paket,i onda masa njih ništa ne javi pa tako izostanu i povratne. Kod nekih se javim da pitam jel sve u redu s odjećom, al zaista sam umorna od pitanja svakoj drugoj osobi jel zadovoljna kupljenim. Razmišljam ako ništa ne javlja valjda je ok, ali ono red je neki javiti,ne znam 🤷‍♀️
2022 02 18
> Tihana2509: > Ja isto kao i Eleonora, ali žene drage mene puno više od povratne nervira kad ženske preuzmu paket i ništa ne jave. Svaki puta uredno pošaljem šifru tiska i napišem javite kad preuzmete paket,i onda masa njih ništa ne javi pa tako izostanu i povratne. Kod nekih se javim da pitam jel sve u redu s odjećom, al zaista sam umorna od pitanja svakoj drugoj osobi kao da je problem napisat da je ok čisto da znam 🤷‍♀️ Slažem se. Od ove moje tri,ne da ni jedna nije ostavila povratnu,baš ni jedna nije ni javila da je preuzela i da li je sve u redu
2022 02 18
> leptiricaMo: > > Tihana2509: > > Ja isto kao i Eleonora, ali žene drage mene puno više od povratne nervira kad ženske preuzmu paket i ništa ne jave. Svaki puta uredno pošaljem šifru tiska i napišem javite kad preuzmete paket,i onda masa njih ništa ne javi pa tako izostanu i povratne. Kod nekih se javim da pitam jel sve u redu s odjećom, al zaista sam umorna od pitanja svakoj drugoj osobi kao da je problem napisat da je ok čisto da znam 🤷‍♀️ > Slažem se. Od ove moje tri,ne da ni jedna nije ostavila povratnu,baš ni jedna nije ni javila da je preuzela i da li je sve u redu Ma stvar ne kulture. Baš me iznerviraju ne javljanjem.
2022 02 18
> Tihana2509: > Ja isto kao i Eleonora, ali žene drage mene puno više od povratne nervira kad ženske preuzmu paket i ništa ne jave. Svaki puta uredno pošaljem šifru tiska i napišem javite kad preuzmete paket,i onda masa njih ništa ne javi pa tako izostanu i povratne. Kod nekih se javim da pitam jel sve u redu s odjećom, al zaista sam umorna od pitanja svakoj drugoj osobi jel zadovoljna kupljenim. Razmišljam ako ništa ne javlja valjda je ok, ali ono red je neki javiti,ne znam 🤷‍♀️ Pa ovako cu ja rec iz svog iskustva. Ja kad sam u pocetku kupovala nisam nikom javljala stiglo je hvala itd. Jednostavno o tome nisam u pocetku razmsljala da trebam. Kad kupujes recimo na njuskualu kupis i bok. I tako ovdje isto kupis i jefnostavno mislis to je to i ostavis samo povratnu. Tek kako sam duze tu bila svatila sam da normalno treba javiti kad dode paket zato vjerujem da je vecina njih koji se ne jave frisko ovdje. Sto se tice ocjena ja kao prodavac ostavim ocjenu odmah po uolati(to mi je logicno jer je kupac samin time ispunio svoj dio dogovora), a kao kupac ostavim je kad mi paket dode. Ne razmisljam ocu li dobiti povratnu natrag i ne brisem povratne ocjene ukoliko mi netko ne da ocjenu.
2022 02 18
> bobazenica: > Evo baš sam ljuta,pa odluči da napišem i pitam vaša iskustva? > Baš me zanima vaš odgovor i jeli to uredu? > U zadnje vrijeme 5,6 suradnji a ne udostoje se napisati povratnu informaciju,a ja odmah je napišem ne čekajući da mi se jave pri preuzimanju paketa. > E pa dođe mi da svim tim ne uzvračenim povratnim,izbrišem moje napisane 😁Ja sam to nakon nekog vremena napravila.I to ostavim par dana i onda obrisem.Piši- brisi ima -nema 🤣
2022 02 18
Kkorina, možda zbilja naletim na nove krpičarke koje o tome ne razmišljaju. Ja sam uvijek po primitku paketa javila da je sve okej, čisto jer bi ja voljela kao prodavač znati da je sve ok. Što se tice povratnih gotovo sam svakome ostavila, (i puno više zena nego su one meni), čak sam imala kupaca koje su rekle da ne moram ništa ostavljati da su samo došle kupiti jednu stvar i ta jedna povratna od mene im ništa ne znaci, tako da sto ljudi sto čudi 🤷‍♀️
2022 02 18
1 2